Etapa 12
alexxx_tzupy 6 v 6 fallenangell002000, am avut o eliminare pe final si m-a costat + vreo 4 bare. gg!
Etapa 12
alexxx_tzupy 6 v 6 fallenangell002000, am avut o eliminare pe final si m-a costat + vreo 4 bare. gg!
et 10 dumy_wazzy v quitar 2-5
et 12 yo_jeleus v quitar se da automat 3-0 banuiesc nu mai trebuie sa trec daca jeleus e retras
Patreaza anularea in contul meu,lui i-ai meciul cu rezultatul corect(2-3),nu e vina liu ca n-am trecut eu rezultatul..
Eu nu as penaliza pe nimeni, ati jucat meciul chiar daca dupa termen... it's just a game. Daca si Ionut e de acord, am sa trec rezultatul (2-3) fara penalizari.
Da-i bataie ![]()
Ok deci rezultatul ramane et 8: marianbolohan- danny1ok 2 - 3
rezultatul va apare in clasamentul reactualizat.
De asemenea, daca nu apuc sa-mi joc meciurile, le aman pana sambata 8 Noiembrie deoarece in perioada 2-7 noiembrie voi fi plecat. voi amana atat meciurile din camp. cat si cele din cupa... Mihai, sper sa citesti ![]()
Asadar, acum sunt acasa, si cei cu care mai am etape (dany, dumy) ... le putem juca
et 10 dumy_wazzy v quitar 2-5et 12 yo_jeleus v quitar se da automat 3-0 banuiesc nu mai trebuie sa trec daca jeleus e retras
pai vezi ca ai gresit...asa mai aduna jeleu puncte chiar dca e retras:P:))))
Etapa 10 : f1or_cs 2 - 2 klaus_e89
Etapa 11 : klaus_e89 4 - 3 marianbolohan ... rusine bolo, pe ultimele minute numai cu+w
Etapa 12 : danny1ok 2 - 2 klaus_e89
lasa rusinea ca tu ai dat primul qw asa ca brb
fifa for fun e plecat ?nu dau de el
Etapa 11: laurentiu_state v dumy_wazzy 4 - 3
pe quitar si meph nu i-am vazut deloc pe mess , absolut deloc.
cu dumy am vorbit , in caz ca nu jucam pana diseara aman in contul meu.
quitar si meph , intrati si voi sa jucam meciul
)
intru pe la 7-8 si jucam ... :* va distrug
:X
bine bolo tu sa fii sanatos ... ma dezamagesti, sincer ![]()
Aman cu meph si cu fifa_for_fun...
etapa 12
dumy_wazzy v rusu_andrey_2005 4-3... meci nebun
etapa 12dumy_wazzy v rusu_andrey_2005 4-3... meci nebun
gg , iar mi-am prins urechile
Etapa 11:
quitar v rusu_andrey_2005 3-6 deja am 8 puncte, sergiule ti-am dat ceata ![]()
Etapa 10:
rusu_andrey_2005 v meph_frumossu 1-3
Etapa 10 s3rgyu_adriano_13 v fifa_for_fun 3-1 ... am ajuns si eu la 7 puncte...Andrey iti suflu in ceafa :biggrin:
aman si eu cu fifa for fun,nu am dat de el
etape ceva?![]()
Diseara.
Etapa 10 :
rusu_andrey_2005 v meph_frumossu 1-3
Etapa 11 :
meph_frumossu v yo_jeleus 3-0
Etapa 12 :
s3rgyu_adriano_13 v meph_frumossu 0-5
amanare etapa 10: marianbolohan v puricele88
Daca nu jucam pana la termen aman cu adinho
si eu aman cu fifa for fun,daca nu imi raspunde
Etape.