etapa 5 only_babbardel1 v Serilius_2005 1-3
etapa 5 only_babbardel1 v Serilius_2005 1-3
5 i0nutz83 v tazonne 3-1
Omul chiar da qw, nu se joaca ![]()
ce sa mai zic de prima infrangere...si mai grea ![]()
5 i0nutz83 v tazonne 3-1
Omul chiar da qw, nu se joaca
las' ioane ca ti-am dat de ai sarit cu cu+w:)))am dominat autoritar meciu', de 7 ori in bara , 5 ratari singur cu portaru si 3 goluri anulate eronat.... ce sa mai zic, la tine 2 au fost autogoluri si unul l-ai dat din nimereala... las ca ma razbun eu pe tn in retur:))
deci esti slab desi dai qw =))
deci esti slab desi dai qw =))
Da avand in vedere ca ca de cand a aparut fifa09 am juat 5 meciuri in campionat si 3 amicale pot zice ca sunt destul de slab...
tazonne 'n C, aleeee aleeee aleeeeeeeee ! ![]()
LE: enquest a fost exclus din campionat, toate meciurile ii vor fi omologate cu 0-3.
etapa 2 badboy_steaua v Serilius_2005 1-2
ioane din cate vad ai inceput furtunos tare
) vad ca te prinde 09-le
@ bubutza, mai baga 2-3 etape daca ai chef ![]()
O mica problema la meciul meu cu ss_ultra. Vreo 2-3 cornere batute in careul mic, inceput de la jumatate cu pasa in fata, etc. Omul a recunoscut, nu a citit regulamentul. Bubutza, ai legatura ! ![]()
@ bubutza, mai baga 2-3 etape daca ai chef![]()
pro
Bubutza baga etapeeeeeeeeeeeeee/ baga etapeeeeeeeeeeeeeee/ Bubutza baga etapeeeeeeeeeee
sa bage da sa rumege problema din meciu direct cu i0nutz si meciul cu nmf_fifa sau cum ii zice ca nu am dat de el
app rezultatul la meciu cu i0nutz a fost 5-2 pt mine macar cu asta sa ma mandresc daca tot o sa pierd cu 3-0 ![]()
Rezolva el, ca e baiat mare ![]()
Receptionat.
Meciul se omologheaza cu 3-0 la masa verde.
cat despre etape , daca sunteti asa dornici , mai pun inca 2
Cine e pe primul looooc, cine e pe primul loooooooooc ?
Dedic ultimele victorie lui enquist, fara numar
)
Receptionat.Meciul se omologheaza cu 3-0 la masa verde.
cat despre etape , daca sunteti asa dornici , mai pun inca 2
![]()
clasament de pus in rama ioane ![]()
unde e clasamentu sa vad pe ce loc sunt si eu ![]()
L-am sunat pe drlv sa-i spun de programare si a zis ca ii e frica sa joace
)
clasamentul abia duminica . Nu sunt eu de vina ca ati vrut etape mai devreme. Eu atunci v-am promis clasamentul.
Daca drlv nu vrea sa joace, ce se intampla?
ioane din cate vad ai inceput furtunos tare) vad ca te prinde 09-le
e strong omu' cred ca l-a enervat enquist pra tare si isi varsa nervii pe noi
las' ionae ca te picam noi in onoare, bagam de-o cooperativa si gata:))