FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«13456719»
bubutza25.10.2008 10:28

il asteptam :)

AliN4u25.10.2008 10:41

etapa 6 , Serilius_2005 v alinn50c = 0 - 3

 

A iesit la 1-0 pt mn si a zis ca tre' sa plece si sa pun 3-0 .

mihai141125.10.2008 10:44
ultra ss,acum se poate salva inregistrarea meciului in caz ca nu stiai :P

 

de unde sa stiu frate ca eu nu sunt dala care stau numai in csa in fata calculatorului sa ma joc

 

cei care mai au dejucat cu mine va rog sa ma scuzati da plec astazi din Bucuresti si ma intorc maine seara, daca ti putea sa ma amantati cu meciurile pana luni ar fi perfect

 

 

nu stam in casa in fata calc,dar stim ce inseamna save march replay sau asa ceva :)

i0nutz8325.10.2008 11:31

Nu inteleg de ce atata disperare in legatura cu nnmfifa, atata vreme cat nici macar nu a trecut termenul - limita. S-a notat, daca nu apare pana maine seara o sa aveti probabil 3-0.

bubutza25.10.2008 11:48

"deci la mine ai pus scoru corect 8-2, dar la meciu meu cu i0nutz cand l-am batut cu 5-2 ai pus 3-0 pt el pe motiv ca am batut corner in careu mic asa a facut si babrdel si ai psu scoru corect ori pui 3-0 la masa verde ori pa ies din campionatu asta ca faceti mancatorii dastea.

poate daca aveam si moderator forum castigam si eu meciu asa e..."

 

1. Tu ai recunoscut ca nici nu ai citit regulamentul.

2. Pentru a face o reclamatie trebuie sa ai dovezi si implicit sa fii curat. De ce nu ai probe? pentru ca nu ai citit regulamentul inainte sa joci.

3. Pentru a castiga un meci trebuie sa stii sa joci nu sa fii moderator.

4. Esti liber sa faci ce vrei

 

 

ultra_ss25.10.2008 11:51

esti liber sa ma scoti din campionat

 

 

 

PA

i0nutz8325.10.2008 12:20

@ultra_ss: La momentul meciului cu mine, ai recunoscut ca nu citisesi vreodata regulamentul. Atitudinea ta ulterioara meciului cu babardel nu este justificata, atata vreme cat nu iti sprijini afirmatiile cu probe, printscreen-uri, inregistrarea meciului, etc.

 

LE 6. drlv85 v i0nutz83 4-4

 

Primele puncte pierdute. Am fost condus cu 0-3, am avut 4-3 in min 90 dar m-a egalat dintr-o lovitura libera usor acordata :)

drlv8525.10.2008 15:05
...dar m-a egalat dintr-o lovitura libera usor acordata :)

 

 

corpodean m*** corpodean :-j

 

4-4 sa fie :P

bubutza25.10.2008 15:19

miroase a blat ... astept mita sa nu va cercetez penal ;))

i0nutz8325.10.2008 15:32

De fapt am jucat 120 de minute, ultimele 35 cu un om mai putin, fusese 4-4 dupa 90'. L-am ars si dup-aia, evident, "4-4, nu?" .. Mda..

crist3a25.10.2008 16:20

Etapa 1

yamasha_tusca - drlv85 3-1

BabBarDeL25.10.2008 17:44

Etapa 7:

only_babbardel1 v drlv85 = 6 - 3 :clap:

bubutza25.10.2008 18:12
only_babbardel1 v drlv85 = 6 - 3 :clap:

 

scrieti si etapa altfel nu iau rezultatul in considerare

mihainho8625.10.2008 19:23

Etapa 6

mihainho86 v buli2buli 4-2

crist3a25.10.2008 20:25

Etapa 6:

yamasha_tusca v enquist_ro 3-0

 

Etapa 7

buli2buli v yamasha_tusca 1-2

 

B33KTA25.10.2008 20:26

campionat plin de QWisti .. unde mai e placerea de pase ? in fine ..merg mai departe si suport

Serilius25.10.2008 20:42
etapa 6 , Serilius_2005 v alinn50c = 0 - 3

 

A iesit la 1-0 pt mn si a zis ca tre' sa plece si sa pun 3-0 .

 

da...imi pare rau am crezut ca am timp sa joc...dar prin min 30 a inceput tata sa tipe la mne ca trebuia sa plec...am tras de timp cat am putut...scz inca o data...si eu ma oftic rau

Serilius25.10.2008 20:46

cer amanarea meciului cu hitchockian pentru luni sau dum dupa ora 7...sunt plecat de acasa si nu am fifa aici...

tazonne26.10.2008 07:29

nnmfifa nu e de gasit, nici alow nu mi-a dat in lista, l-am tot cautat , eu dupa ora 22 sunt acasa , dc nu intra eu mi-am facut datoria;)

bafta

Vertigo26.10.2008 08:19

Nu am adversari pentru etapele 6 si 7, ss_ultra si Serilius_2005 au amanat.

Ramane pentru saptamana viitoare.

ste_farfan26.10.2008 12:28

pe cosmin_marin25 il caut de vreo 3-4 zile si nu da niciun semn de viata...iar cu enquist se stie situatia

noname_fu26.10.2008 13:34

Am avut niste prob si acum m-am intors in Buc. Am incercat sa joc un meci dar am update-urile pt online play ca am jocul original si nu merge deci voi fi nevoit sa-l reinstalez. Asadar, rog amanare pana duminica seara, dupa meci sau pana luni cand voi putea juca. Acum nu pot juca pt ca plec inspre stadion. nnmfifa

bubutza26.10.2008 13:46

se rezolva :) Hai Steaua !

KINSKI26.10.2008 13:48
pe cosmin_marin25 il caut de vreo 3-4 zile si nu da niciun semn de viata...iar cu enquist se stie situatia

 

Sunt acasa acum, putem juca.

 

 

ps: ss_ultra a amant meciul, nu pot juca cu el

 

---------------------

 

nu m-am coordonat cu amf_fifa, aman eu

tazonne26.10.2008 20:24

etapa 3 nnmfifa08 v tazonne 2--3

«13456719»