FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«18910111219»
noname_fu02.11.2008 23:22

Et. 16

 

nnmfifa08 v hitchockian 4-2

ste_farfan03.11.2008 09:46

etapa 12: amf_fifa v tazonne 6-4 (restanta)

 

etapa 14: amf_fifa v drlv85 1-1

 

etapa 15: i0nutz83 v amf_fifa 3-3

 

etapa 16: amf_fifa v gattuso_gh

 

etapa 17: only_babbardel1 v amf_fifa 4-3

crist3a03.11.2008 12:58

Etapa 14

yamasha_tusca v cosmin_marin25 2-5

 

Etapa 15

ss_ultra v yamasha_tusca 0-3

 

Etapa 16

yamasha_tusca v Serilius_2005

 

Etapa 17

tazonne v yamasha_tusca 3-4

tazonne03.11.2008 13:54

Etapa 14

 

 

gattuso_gh v tazonne 3--5

blindica03.11.2008 16:29

Etapa 14

 

blind1ro v Serilius_2005 0- 0

 

 

Etapa 15

 

tazonne v blind1ro 2 - 2

 

 

Etapa 16

 

blind1ro v drlv85 2 - 1 :steag_sah_mic:

 

 

Etapa 17

 

gattuso_gh v blind1ro 0 - 3 :kisstogether:

 

Asteptam returul. Speram sa fie mai luminos

 

 

 

GatTuSo03.11.2008 16:36

CITAT(Serilius @ Nov 2 2008, 03:15 PM) *

etapa 13 Serilius_2005 v gattuso_gh 3-0 MV

(a inceput jocul in terenul meu fara pasa in spate...in timp regulamentar a fost 2-0 pt el...acum decideti voi...eu am reluarea dak sunt contestatii...)

 

 

chiar te rog.daca poti sa mi-o dai pe mess( rusu_andrey2005 ) ti-as fi recunoscator.

 

 

 

................................................................................

...........................................

 

 

cum a ramas pana la urma ?:)

bubutza03.11.2008 17:00

dupa cum se vede :

etapa 13 Serilius_2005 v gattuso_gh 3-0 MV

B33KTA03.11.2008 17:15

Restanta Etapa a 13 a

only_babbardel1 v buli2buli * 1 - 6 ..

Etapa a 16 a

buli2buli v cosmin_marin25 4-6 ... qw in sange , bine TU

KINSKI03.11.2008 20:02

Etapa 14: yamasha_tusca v cosmin_marin25 ( 2 - 5 ) din nou revenire de la 0-2 :boxing: (yamasha trecuse 3-5, mi-a zis sa trec eu scorul corect, 2-5)

Etapa 15: cosmin_marin25 v enquist_ro ( 3 - 0 ) - meci de mare lupta :clap:

Etapa 16: buli2buli v cosmin_marin25 ( 4 - 6 )

Etapa 17: cosmin_marin25 v nnmfifa08 ( 4 - 2 ) - wow, de la 0-2, am revenit ca Foresta Falticeni din min 60 am dat 4 goluri, din care 2 cu rezerva Floro Flores :-))))))

 

 

Linia de clasament, dupa 6 victorii consecutive:

 

J 17

V 10

E 1

I 6

GM 53

GP 30

P 31

 

BADboySteaua03.11.2008 21:32

Etapa 17

 

hitchockian v badboy_steaua 2-0

 

Deci jur ca de cand joc acest joc nu am mai vazut asa un adversar cu asa joc mizerabil.Dupa ce baga autobaza in poarta mai da si de unde apuca cu-w-uri.Asa oameni nu stiu cum au fost acceptati in campionat. Esti cel mai penibil dintre toti. sper sa nu ramai prea mult timp printre noi

Vertigo03.11.2008 21:32

Et 14, enquist_ro v hitchockian 0-3

Et 17, hitchockian v badboy_steaua 2-0

 

 

drlv8503.11.2008 22:16

14.amf_fifa v drlv85 [1-1]

 

16.blind1ro v drlv85 [2-1]

 

Mai am cu gattuso_gh unde o fi umbland ... :)

BabBarDeL04.11.2008 11:22

etapa 17:

only_babbardel1 v amf_fifa 4 - 3

tazonne04.11.2008 17:07

Etapa 16

 

 

mihainho86 v tazonne 4--4

Serilius04.11.2008 19:54

etapa 14 blind1ro v Serilius_2005 0-0

 

etapa 18 serilius_2005 v enquist_ro 3-0

B33KTA04.11.2008 20:43

etapa 18 inca nu a aparut , chiar ma uitam peste program :)

AliN4u04.11.2008 20:53

@bubutza : mai baga si tu niste etape si prelungeste termenu' daca se poate

noname_fu05.11.2008 00:00

subscriu bubutza, etaaaaaaaapeeeeee

bubutza05.11.2008 14:12

abia va pusesem 4 etape , mai vreti?

oricum va pun abia maine cand fac si clasamentul

drlv8505.11.2008 14:18

Stie cineva ceva de gatuso ? .. nu l`am mai vazut de cateva zile ..

AliN4u05.11.2008 14:21
abia va pusesem 4 etape , mai vreti?

oricum va pun abia maine cand fac si clasamentul

 

mai vrem..alea 4 le-ai pus duminica ..nu e chiar "abia" ..clasament poti sa pui cand vrei , etape sa fie sa putem juca

bubutza05.11.2008 15:16

trebuie sa tin si eu o evidenta precisa cu meciuri anulate , amanate... chestii de genul + ca deja iar i-am luat inainte pe cei din A

noname_fu05.11.2008 15:54

haide ma nu fi mitica, pune niste meciuri :D!

mihai141105.11.2008 17:42
trebuie sa tin si eu o evidenta precisa cu meciuri anulate , amanate... chestii de genul + ca deja iar i-am luat inainte pe cei din A

 

 

pai si la noi ar trebui mai multe etape :D

AliN4u05.11.2008 17:42
trebuie sa tin si eu o evidenta precisa cu meciuri anulate , amanate... chestii de genul + ca deja iar i-am luat inainte pe cei din A

oricum ar trebui sa pui maine deci mare diferenta nu e ... ma rog , daca vrei pui , daca nu , nu.

«18910111219»