FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«14567819»
noname_fu26.10.2008 21:00

Etapa2:

Serilius_2005 v nnmfifa08 1-2

Serilius26.10.2008 21:23

etapa 7: hitchockian v Serilius_2005 0-3

primul gol cu riquelme absolut superb...

 

`Carl Rosset: felicitari, cel mai bun adversar d epana acum`

ste_farfan26.10.2008 22:21

etapa 6: amf_fifa v cosmin_marin25 2-1

 

noname_fu26.10.2008 23:19

Etapa 4:

drlv85 v nnmfifa08 1-3

AliN4u27.10.2008 13:05

etape ?

 

a trecut duminica ora 19:00 de mult..

mihainho8627.10.2008 13:46

Etapa 7

nnmfifa08 v mihainho86 0-1

noname_fu27.10.2008 14:23

Etapa 5:

 

nnmfifa08 v gattuso_gh 4-0

noname_fu27.10.2008 14:33

Pana la urma cum ramane cu centrarile din corner in careul mic? Si mie mi se mai intampla .. dar daca nu se materializeaza banuiesc ca nu e vreo problema nu?! Daca centreaza vreunul asa, fara sa dea gol, iesim si cerem 3-0 sau ce? Intreb pt ca am mai avut niste discutii si sez trecut si nu vreau sa va injur iar :D.

ronaldo_020127.10.2008 14:56

daca centreaza din corner in careul mic si da gol,golul este anulat...nu primesti 3-0

bubutza27.10.2008 15:55

3-0 se da doar pentru inceput inainte dar daca exagerezi cu cornerele in careul mic, asta insemnand mai mult de 1 , se pastreaza dovezi si se da 3-0.

 

Daca se da din greseala un gol , acesta va fi anulat.

In caz ca nu lasati statistica la final (pentru sa se salva meciul cand sunt neclaritati), banuiesc ca se considera iesire din joc, asa-i ioane?

BADboySteaua27.10.2008 16:38

@Bubutza ceva etape? :|

AliN4u27.10.2008 16:53

nu inteleg pentru ce mai e termenu' ala acolo ...

bubutza27.10.2008 17:12

Etape !

Clasament cel tarziu maine

AliN4u27.10.2008 18:04

etapa 8 , drlv85 v alinn50c = 0 - 5

i0nutz8327.10.2008 18:34

cum zice bubutza, asa e ;)

BADboySteaua27.10.2008 18:56

Etapa 10

 

enquist_ro v badboy_steaua 0-3

 

Etapa 8

 

mihainho86 v badboy_steaua 2-0

 

Etapa 9

 

badboy_steaua v yamasha_tusca 2-2 si gata si cu etapele astea :D:D

i0nutz8327.10.2008 19:19

8. blind1ro v i0nutz83 0-2.

 

Adversar jenant, aceleasi frustrari pe care le cunoaste toata lumea.

 

 

blindica27.10.2008 19:40

Etapa 8

 

blind1ro v i0nutz83 0 - 2 Acelasi joc cu care te stie lumea de cand forumul.Aceleasi practici dupa meci. Esti cel mai bun jucator de pe forum ,si ,posibil, din Europa.

 

Etapa 10

blind1ro v alinn50c 1 - 0 Mare noroc. Alin a jucat mai bine si a fost un coleg fair-play!

 

Etapa 9

 

only_babbardel1 v blind1ro 2 - 2 . Mult verde...

 

Etapa 6

 

blind1ro v nnmfifa08 1-2 .

 

i0nutz8327.10.2008 19:43

blindica lasaaaa-neeeeeeeeeeeeee, lasa-neeeeeeeeeeeeeee !

noname_fu27.10.2008 19:59

etapa 9

nnmfifa08 v enquist_ro 3-0 pe-asta l-ati ejaculat de pe forum am inteles

etapa 1

nnmfifa08 v ss_ultra 3-0 asta s-a retras onorabil, tot din cate am inteles.

 

grele meciuri.

 

Asadar mai am de jucat doar etapa cu blindica si ajung la zi. O jucam azi daca nu facea crize de nervi ca l-a batut ionutz. Mai bagati etape :D.

i0nutz8327.10.2008 20:17

Las' ca blind isi revine acu, iese in strada sa sarbatoreasca victoria lu' mihainho, 3-1 cu mine ;))

BabBarDeL27.10.2008 20:54

Etapa 10 : mihainho86 v only_babbardel1 = 2 - 5 | Goiania Rullez :thumbup:

blindica27.10.2008 20:54

@ nnmfifa08 : nu inteleg care-i problema ta... in fond n-ai fost prezent sa jucam etapa cand ai fost programat si cand te-am intrebat n-ai putut ( in timpul regulamentar ) , iar noul termen e departe de a fi incheiat, asa ca maine seara nu mi se pare prea departe...

 

Multa lume.

mihainho8627.10.2008 20:54

Etapa 9

i0nutz83 v mihainho86 1-3

Etapa 10

mihainho86 v only_babbardel1 2-5

i0nutz8327.10.2008 21:07

@blindica, tu nu intelegi multe ; ) )

«14567819»