FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1111213141525»
ady_4steaua10.11.2008 16:37

eu mai joc cu niste prieteni pe fast si le schimb oricum nu inteleg d c nu e voie ca nu se schimba mare lucru ci merge mai bine...ati fii fericiti dak as pierde tot sezonul cu 3-0?

Paradise_Lost10.11.2008 17:02

Clasament

clas4.png

 

 

Sorry pt intarziere, delegatiile la mine sunt destul de rare.

 

Asteptam etape noi de la Ionut.

 

Bafta tuturor!

F1oRinho10.11.2008 20:07

Etapa 16-restanta

 

f1or_cs v quitar 4-2

ronaldo_020110.11.2008 20:26

niste etape ionut?termina cei din B mai rpd ca noi:P

Paradise_Lost11.11.2008 13:02

Etapa 20: laurentiu_state v ronaldo_0201 3 - 0 - Rezultatul e putin mincinos, dar sa fur 3p cu Liverpool, e bine.

klaus_e8911.11.2008 14:54

Etapa 18 : klaus_e89 v ronaldo_0201

Etapa 19 : ady_adinho 3 - 5 klaus_e89

Etapa 20 : dumy_wazzy v klaus_e89

Etapa 21 : klaus_e89 v puricele88

i0nutz8311.11.2008 17:09

Apropo, ofer castigatorului campionatului bere in valoare de 50 de lei ;)

DoctorLov11.11.2008 17:36

Etapa 21

 

fallenangell002000 4 v 1 f1or_cs

 

Etapa 19

 

fallenangell002000 6 v 1 danny1ok

 

 

Etapa 20

 

marianbolohan 2 v 3 fallenangell002000

mihai141111.11.2008 18:21
Apropo, ofer castigatorului campionatului bere in valoare de 50 de lei ;)

 

ms,o sa fac tot ce pot sa recuperez :))

Paradise_Lost11.11.2008 18:57
Apropo, ofer castigatorului campionatului bere in valoare de 50 de lei ;)

 

Pey bine mahh Ioane, si acum ne spui? Nici blaturile nu mai ma salveaza :thumbdown:

 

:ce_oameni:

i0nutz8311.11.2008 19:27

@paradise: 25 de ursi de la metro ;)) Nu merita ?:)

ady_4steaua11.11.2008 20:50

am facut 3 ani pe forum si la fifa...09 noiembrie '05 ...ce vremuri

DoctorLov11.11.2008 21:14

 

Etapa 18

 

laurentiu_state 2 v 2 fallenangell002000, ce omuletz interesant. qw la greu, se apara tot meciul, si apoi zice ca m-a dominat. Mai stiu vreo 2, amandoi in B acu` :ce_oameni:

Paradise_Lost11.11.2008 21:17

esti bolnav baiatule, unde ai vazut tu qw la mine mahh? a fost doar un A SI ALA DIN JUMATATEA TA. ai avut juma de ocazie si ai dat 2 goluri. nu-i suport pe astia care comenteaza aiurea dupa meciuri SI NU SUNT OBIECTIVI. nici macar klaus nu mai face asa. Zi ms ca ai scos un egal si PACE.

klaus_e8911.11.2008 21:31

klaus s-a resemnat

DoctorLov11.11.2008 21:38

asa e, cu prostu` nu te pui :D

KINSKI11.11.2008 21:41
esti bolnav baiatule, unde ai vazut tu qw la mine mahh? a fost doar un A SI ALA DIN JUMATATEA TA. ai avut juma de ocazie si ai dat 2 goluri. nu-i suport pe astia care comenteaza aiurea dupa meciuri SI NU SUNT OBIECTIVI. nici macar klaus nu mai face asa. Zi ms ca ai scos un egal si PACE.

 

Laurentiu, cu oameni ca falanga trebuie sa inregistrezi meciul, mereu inventeaza lucruri din astea dupa meci, o stiu din experienta proprie. Oricum, esti ultimul depre care se poate spune ca joaca qw ...

Falanga ... Serieeee B, Allez! Serieeee B, Allez! Serie B, Serie B!!!!! :chair:

DoctorLov11.11.2008 21:45

kinski, ne cunoastem cumva ? Daca ai ceva sa-mi spui, poti sa o faci direct, nu trebuie sa te folosesti de anumiti useri ca sa zici ceva de mine, fii barbat!

blindica12.11.2008 09:26

Offtopic :

Fallen- Razvan Lucescu, omul care intra pe teren sa nu joace nimic.Fallen-e,Serie B, Fallen-eeee, serie B !! Oamenii te asteapta... :death::steag_sah_mic:

 

Multa bafta celor din Liga Superioara !!!

DoctorLov12.11.2008 09:51

stiu ca ma astepti, m-ai fi surprins daca ziceai ca vii tu in A :)):yawn:

DannY_112.11.2008 10:52

Etapa 17

 

meph_frumossu v danny1ok 2-5

Etapa 18

danny1ok v meph_frumossu 3-2

 

meph_frumossu12.11.2008 12:45

Etapa 20 :

 

f1or_cs v meph_frumossu 1-4

klaus_e8912.11.2008 16:03

Etapa 18 : klaus_e89 4 - 2 ronaldo_0201 ... scorul din tur a fost o intamplare nefericita si atat :D bafta prietene :*

Etapa 19 : ady_adinho 3 - 5 klaus_e89

Etapa 20 : dumy_wazzy v klaus_e89

Etapa 21 : klaus_e89 v puricele88

i0nutz8312.11.2008 16:56

Stiu ca E19 : ady_adinho -klaus_e89 ar trebui sa fie 3-0, nu 3-5.

 

 

 

Paradise_Lost12.11.2008 18:25

Si eu ce rezultat ar trebui sa iau in considerare?

 

PS: Scapa si adinho din zona nisipurilor miscatoare :thumbup::yeahh:

«1111213141525»