Rezultate...
la treaba baieti
Rezultate...
la treaba baieti
Etapa 3
yamasha_tusca v blind1ro ==> 1 - 2
Etapa 5
buli2buli v blind1ro ==> 0 - 1
Etapa 2
blind1ro v mihainho86 ==> 0 - 1 ..Tremurici ![]()
Etapa 1
blind1ro v amf_fifa == > 0 - 1 Aiurea , stau sa ma rog si sa ma enervez sa joc un amarat de meci,pentru 15 min de r***t !
Etapa 4
blind1ro v enquist_ro ==> 3 - 0 . Sunt blestemat de moldoveni
Etapa 1
buli2buli v Serilius_2005 2 - 0 ... aston villllla
Etapa a 2 a
tazonne v buli2buli 2 - 4 ... mai lasa QW ca iti fac poarta n casa
Etapa a 3 a
buli2buli v drlv85 5 - 3
Etapa a 4 a
gattuso_gh v buli2buli 0 - 1 ..ma incalzesc mai greu
Va sparge blind ma
... Si mai e enquist da are probleme cu piciorul
... Nu-i lasati ... Va astept in A (daca raman eu acolo) ![]()
Etapa 1 :
badboy_steaua v cosmin_marin25 ( 2 - 4 )
Etapa 3:
only_babbardel1 v cosmin_marin25 ( 0 - 4 )
primele doua victorii in deplasare ![]()
etapa 1 , only_babbardel1 v alinn50c = 0 - 3
bv
se putea si mai bine
)
bv si tie
poate ne zici unde ai auzit de Goiania
eh
brazilieni "buni" ~X(
PS: Semne bune anul are
)
...sau poate nu ne zici ![]()
Se poate sa il inlocuiesc pe Roby?
sper sa nu poti
@god: nu !
** drlv85 in locul lui roby; user vechi al forumului, serios, garantez pentru el. Pentru cine mai isi aduce aminte, drlv a fost printre primii participanti in campionatul de 06 organizat de SteauaToronto.
etapa 5 , alinn50c v ss_ultra = 3 - 0
etapa 2 , amf_fifa v alinn50c = 0 - 9
tazonne v buli2buli 2 - 4 ... mai lasa QW ca iti fac poarta n casa
fiecare e liber sa joace cum vrea, nu comenta despre felul in care joc cum eu nu comentez depre "bulanul" pe care l-ai avut;)
Etapa 1
badboy_steaua v cosmin_marin25 2-4
Etapa 2
ss_ultra v badboy_steaua 0-2 si prima victorie ![]()
Etapa 5
badboy_steaua v drlv85 3-0 MV
Etapa 4
tazonne v badboy_steaua 1-2 gol min 90 mare bulan am avut ![]()
Etapa 3
badboy_steaua v Serilius_2005 1-2
hitchockian v only_babbardel1 = 1 - 5 ![]()
S-au enervat brazilienii ![]()
etapa 4 , cosmin_marin25 v alinn50c = 1 - 2
Etapa 2 --->> hitchockian v only_babbardel1 [ 1 – 5 ]
Etapa 3 --->> alinn50c v hitchockian [ 0 – 1 ]
Etapa 4 --->> amf_fifa v hitchockian [ 1 - 2 ]
Etapa 5 --->> hitchockian v cosmin_marin25 [ 0 – 7 ]
1. yamasha_tusca v drlv85 [3-1]
2. drlv85 v enquist_ro [3-0] pe teren am fost infrant ![]()
3. buli2buli v drlv85 [5-3]
4. drlv85 v nnmfifa08 [1-3]
5. badboy_steaua v drlv85 [3-0] - bricheta sau valiza ? .. fii fericit copile ![]()
6. drlv85 v i0nutz83 [4-4]
7. only_babbardel1 v drlv85 [6-3]
8. drlv85 v alinn50c [0-5]
9. hitchockian v drlv85 [3-1]
10. drlv85 v cosmin_marin25 [3-1] .. si da .. nu e greseala . prima victorie pe teren ![]()
iar avem qwisti printre noi
?
iar avem qwisti printre noi?
o groaza chiar...iar argumentul lor principal este urmatorul: "este interzis in regulament?"...deci, parerea mea, ar trebui sa se ia atitudine in acest sens:|
4. Serilius_2005 v i0nutz83 0-5
ionut a testat ![]()
etapa 5--------->yamasha_tusca v amf_fifa 3-4
etapa 1--------->blind1ro v amf_fifa 0-1
etapa 2--------->amf_fifa v alinn50c 0-9
etapa 4--------->amf_fifa v hitchockian 1-2
etapa 3--------->mihainho86 v amf_fifa 0-0