FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«1234519»
Serilius23.10.2008 19:57

etapa 5 only_babbardel1 v Serilius_2005 1-3

 

i0nutz8323.10.2008 20:07

5 i0nutz83 v tazonne 3-1

 

Omul chiar da qw, nu se joaca ;)

tazonne23.10.2008 20:34
tazonne--enquist_ro 3-2 prima victorie e mai grea:))
Enquist23.10.2008 20:38

ce sa mai zic de prima infrangere...si mai grea :no:

tazonne24.10.2008 08:09
5 i0nutz83 v tazonne 3-1

 

Omul chiar da qw, nu se joaca ;)

las' ioane ca ti-am dat de ai sarit cu cu+w:)))am dominat autoritar meciu', de 7 ori in bara , 5 ratari singur cu portaru si 3 goluri anulate eronat.... ce sa mai zic, la tine 2 au fost autogoluri si unul l-ai dat din nimereala... las ca ma razbun eu pe tn in retur:))

mihai141124.10.2008 08:21

deci esti slab desi dai qw =))

tazonne24.10.2008 08:54
deci esti slab desi dai qw =))

Da avand in vedere ca ca de cand a aparut fifa09 am juat 5 meciuri in campionat si 3 amicale pot zice ca sunt destul de slab...

i0nutz8324.10.2008 08:58

tazonne 'n C, aleeee aleeee aleeeeeeeee ! ;)

 

LE: enquest a fost exclus din campionat, toate meciurile ii vor fi omologate cu 0-3.

Serilius24.10.2008 16:31

etapa 2 badboy_steaua v Serilius_2005 1-2

bubutza24.10.2008 16:35

ioane din cate vad ai inceput furtunos tare ;)) vad ca te prinde 09-le

blindica24.10.2008 16:37

@ bubutza, mai baga 2-3 etape daca ai chef :inlove:

i0nutz8324.10.2008 17:09

O mica problema la meciul meu cu ss_ultra. Vreo 2-3 cornere batute in careul mic, inceput de la jumatate cu pasa in fata, etc. Omul a recunoscut, nu a citit regulamentul. Bubutza, ai legatura ! :)

AliN4u24.10.2008 17:12
@ bubutza, mai baga 2-3 etape daca ai chef :inlove:

 

pro

i0nutz8324.10.2008 17:13

Bubutza baga etapeeeeeeeeeeeeee/ baga etapeeeeeeeeeeeeeee/ Bubutza baga etapeeeeeeeeeee

ultra_ss24.10.2008 17:15

sa bage da sa rumege problema din meciu direct cu i0nutz si meciul cu nmf_fifa sau cum ii zice ca nu am dat de el

 

app rezultatul la meciu cu i0nutz a fost 5-2 pt mine macar cu asta sa ma mandresc daca tot o sa pierd cu 3-0 :wall:

i0nutz8324.10.2008 17:17

Rezolva el, ca e baiat mare ;)

bubutza24.10.2008 17:17

Receptionat.

Meciul se omologheaza cu 3-0 la masa verde.

cat despre etape , daca sunteti asa dornici , mai pun inca 2

i0nutz8324.10.2008 17:18

Cine e pe primul looooc, cine e pe primul loooooooooc ?

 

Dedic ultimele victorie lui enquist, fara numar ;))

AliN4u24.10.2008 17:20
Receptionat.

Meciul se omologheaza cu 3-0 la masa verde.

cat despre etape , daca sunteti asa dornici , mai pun inca 2

 

:thumbsup:

bubutza24.10.2008 17:21

clasament de pus in rama ioane :))

ultra_ss24.10.2008 17:21

unde e clasamentu sa vad pe ce loc sunt si eu :wall:

i0nutz8324.10.2008 17:22

L-am sunat pe drlv sa-i spun de programare si a zis ca ii e frica sa joace ;))

bubutza24.10.2008 17:23

clasamentul abia duminica . Nu sunt eu de vina ca ati vrut etape mai devreme. Eu atunci v-am promis clasamentul.

i0nutz8324.10.2008 17:25

Daca drlv nu vrea sa joace, ce se intampla?

tazonne24.10.2008 17:25
ioane din cate vad ai inceput furtunos tare ;)) vad ca te prinde 09-le

e strong omu' cred ca l-a enervat enquist pra tare si isi varsa nervii pe noi

las' ionae ca te picam noi in onoare, bagam de-o cooperativa si gata:))

«1234519»