Et. 16
nnmfifa08 v hitchockian 4-2
Et. 16
nnmfifa08 v hitchockian 4-2
etapa 12: amf_fifa v tazonne 6-4 (restanta)
etapa 14: amf_fifa v drlv85 1-1
etapa 15: i0nutz83 v amf_fifa 3-3
etapa 16: amf_fifa v gattuso_gh
etapa 17: only_babbardel1 v amf_fifa 4-3
Etapa 14
yamasha_tusca v cosmin_marin25 2-5
Etapa 15
ss_ultra v yamasha_tusca 0-3
Etapa 16
yamasha_tusca v Serilius_2005
Etapa 17
tazonne v yamasha_tusca 3-4
Etapa 14
gattuso_gh v tazonne 3--5
Etapa 14
blind1ro v Serilius_2005 0- 0
Etapa 15
tazonne v blind1ro 2 - 2
Etapa 16
blind1ro v drlv85 2 - 1 ![]()
Etapa 17
gattuso_gh v blind1ro 0 - 3 ![]()
Asteptam returul. Speram sa fie mai luminos
CITAT(Serilius @ Nov 2 2008, 03:15 PM) *
etapa 13 Serilius_2005 v gattuso_gh 3-0 MV
(a inceput jocul in terenul meu fara pasa in spate...in timp regulamentar a fost 2-0 pt el...acum decideti voi...eu am reluarea dak sunt contestatii...)
chiar te rog.daca poti sa mi-o dai pe mess( rusu_andrey2005 ) ti-as fi recunoscator.
................................................................................
...........................................
cum a ramas pana la urma ?![]()
dupa cum se vede :
etapa 13 Serilius_2005 v gattuso_gh 3-0 MV
Restanta Etapa a 13 a
only_babbardel1 v buli2buli * 1 - 6 ..
Etapa a 16 a
buli2buli v cosmin_marin25 4-6 ... qw in sange , bine TU
Etapa 14: yamasha_tusca v cosmin_marin25 ( 2 - 5 ) din nou revenire de la 0-2
(yamasha trecuse 3-5, mi-a zis sa trec eu scorul corect, 2-5)
Etapa 15: cosmin_marin25 v enquist_ro ( 3 - 0 ) - meci de mare lupta ![]()
Etapa 16: buli2buli v cosmin_marin25 ( 4 - 6 )
Etapa 17: cosmin_marin25 v nnmfifa08 ( 4 - 2 ) - wow, de la 0-2, am revenit ca Foresta Falticeni din min 60 am dat 4 goluri, din care 2 cu rezerva Floro Flores :-))))))
Linia de clasament, dupa 6 victorii consecutive:
J 17
V 10
E 1
I 6
GM 53
GP 30
P 31
Etapa 17
hitchockian v badboy_steaua 2-0
Deci jur ca de cand joc acest joc nu am mai vazut asa un adversar cu asa joc mizerabil.Dupa ce baga autobaza in poarta mai da si de unde apuca cu-w-uri.Asa oameni nu stiu cum au fost acceptati in campionat. Esti cel mai penibil dintre toti. sper sa nu ramai prea mult timp printre noi
Et 14, enquist_ro v hitchockian 0-3
Et 17, hitchockian v badboy_steaua 2-0
14.amf_fifa v drlv85 [1-1]
16.blind1ro v drlv85 [2-1]
Mai am cu gattuso_gh unde o fi umbland ... ![]()
etapa 17:
only_babbardel1 v amf_fifa 4 - 3
Etapa 16
mihainho86 v tazonne 4--4
etapa 14 blind1ro v Serilius_2005 0-0
etapa 18 serilius_2005 v enquist_ro 3-0
etapa 18 inca nu a aparut , chiar ma uitam peste program ![]()
@bubutza : mai baga si tu niste etape si prelungeste termenu' daca se poate
subscriu bubutza, etaaaaaaaapeeeeee
abia va pusesem 4 etape , mai vreti?
oricum va pun abia maine cand fac si clasamentul
Stie cineva ceva de gatuso ? .. nu l`am mai vazut de cateva zile ..
abia va pusesem 4 etape , mai vreti?oricum va pun abia maine cand fac si clasamentul
mai vrem..alea 4 le-ai pus duminica ..nu e chiar "abia" ..clasament poti sa pui cand vrei , etape sa fie sa putem juca
trebuie sa tin si eu o evidenta precisa cu meciuri anulate , amanate... chestii de genul + ca deja iar i-am luat inainte pe cei din A
haide ma nu fi mitica, pune niste meciuri
!
trebuie sa tin si eu o evidenta precisa cu meciuri anulate , amanate... chestii de genul + ca deja iar i-am luat inainte pe cei din A
pai si la noi ar trebui mai multe etape ![]()
trebuie sa tin si eu o evidenta precisa cu meciuri anulate , amanate... chestii de genul + ca deja iar i-am luat inainte pe cei din A
oricum ar trebui sa pui maine deci mare diferenta nu e ... ma rog , daca vrei pui , daca nu , nu.