FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia B. Procesul Etapei

«116171819»
drlv8527.11.2008 21:31

34. mihainho86 v drlv85 [5-2]

i0nutz8327.11.2008 21:52

32. amf_fifa v i0nutz83 2-2.

 

Greu, am egalat in prelungiri ... Dupa calculele mele sunt matematic promovat !

 

blindica28.11.2008 10:56

@drlv85 : poate ne gasim si noi in seara asta sa jucam , trebuia d-aseara dar m-am taiat la mana, nici nu stiu cum o sa pot sa joc .

noname_fu28.11.2008 14:27

Etapa 32

 

nnmfifa08 v alinn50c 4-2 meci frumos, revenit de la 2-0, cu un pic de ajutor de la arbitru :D

i0nutz8328.11.2008 17:04

hahahahaha.. blindica, te-ai taiat cand ai vazut ca promovez eu ? kamikaze mic ce esti ;))

noname_fu28.11.2008 20:19

Etapa 34:

 

nnmfifa08 v cosmin_marin25 3-2 crizat tarusu` :(

KINSKI28.11.2008 20:27
Etapa 34:

 

nnmfifa08 v cosmin_marin25 3-2 crizat tarusu` :(

 

 

De fapt nu meriti nici un comentariu, orice as scrie despre tine ar fi o atentie nemeritat acordata. Succes si in viata cu qw-rile tale, dar nu cred sa ai, la cum vorbesti si la cum ai jucat. Pacat ca promoveaza in prima Liga oameni ca tine.

AliN4u28.11.2008 20:34
Etapa 32

 

nnmfifa08 v alinn50c 4-2 meci frumos, revenit de la 2-0, cu un pic de ajutor de la arbitru :D

 

esti incapabil sa te apropii la mai putin de 30 de metri de poarta adversa fara qw , rusine !

 

pacat ca am luat rosu ala aiurea la 2-0 ca nu mai faceai tu nimic nici cu qw

blindica28.11.2008 21:20
hahahahaha.. blindica, te-ai taiat cand ai vazut ca promovez eu ? kamikaze mic ce esti ;))

 

LIFELESS !!! :console:

noname_fu28.11.2008 22:28

Aline + Cosmin = love

 

Fifa nu este totul! puneti mana si fumati ceva :confused:

AliN4u28.11.2008 23:41

Fifa nu-i nimic , cel putin pentru mine , dar tu faci jocul de rusine si mi-e mila de cei carora chiar le pasa si cu care urmeaza sa joci .

 

Cat despre "love thing" ...tocmai mi-ai confirmat ca numarul de grade din camera e mai mare decat numarul IQ-ului tau ...desi nu sunt sigur daca e numar sau cifra :hmmm: , ramane de vazut din mesajele tale urmatoare la care bineinteles ca n-o sa ma mai obosesc sa le dau vreo replica . :wave:

 

 

:steag_cruce_invers:

noname_fu29.11.2008 00:03

se spune carora. usor cu jignirile ca te zboara schema de pe forum. hai sa terminam aici.

ste_farfan29.11.2008 11:02
se spune carora. usor cu jignirile ca te zboara schema de pe forum. hai sa terminam aici.

 

matematica e gay :biggrin:

i0nutz8329.11.2008 12:06

@50c: sper sa dau de tine diseara..

AliN4u29.11.2008 12:21

eu sunt si acu dar vad ca tu nu

blindica29.11.2008 15:42

Etapa 33

 

 

drlv85 v blind1ro 1 - 2 S-a miscat prost. Am dat golu` victoriei din QW ca toti penibilii care joaca execrabil ,lamentabil si gretos. :steag_sah_mic:

 

Cred ca sunt la baraj.

i0nutz8329.11.2008 15:43

2-2 cu 50c, meci frumos !

bubutza29.11.2008 16:29

Clasament Final !!!

 

FCS_Clasament_Sezonul_3.JPG

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

fcsclasamentsezonul3ah4.jpg

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Departajare primele 3 locuri:

Ion- Alin 2-2

Ion - Cosmin 4-5

Alin - Ion 2-3

Cosmin - Ion 3-5

Alin - Cosmin 4-4

Cosmin - Alin 1-2

 

1.Ion 7 pcte

2.Alin 5 pcte

3.Cosmin - 4 pcte

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Departajare 5-6:

nnm - blindiro 1-2

blindiro - nnm 1-2

 

golaveraj:

5:nnm +27

6:blindiro +26

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Departajare 8-9:

amf - buli 3-0

buli - amf 3-5

 

8:amf

9:buli

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Departajare 13-14:

drlv-serilius 5-1

serilius-drlv 3-2

 

13:drlv

14:serilius

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Art.8- Criterii de departajare

 

a) La stabilirea clasamentului final dupa desfasurarea tuturor meciurilor, se vor aplica criteriile de mai jos:

-Numarul total de puncte acumulate ;

-Rezultatele din meciurile directe atunci cand sunt doua echipe implicate in departajare;

-Diferenta dintre golurile marcate si cele primite (golaverajul)

-Numarul golurilor marcate

-Numarul golurilor primite

-Daca egalitatea persista, FcSteaua.Ro isi rezerva dreptul de a organiza un meci de baraj intre cei doi jucatori.

 

-Daca sunt 3 sau mai multe echipe sau jucatori implicati in departajare, se va calcula pentru echipele si jucatorii in cauza, clasamentul intre ele. Criteriile de departajare pentru acest clasament sunt: numarul de puncte, meciul direct, golaverajul, golurile marcate, golurile primite.

ronaldo_020129.11.2008 16:32

felicitari celor promovati!! :hooray:

blindica29.11.2008 17:35

Cu serilius am pierdut 4 puncte, incredibil :nono:

drlv8529.11.2008 18:40

Citeam acu paginile anterioare... ca se plangea lumea de stilu de joc QW .. personal nu`l halesc .. DAR .. ba baieti, bagati-va mintile in cap .. nu e interzis .. deci se poate juca .. parca suntetsi domnisoare, asa va ascundeti neputintele in spatele qw-ului sau a altor prostii .. eu am retrogradat pt un meci la masa verde 'etapa 5. badboy_steaua v drlv85 [1-2] in teren [3-0] MV' din cauza unui copil care imi scoate okii cu regulamentu asta de pe aici si n`am zis nimic .. voi facetsi spume ca berea in sticla din nimic..

 

Cu unii mi-a facut placere sa joc .. cu altii ma lipsesc .. si nu din cauza stilului de joc .. ci din cauza omului din fiecare .. ce mi-a fost dat sa cunosc pe aici :| pff .. park acelasi era motivu cand m-am lasat si de sezonu intai de fifa .. pt cine-si mai aduce aminte .. noroc si sanatate !

i0nutz8329.11.2008 19:44

@drlv, tu poti sa joci oricand aici, contra unui numar de beri evident ;)) Discutam luni !

Serilius29.11.2008 20:12

ma nu cred ca este unul care sa fi avut ambele meciuri cu mine usor castigate...am pus destule probleme...ma oftic rau pt locul pe care sunt... vroiam sa va rog frumos sa ma acceptati si din sezonul urmator mai ales ca acesta a fost primu campionat de fifa in care am jucat...am capatat experienta si oricum echipa(Boca Juniors) a fost o alegere gresita...

 

ps: ioane dau mai multe beri;)

 

apropo nu va luati dupa poza pe care o am ca e de aproape 3 ani:)

i0nutz8329.11.2008 20:14

@serilius: rezolvam; tuborg sau heineken ;)

blindica29.11.2008 21:02

@ ionutz : nu esti imaginea Carlsberg in Romania ? :naughty:

«116171819»