Clar. Multumesc si pe aceasta cale lui enquist
) M-a facut sa vad fifa cu alti ochi ![]()
Clar. Multumesc si pe aceasta cale lui enquist
) M-a facut sa vad fifa cu alti ochi ![]()
Da, Bubutza, vrem 3 etape, e lung week-end-ul si ploios :-)
alinn50c v tazonne 1-1
spre 'C'
Etapa 7
badboy_steaua v blind1ro 0 - 1 ![]()
Etapa 7
badboy_steaua v blind1ro 0-1 mare ghinion am avut ![]()
alinn50c v tazonne 1-1
etapa?
LE:
Va rog sa nu mai dati edit la posturile anterioare postului acesta care sa contina rezultate din primele 5 etape.
Meciuri restante
1:
yamasha_tusca v drlv85
nnmfifa08 v ss_ultra
2:
Serilius_2005 v nnmfifa08
gattuso_gh v yamasha_tusca
3:
nnmfifa08 v tazonne
4:
drlv85 v nnmfifa08
5:
nnmfifa08 v gattuso_gh
Clasament
ss_ultra vs only_babbardel1 scor 2-8 (ceva de obiectat nu din rautate da asa ca chestie a avut un corner in careu mic eu pentru niste faze de genu asta am pierdut meciu cu 3-0 pe care l-am avut cu i0nutz desi castigasem 5-2 )
Etapa 7
alinn50c v tazonne 1-1
ss_ultra vs only_babbardel1 = 2 - 8
A intrat mingea in careul mic(langa linie), dar el a respinso, nu s-a pus problema sa dau gol din careul mic, nici macar nu am vrut sa o dau acolo.
Acum cum credeti voi.
PS: gg ultras_ss ![]()
Edit: Etapa 6 : tazonne v only_babbardel1 = 0 - 3
A treia victorie ![]()
se pare ca acum numai crede nimeni nimic dar cand am fost eu cel incriminat imediat
huaaaaaaaaaaaaaaa
oricum nu ma interesa ce se intampla ca babardel a vorbit frumos, dar nu se face dreptate
huaaaaaaaaaaaaaaa
7. i0nutz83 v gattuso_gh 3-2 !
Etapa 6
gattuso_gh v badboy_steaua 0-3 ![]()
Daca drlv nu vrea sa joace, ce se intampla?
AHAHAHA .. Ioane Ioane .. NU ma razgandesti tu azi de la baut nici dak :-" .. eu tsin meciu asa .. sa mai aduni victorii ca sa suferi mai mult cand va fi cazu' ..
@bubutza deci ai toate probele
. Nu vrea sa joace, :-h !
@bubutza
Asta e meciu sezonului pt mine
lasa`ma sa`l bat cand yo fi lumea mai draga .. potsi s`o consideri amanare orice
))) ORICE
)))
Ioane itsi vine clipa :> .. nu scapi bah. NU SCAPI !
Fiecare cu pasarica lui
) Auzi la el meciul sezonului ..
frate la emciu meu cu babardel se pare ca nu sa mai dat 3-0 asta e ce sa fac daca nu sunt moderator la jocuri
asa mancatorie pe fata ![]()
sambata nu pot juca cele 2 etape , sunt la Brasov la meci , duminica etapa a 6 a si a 7 a , sa nu tipati apoi dupa mine
@ultra_ss: discuta cu bubutza !
ultra ss,acum se poate salva inregistrarea meciului in caz ca nu stiai ![]()
nnmfifa08 -nu mia dat accept ![]()
ultra ss,acum se poate salva inregistrarea meciului in caz ca nu stiai![]()
de unde sa stiu frate ca eu nu sunt dala care stau numai in csa in fata calculatorului sa ma joc
cei care mai au dejucat cu mine va rog sa ma scuzati da plec astazi din Bucuresti si ma intorc maine seara, daca ti putea sa ma amantati cu meciurile pana luni ar fi perfect
Etapa 2
gattuso_gh v yamasha_tusca 1-2
nnmfifa il excludeti ce faceti?