Etapa 13 : klaus_e89 v laurentiu_state ... amanat pentru ca este el plecat
Etapa 14 : puricele88 1 - 0 klaus_e89 ... gol prost in min 90
dupa ce am ratat foarte mult
Etapa 15 : klaus_e89 v dumy_wazzy ... amanare in contul lui, ori 3-0
Etapa 13 : klaus_e89 v laurentiu_state ... amanat pentru ca este el plecat
Etapa 14 : puricele88 1 - 0 klaus_e89 ... gol prost in min 90
dupa ce am ratat foarte mult
Etapa 15 : klaus_e89 v dumy_wazzy ... amanare in contul lui, ori 3-0
RESTANTA:Etapa 12
mihai1411 v fifa_for_fun 6-2
Etapa 13
fifa_for_fun v f1or_cs 2-6
Etapa 15
meph_frumossu v f1or_cs 1-5
etapa 14: marianbolohan v fifa_for_fun 2-4
dumy tot nu apare ...
cred ca nu vrea
daca nu joc pana diseara cu tzupy si sergiu aman in contul meu. Sper sa jucam totusi, eu voi fi pe mess
daca dumy nu apare pana diseara, sa se amane in contul lui daca se poate ... daca nu ...
later edit : este ora 18:40 eu trebuie sa plec neaaparat ... l-am tot cautat zilele astea, am gasit decat 1 buzz de la el o singura data ... daca se poate amana in contul lui bine, daca nu, las la judecata voastra ...
dumy a postat ca o sa joace in week-end, nu e destul de clar ? il lasam week-endul asta, apoi discutam ...
Amanare la etapa 15 cu fifa_for_fun.
Mi-a zis ca amana el, e la ziua cuiva etc.
rusu_andrey_2005 nu pot sa dau add!!!!! da mi tu...sau posteaza daca ai alt id....nush
tzupy: e greseala mea, scz.
Id-ul e rusu_andrey2005, fara cratima aia ![]()
Etapa 15:
rusu_andrey2005 v alexxx_tzupy 1-10
mi-a dat gol in 8 sau 7...cati mai erau? ![]()
am dat cu coasa prin jucatorii tai
Mi-a jucat binisor stalpul meu din aparare ![]()
daca dumy nu apare pana diseara, sa se amane in contul lui daca se poate ... daca nu ...
later edit : este ora 18:40 eu trebuie sa plec neaaparat ... l-am tot cautat zilele astea, am gasit decat 1 buzz de la el o singura data ... daca se poate amana in contul lui bine, daca nu, las la judecata voastra ...
ce ai mai disperatule? am postat ca o sa joc in weekend. nu ai rabdare. lol la el: "3-0 sau amanare in contul lui". halal!
imi cer scuze pt neatentie ... scz dumy, da totusi vb si tu mai frumos
Andrey sczue ca nu am jucat , a trebuit sa plec. Ms de amanare
. Astazi sunt pana pe la 3 dupa care plec , dar maine sunt toata ziua.
Etapa 15 yo_jeleus v s3rgyu_adriano_13 0-3
m-am intors, sunt gata pt etape
Etapa 10: danny1ok v laurentiu_state 1 - 3
Etapa 13: klaus_e89 v laurentiu_state 2 - 2
Etapa 14: ady_adinho - laurentiu_state 3 - 3 meci ciudat, insa ady, cel mai adevarat caracter de pe forum
Etapa 15 ronaldo_0201 v laurentiu_state 2 - 0 - greu tata greu, fmm de finalizare -
Etapa 16: laurentiu_state v fifa_for_fun 2 - 2 - cu noroc, dar nervos, mare qw-ist fifa4fin asta
Etapa 17: fallenangell002000 v laurentiu_state 0 - 1
Clasamentul am sa-l pun luni dupa termenul ultimelor 3 etape, pt a le prinde pe toate
Etapa 15
ronaldo_0201-laurentiu_state 2-0
Etapa 13 : klaus_e89 v laurentiu_state
Etapa 15 : klaus_e89 4 - 0 dumy_wazzy ... bafta batrane
Etapa 16 : klaus_e89 v ady_adinho
Etapa 17 : ronaldo_0201 v klaus_e89
Etapa 16
puricele88 v ronaldo_0201 0-1
aman si eu ce nu joc azi...ma duc sa beau mai incolo si ma trezesc luni cred ![]()
Etapa 14
ady_adinho - laurentiu_state 3-3