Etapa 9 : only_babbardel1 v blind1ro = 2 - 2
Etapa 9 : only_babbardel1 v blind1ro = 2 - 2
Et. 9 >>>> hitchockian v drlv85 [ 3 - 1 ]
Etapa 10
buli2buli v nnmfifa08 3-2 ..cu englezii astia traiesc pana in ultima secunda , frumos meci
etapa 9: buli2buli v amf_fifa 3-5
etapa 10: amf_fifa v Serilius_2005 5-0
PS: am uitat sa precizez...toate meciurile astea pe care le-am jucat si pe care le voi juca nu prea conteaza pentru mine...singurele meciuri ce conteaza sunt cele cu porto...pentru asta traiesc tot campionatul asta, restul sunt doar amicale:))))) Ce zici boss, am dreptate?![]()
Atat am sa-ti spun: http://uk.youtube.com/watch?v=JyaTMrhJoVQ&...feature=related
http://uk.youtube.com/watch?v=hlcvAu_HYB8&...feature=related
E greu sa ma bati . **** Dinamo.
etapa 9 , alinn50c v gattuso_gh = 11 - 3
etapa 8
tazonne v hitchockian 3--1
etapa 9
cosmin_marin25 v tazonne 1--2
etapa 8 Serilius_2005 v cosmin_marin25 2-1
etapa 9 ss_ultra v Serilius_2005 0-3 (s-a retras din camp nu?)
Etapa 6
blind1ro v nnmfifa08 1-2
Apropo, la 6 dim plec la Cluj, u - FCM Targoviste. Forza FCM
Nush cand vin, aman tot daca nu ma incadrez !
Etapa 8:
yamasha_tusca v nnmfifa08 1-2
un pic de bulan dar trecem peste ![]()
Etapa 7:
cosmin_marin25 v ss_ultra - inteleg ca s-a retras? e 3-0?
ETAPA 10
tazonne v ss_ultra 3--0--am auzit ca s-a retras
Etapa 6 >>> ss_ultra v hitchockian [ 0 – 3 ]
Etapa 7 >>> hitchockian v Serilius_2005 [ 0 – 3 ]
Etapa 8 >>> tazonne v hitchockian [ 3 – 1 ]
Etapa 9 >>> hitchockian v drlv85 [ 3 – 1 ]
Etapa 10 >>> gattuso_gh v hitchockian [ 0 – 1 ]
8:gattuso_gh v only_babbardel1 = 2 - 2 , am crezut ca imi jucasem toate etapele.Cu o intarziere de ~2h, daca se mai poate
nu se mai repeta.
alinn50c v enquist_ro = 3 - 0 , etapa 13
1. Bubutza, la meciul asta "drlv85 v cosmin_marin25 ANULAT" - drlv a uitat sa posteze, m-a batut, credeam ca posteaza el (1-0 pt el)
2. cosmin_marin25 v mihainho86 - mihainho, da si tu un add la invitatia pe mess, esti singurul care nu mi-a raspuns, ca sa ne jucam etapa
Etapa 11
badboy_steaua v buli2buli 3-1
Etapa 11
Serilius_2005 v tazonne 0-2
PS: am uitat sa precizez...toate meciurile astea pe care le-am jucat si pe care le voi juca nu prea conteaza pentru mine...singurele meciuri ce conteaza sunt cele cu porto...pentru asta traiesc tot campionatul asta, restul sunt doar amicale:)))))
Etapa 11
nnmfifa08 v amf_fifa 6-0
http://uk.youtube.com/watch?v=JyaTMrhJoVQ&...feature=related !!!!!
Etapa 11
nnmfifa08 v amf_fifa 6-0
http://uk.youtube.com/watch?v=JyaTMrhJoVQ&...feature=related !!!!!
e greu sa te lupti impotriva sistemului...prietenii stiu de ce:D
10. drlv85 v cosmin_marin25 [3-1] .. si da .. nu e greseala . prima victorie pe teren![]()
nu sh de ce a aparut anulat meciu ala .. eu nu am postat nici un rezultat nicaieri dekt pe prima pagina unde am inceput .. am aflat intre timp ca se posteaza asa in ordine ..
se verifica usor cu data de la ultimul edit .. ca s-a jucat meciu inainte de termenu limita ..
ca sa nu mai fie prob .. de acum postez la rand totu ![]()
1. Bubutza, la meciul asta "drlv85 v cosmin_marin25 ANULAT" - drlv a uitat sa posteze, m-a batut, credeam ca posteaza el (1-0 pt el)
confunzi meciu .. [3-1] pt mine a fost .. si nu am cum sa ma insel .. e prima victorie a mea
.. si postasem .. dar nu unde trebuie .. sau nu indeajuns incat sa fiu pontat ![]()
Etapa12
nnmfifa08 v badboy_steaua 4-0