Etapa2:
Serilius_2005 v nnmfifa08 1-2
Etapa2:
Serilius_2005 v nnmfifa08 1-2
etapa 7: hitchockian v Serilius_2005 0-3
primul gol cu riquelme absolut superb...
`Carl Rosset: felicitari, cel mai bun adversar d epana acum`
etapa 6: amf_fifa v cosmin_marin25 2-1
Etapa 4:
drlv85 v nnmfifa08 1-3
etape ?
a trecut duminica ora 19:00 de mult..
Etapa 7
nnmfifa08 v mihainho86 0-1
Etapa 5:
nnmfifa08 v gattuso_gh 4-0
Pana la urma cum ramane cu centrarile din corner in careul mic? Si mie mi se mai intampla .. dar daca nu se materializeaza banuiesc ca nu e vreo problema nu?! Daca centreaza vreunul asa, fara sa dea gol, iesim si cerem 3-0 sau ce? Intreb pt ca am mai avut niste discutii si sez trecut si nu vreau sa va injur iar
.
daca centreaza din corner in careul mic si da gol,golul este anulat...nu primesti 3-0
3-0 se da doar pentru inceput inainte dar daca exagerezi cu cornerele in careul mic, asta insemnand mai mult de 1 , se pastreaza dovezi si se da 3-0.
Daca se da din greseala un gol , acesta va fi anulat.
In caz ca nu lasati statistica la final (pentru sa se salva meciul cand sunt neclaritati), banuiesc ca se considera iesire din joc, asa-i ioane?
@Bubutza ceva etape? ![]()
nu inteleg pentru ce mai e termenu' ala acolo ...
Etape !
Clasament cel tarziu maine
etapa 8 , drlv85 v alinn50c = 0 - 5
cum zice bubutza, asa e ![]()
Etapa 10
enquist_ro v badboy_steaua 0-3
Etapa 8
mihainho86 v badboy_steaua 2-0
Etapa 9
badboy_steaua v yamasha_tusca 2-2 si gata si cu etapele astea
:D
8. blind1ro v i0nutz83 0-2.
Adversar jenant, aceleasi frustrari pe care le cunoaste toata lumea.
Etapa 8
blind1ro v i0nutz83 0 - 2 Acelasi joc cu care te stie lumea de cand forumul.Aceleasi practici dupa meci. Esti cel mai bun jucator de pe forum ,si ,posibil, din Europa.
Etapa 10
blind1ro v alinn50c 1 - 0 Mare noroc. Alin a jucat mai bine si a fost un coleg fair-play!
Etapa 9
only_babbardel1 v blind1ro 2 - 2 . Mult verde...
Etapa 6
blind1ro v nnmfifa08 1-2 .
blindica lasaaaa-neeeeeeeeeeeeee, lasa-neeeeeeeeeeeeeee !
etapa 9
nnmfifa08 v enquist_ro 3-0 pe-asta l-ati ejaculat de pe forum am inteles
etapa 1
nnmfifa08 v ss_ultra 3-0 asta s-a retras onorabil, tot din cate am inteles.
grele meciuri.
Asadar mai am de jucat doar etapa cu blindica si ajung la zi. O jucam azi daca nu facea crize de nervi ca l-a batut ionutz. Mai bagati etape
.
Las' ca blind isi revine acu, iese in strada sa sarbatoreasca victoria lu' mihainho, 3-1 cu mine
)
Etapa 10 : mihainho86 v only_babbardel1 = 2 - 5 | Goiania Rullez ![]()
@ nnmfifa08 : nu inteleg care-i problema ta... in fond n-ai fost prezent sa jucam etapa cand ai fost programat si cand te-am intrebat n-ai putut ( in timpul regulamentar ) , iar noul termen e departe de a fi incheiat, asa ca maine seara nu mi se pare prea departe...
Multa lume.
Etapa 9
i0nutz83 v mihainho86 1-3
Etapa 10
mihainho86 v only_babbardel1 2-5
@blindica, tu nu intelegi multe ; ) )