FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«15678919»
BabBarDeL27.10.2008 21:36

Etapa 9 : only_babbardel1 v blind1ro = 2 - 2

Vertigo27.10.2008 21:51

Et. 9 >>>> hitchockian v drlv85 [ 3 - 1 ]

B33KTA27.10.2008 22:16

Etapa 10

buli2buli v nnmfifa08 3-2 ..cu englezii astia traiesc pana in ultima secunda , frumos meci

ste_farfan27.10.2008 22:50

etapa 9: buli2buli v amf_fifa 3-5

 

etapa 10: amf_fifa v Serilius_2005 5-0

 

PS: am uitat sa precizez...toate meciurile astea pe care le-am jucat si pe care le voi juca nu prea conteaza pentru mine...singurele meciuri ce conteaza sunt cele cu porto...pentru asta traiesc tot campionatul asta, restul sunt doar amicale:))))) Ce zici boss, am dreptate?:D

noname_fu28.10.2008 12:11
AliN4u28.10.2008 17:12

etapa 9 , alinn50c v gattuso_gh = 11 - 3

tazonne28.10.2008 18:11

etapa 8

tazonne v hitchockian 3--1

 

 

etapa 9

cosmin_marin25 v tazonne 1--2

Serilius28.10.2008 20:03

etapa 8 Serilius_2005 v cosmin_marin25 2-1

 

etapa 9 ss_ultra v Serilius_2005 0-3 (s-a retras din camp nu?)

noname_fu28.10.2008 20:08

Etapa 6

 

blind1ro v nnmfifa08 1-2

i0nutz8328.10.2008 21:52

Apropo, la 6 dim plec la Cluj, u - FCM Targoviste. Forza FCM :) Nush cand vin, aman tot daca nu ma incadrez !

noname_fu29.10.2008 11:34

Etapa 8:

yamasha_tusca v nnmfifa08 1-2

 

un pic de bulan dar trecem peste :P

KINSKI30.10.2008 01:22

Etapa 7:

 

cosmin_marin25 v ss_ultra - inteleg ca s-a retras? e 3-0?

tazonne30.10.2008 12:39

ETAPA 10

 

tazonne v ss_ultra 3--0--am auzit ca s-a retras

Vertigo30.10.2008 16:03

Etapa 6 >>> ss_ultra v hitchockian [ 0 – 3 ]

 

Etapa 7 >>> hitchockian v Serilius_2005 [ 0 – 3 ]

 

Etapa 8 >>> tazonne v hitchockian [ 3 – 1 ]

 

Etapa 9 >>> hitchockian v drlv85 [ 3 – 1 ]

 

Etapa 10 >>> gattuso_gh v hitchockian [ 0 – 1 ]

 

 

bubutza30.10.2008 18:05

8:gattuso_gh v only_babbardel1 ANULAT

10:drlv85 v cosmin_marin25 ANULAT

 

10:yamasha_tusca v i0nutz83 * AMANAT

 

ETAPE+CLASAMENT !!!

FCS_Clasament_Sezonul_3.JPG

BabBarDeL30.10.2008 18:30

8:gattuso_gh v only_babbardel1 = 2 - 2 , am crezut ca imi jucasem toate etapele.Cu o intarziere de ~2h, daca se mai poate :( nu se mai repeta.

AliN4u30.10.2008 18:36

alinn50c v enquist_ro = 3 - 0 , etapa 13

KINSKI30.10.2008 18:51

1. Bubutza, la meciul asta "drlv85 v cosmin_marin25 ANULAT" - drlv a uitat sa posteze, m-a batut, credeam ca posteaza el (1-0 pt el)

 

 

2. cosmin_marin25 v mihainho86 - mihainho, da si tu un add la invitatia pe mess, esti singurul care nu mi-a raspuns, ca sa ne jucam etapa

BADboySteaua30.10.2008 19:15

Etapa 11

 

badboy_steaua v buli2buli 3-1

tazonne30.10.2008 21:20

Etapa 11

Serilius_2005 v tazonne 0-2

noname_fu30.10.2008 21:33
PS: am uitat sa precizez...toate meciurile astea pe care le-am jucat si pe care le voi juca nu prea conteaza pentru mine...singurele meciuri ce conteaza sunt cele cu porto...pentru asta traiesc tot campionatul asta, restul sunt doar amicale:)))))

 

Etapa 11

 

nnmfifa08 v amf_fifa 6-0

 

http://uk.youtube.com/watch?v=JyaTMrhJoVQ&...feature=related !!!!!

ste_farfan30.10.2008 21:48
Etapa 11

 

nnmfifa08 v amf_fifa 6-0

 

http://uk.youtube.com/watch?v=JyaTMrhJoVQ&...feature=related !!!!!

 

 

e greu sa te lupti impotriva sistemului...prietenii stiu de ce:D

drlv8531.10.2008 10:00
10. drlv85 v cosmin_marin25 [3-1] .. si da .. nu e greseala . prima victorie pe teren :P

 

nu sh de ce a aparut anulat meciu ala .. eu nu am postat nici un rezultat nicaieri dekt pe prima pagina unde am inceput .. am aflat intre timp ca se posteaza asa in ordine ..

 

se verifica usor cu data de la ultimul edit .. ca s-a jucat meciu inainte de termenu limita ..

 

ca sa nu mai fie prob .. de acum postez la rand totu ;)

 

drlv8531.10.2008 10:12
1. Bubutza, la meciul asta "drlv85 v cosmin_marin25 ANULAT" - drlv a uitat sa posteze, m-a batut, credeam ca posteaza el (1-0 pt el)

 

:) confunzi meciu .. [3-1] pt mine a fost .. si nu am cum sa ma insel .. e prima victorie a mea :)) .. si postasem .. dar nu unde trebuie .. sau nu indeajuns incat sa fiu pontat :)

noname_fu31.10.2008 13:28

Etapa12

 

nnmfifa08 v badboy_steaua 4-0

«15678919»