FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«12345619»
i0nutz8324.10.2008 17:27

Clar. Multumesc si pe aceasta cale lui enquist ;)) M-a facut sa vad fifa cu alti ochi :D

KINSKI24.10.2008 17:39

Da, Bubutza, vrem 3 etape, e lung week-end-ul si ploios :-)

tazonne24.10.2008 17:48

alinn50c v tazonne 1-1

AliN4u24.10.2008 17:49

spre 'C'

blindica24.10.2008 17:54

Etapa 7

 

 

badboy_steaua v blind1ro 0 - 1 :steag_sah_mic:

BADboySteaua24.10.2008 17:54

Etapa 7

 

badboy_steaua v blind1ro 0-1 mare ghinion am avut :(

bubutza24.10.2008 18:00
alinn50c v tazonne 1-1

 

etapa?

 

LE:

Va rog sa nu mai dati edit la posturile anterioare postului acesta care sa contina rezultate din primele 5 etape.

 

Meciuri restante

1:

yamasha_tusca v drlv85

nnmfifa08 v ss_ultra

2:

Serilius_2005 v nnmfifa08

gattuso_gh v yamasha_tusca

3:

nnmfifa08 v tazonne

4:

drlv85 v nnmfifa08

5:

nnmfifa08 v gattuso_gh

 

Clasament

FCS_Clasament_Sezonul_3.JPG

 

ultra_ss24.10.2008 18:04

ss_ultra vs only_babbardel1 scor 2-8 (ceva de obiectat nu din rautate da asa ca chestie a avut un corner in careu mic eu pentru niste faze de genu asta am pierdut meciu cu 3-0 pe care l-am avut cu i0nutz desi castigasem 5-2 )

tazonne24.10.2008 18:06

Etapa 7

alinn50c v tazonne 1-1

 

BabBarDeL24.10.2008 18:07

ss_ultra vs only_babbardel1 = 2 - 8

 

A intrat mingea in careul mic(langa linie), dar el a respinso, nu s-a pus problema sa dau gol din careul mic, nici macar nu am vrut sa o dau acolo.

 

Acum cum credeti voi.

 

PS: gg ultras_ss fularultras

 

Edit: Etapa 6 : tazonne v only_babbardel1 = 0 - 3

 

A treia victorie :punk:

ultra_ss24.10.2008 18:25

se pare ca acum numai crede nimeni nimic dar cand am fost eu cel incriminat imediat

 

huaaaaaaaaaaaaaaa :ce_oameni: oricum nu ma interesa ce se intampla ca babardel a vorbit frumos, dar nu se face dreptate

huaaaaaaaaaaaaaaa

i0nutz8324.10.2008 18:41

7. i0nutz83 v gattuso_gh 3-2 !

BADboySteaua24.10.2008 19:03

Etapa 6

 

gattuso_gh v badboy_steaua 0-3 :steag_cruce_invers:

drlv8524.10.2008 19:13
Daca drlv nu vrea sa joace, ce se intampla?

 

AHAHAHA .. Ioane Ioane .. NU ma razgandesti tu azi de la baut nici dak :-" .. eu tsin meciu asa .. sa mai aduni victorii ca sa suferi mai mult cand va fi cazu' ..

i0nutz8324.10.2008 19:14

@bubutza deci ai toate probele ;) . Nu vrea sa joace, :-h !

drlv8524.10.2008 19:16

@bubutza

 

Asta e meciu sezonului pt mine :)) lasa`ma sa`l bat cand yo fi lumea mai draga .. potsi s`o consideri amanare orice :))))) ORICE :)))))

 

Ioane itsi vine clipa :> .. nu scapi bah. NU SCAPI !

i0nutz8324.10.2008 19:17

Fiecare cu pasarica lui ;)) Auzi la el meciul sezonului ..

ultra_ss24.10.2008 22:36

frate la emciu meu cu babardel se pare ca nu sa mai dat 3-0 asta e ce sa fac daca nu sunt moderator la jocuri

 

asa mancatorie pe fata :ce_oameni:

B33KTA24.10.2008 23:57

sambata nu pot juca cele 2 etape , sunt la Brasov la meci , duminica etapa a 6 a si a 7 a , sa nu tipati apoi dupa mine

i0nutz8325.10.2008 05:31

@ultra_ss: discuta cu bubutza !

mihai141125.10.2008 06:14

ultra ss,acum se poate salva inregistrarea meciului in caz ca nu stiai :P

GatTuSo25.10.2008 07:18

nnmfifa08 -nu mia dat accept :|

ultra_ss25.10.2008 09:02
ultra ss,acum se poate salva inregistrarea meciului in caz ca nu stiai :P

 

de unde sa stiu frate ca eu nu sunt dala care stau numai in csa in fata calculatorului sa ma joc

 

cei care mai au dejucat cu mine va rog sa ma scuzati da plec astazi din Bucuresti si ma intorc maine seara, daca ti putea sa ma amantati cu meciurile pana luni ar fi perfect

crist3a25.10.2008 09:28

Etapa 2

gattuso_gh v yamasha_tusca 1-2

Serilius25.10.2008 10:20

nnmfifa il excludeti ce faceti?

«12345619»