FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«191011121325»
klaus_e8906.11.2008 12:49

Etapa 13 : klaus_e89 v laurentiu_state ... amanat pentru ca este el plecat

Etapa 14 : puricele88 1 - 0 klaus_e89 ... gol prost in min 90 :| dupa ce am ratat foarte mult

Etapa 15 : klaus_e89 v dumy_wazzy ... amanare in contul lui, ori 3-0

mihai141106.11.2008 17:05

RESTANTA:Etapa 12

 

mihai1411 v fifa_for_fun 6-2

 

F1oRinho06.11.2008 17:25

Etapa 13

 

fifa_for_fun v f1or_cs 2-6

 

Etapa 15

 

meph_frumossu v f1or_cs 1-5

marianb06.11.2008 19:35

etapa 14: marianbolohan v fifa_for_fun 2-4

klaus_e8907.11.2008 10:49

dumy tot nu apare ...

DoctorLov07.11.2008 11:47

cred ca nu vrea

bubutza07.11.2008 11:52

daca nu joc pana diseara cu tzupy si sergiu aman in contul meu. Sper sa jucam totusi, eu voi fi pe mess

klaus_e8907.11.2008 14:55

daca dumy nu apare pana diseara, sa se amane in contul lui daca se poate ... daca nu ...

 

later edit : este ora 18:40 eu trebuie sa plec neaaparat ... l-am tot cautat zilele astea, am gasit decat 1 buzz de la el o singura data ... daca se poate amana in contul lui bine, daca nu, las la judecata voastra ...

i0nutz8307.11.2008 16:58

dumy a postat ca o sa joace in week-end, nu e destul de clar ? il lasam week-endul asta, apoi discutam ...

DannY_107.11.2008 17:08

Amanare la etapa 15 cu fifa_for_fun.

i0nutz8307.11.2008 19:48

Mi-a zis ca amana el, e la ziua cuiva etc.

alexxx_tzupy07.11.2008 20:08

rusu_andrey_2005 nu pot sa dau add!!!!! da mi tu...sau posteaza daca ai alt id....nush

i0nutz8307.11.2008 20:14

tzupy: e greseala mea, scz.

Id-ul e rusu_andrey2005, fara cratima aia ;)

bubutza07.11.2008 20:43

Etapa 15:

rusu_andrey2005 v alexxx_tzupy 1-10

alexxx_tzupy07.11.2008 20:44

mi-a dat gol in 8 sau 7...cati mai erau? :))

bubutza07.11.2008 20:46

am dat cu coasa prin jucatorii tai :)) Mi-a jucat binisor stalpul meu din aparare :))

dumy3l07.11.2008 21:19
daca dumy nu apare pana diseara, sa se amane in contul lui daca se poate ... daca nu ...

 

later edit : este ora 18:40 eu trebuie sa plec neaaparat ... l-am tot cautat zilele astea, am gasit decat 1 buzz de la el o singura data ... daca se poate amana in contul lui bine, daca nu, las la judecata voastra ...

ce ai mai disperatule? am postat ca o sa joc in weekend. nu ai rabdare. lol la el: "3-0 sau amanare in contul lui". halal!

klaus_e8907.11.2008 22:43

imi cer scuze pt neatentie ... scz dumy, da totusi vb si tu mai frumos

Sergyu1608.11.2008 08:23

Andrey sczue ca nu am jucat , a trebuit sa plec. Ms de amanare :thumbsup: . Astazi sunt pana pe la 3 dupa care plec , dar maine sunt toata ziua.

 

Etapa 15 yo_jeleus v s3rgyu_adriano_13 0-3

Paradise_Lost08.11.2008 11:19

m-am intors, sunt gata pt etape

 

 

Etapa 10: danny1ok v laurentiu_state 1 - 3

Etapa 13: klaus_e89 v laurentiu_state 2 - 2

Etapa 14: ady_adinho - laurentiu_state 3 - 3 meci ciudat, insa ady, cel mai adevarat caracter de pe forum

Etapa 15 ronaldo_0201 v laurentiu_state 2 - 0 - greu tata greu, fmm de finalizare -

Etapa 16: laurentiu_state v fifa_for_fun 2 - 2 - cu noroc, dar nervos, mare qw-ist fifa4fin asta

Etapa 17: fallenangell002000 v laurentiu_state 0 - 1

 

 

Clasamentul am sa-l pun luni dupa termenul ultimelor 3 etape, pt a le prinde pe toate

ronaldo_020108.11.2008 12:29

Etapa 15

 

ronaldo_0201-laurentiu_state 2-0

klaus_e8908.11.2008 13:24

Etapa 13 : klaus_e89 v laurentiu_state

Etapa 15 : klaus_e89 4 - 0 dumy_wazzy ... bafta batrane

Etapa 16 : klaus_e89 v ady_adinho

Etapa 17 : ronaldo_0201 v klaus_e89

 

ronaldo_020108.11.2008 14:56

Etapa 16

 

puricele88 v ronaldo_0201 0-1

mihai141108.11.2008 16:19

aman si eu ce nu joc azi...ma duc sa beau mai incolo si ma trezesc luni cred :))

ady_4steaua08.11.2008 18:08

Etapa 14

ady_adinho - laurentiu_state 3-3

«191011121325»