FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1789101125»
DoctorLov01.11.2008 13:34

Etapa 12

alexxx_tzupy 6 v 6 fallenangell002000, am avut o eliminare pe final si m-a costat + vreo 4 bare. gg!

quitarr01.11.2008 13:50

et 10 dumy_wazzy v quitar 2-5

et 12 yo_jeleus v quitar se da automat 3-0 banuiesc nu mai trebuie sa trec daca jeleus e retras

Paradise_Lost01.11.2008 14:16
Patreaza anularea in contul meu,lui i-ai meciul cu rezultatul corect(2-3),nu e vina liu ca n-am trecut eu rezultatul..

 

 

Eu nu as penaliza pe nimeni, ati jucat meciul chiar daca dupa termen... it's just a game. Daca si Ionut e de acord, am sa trec rezultatul (2-3) fara penalizari.

i0nutz8301.11.2008 14:17

Da-i bataie ;)

Paradise_Lost01.11.2008 14:27

Ok deci rezultatul ramane et 8: marianbolohan- danny1ok 2 - 3

rezultatul va apare in clasamentul reactualizat.

 

De asemenea, daca nu apuc sa-mi joc meciurile, le aman pana sambata 8 Noiembrie deoarece in perioada 2-7 noiembrie voi fi plecat. voi amana atat meciurile din camp. cat si cele din cupa... Mihai, sper sa citesti :P

 

Asadar, acum sunt acasa, si cei cu care mai am etape (dany, dumy) ... le putem juca

ronaldo_020101.11.2008 14:29
et 10 dumy_wazzy v quitar 2-5

et 12 yo_jeleus v quitar se da automat 3-0 banuiesc nu mai trebuie sa trec daca jeleus e retras

 

 

pai vezi ca ai gresit...asa mai aduna jeleu puncte chiar dca e retras:P:))))

klaus_e8901.11.2008 18:10

Etapa 10 : f1or_cs 2 - 2 klaus_e89

 

Etapa 11 : klaus_e89 4 - 3 marianbolohan ... rusine bolo, pe ultimele minute numai cu+w

 

Etapa 12 : danny1ok 2 - 2 klaus_e89

marianb01.11.2008 18:40

lasa rusinea ca tu ai dat primul qw asa ca brb

mihai141102.11.2008 09:47

fifa for fun e plecat ?nu dau de el

Paradise_Lost02.11.2008 11:14

Etapa 11: laurentiu_state v dumy_wazzy 4 - 3

bubutza02.11.2008 13:07

pe quitar si meph nu i-am vazut deloc pe mess , absolut deloc.

 

cu dumy am vorbit , in caz ca nu jucam pana diseara aman in contul meu.

 

quitar si meph , intrati si voi sa jucam meciul ;))

branica02.11.2008 15:36

intru pe la 7-8 si jucam ... :* va distrug :)) :X

klaus_e8902.11.2008 15:56

bine bolo tu sa fii sanatos ... ma dezamagesti, sincer :|

Sergyu1602.11.2008 17:31

Aman cu meph si cu fifa_for_fun...

dumy3l02.11.2008 17:37

etapa 12

dumy_wazzy v rusu_andrey_2005 4-3... meci nebun

bubutza02.11.2008 17:40
etapa 12

dumy_wazzy v rusu_andrey_2005 4-3... meci nebun

 

gg , iar mi-am prins urechile

 

Etapa 11:

quitar v rusu_andrey_2005 3-6 deja am 8 puncte, sergiule ti-am dat ceata :))

Etapa 10:

rusu_andrey_2005 v meph_frumossu 1-3

Sergyu1602.11.2008 19:43

Etapa 10 s3rgyu_adriano_13 v fifa_for_fun 3-1 ... am ajuns si eu la 7 puncte...Andrey iti suflu in ceafa :biggrin:

mihai141103.11.2008 07:03

aman si eu cu fifa for fun,nu am dat de el

bubutza03.11.2008 08:27

etape ceva?:D

i0nutz8303.11.2008 09:00

Diseara.

meph_frumossu03.11.2008 10:54

Etapa 10 :

 

rusu_andrey_2005 v meph_frumossu 1-3

 

Etapa 11 :

 

meph_frumossu v yo_jeleus 3-0

 

Etapa 12 :

 

s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu 0-5

marianb03.11.2008 10:57

amanare etapa 10: marianbolohan v puricele88

F1oRinho03.11.2008 13:51

Daca nu jucam pana la termen aman cu adinho

mihai141103.11.2008 16:31

si eu aman cu fifa for fun,daca nu imi raspunde

i0nutz8303.11.2008 17:23

Etape.

«1789101125»