FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1121314151625»
pda12.11.2008 19:05

Etapa 19: ronaldo_0201 v puricele88 1-3

 

Etapa 21: klaus_e89 v puricele88 1-3

 

Etapa 20: puricele88 v ady_adinho 2-3 :noexpression:

 

Etapa 18: puricele88 v fifa_for_fun 2-2

i0nutz8312.11.2008 20:27

@paradise: adinho mi-a solicitat pe prv 3-0, are motive intemeiate;

alexxx_tzupy12.11.2008 21:07

et 21 quitar v alexxx_tzupy 4-8

et 19 yo_jeleus v alexxx_tzupy 0-3

ronaldo_020112.11.2008 21:24

dezatru astea 4 etape.....am pierdut tot..nu stiu ce s-a intamplact cu mine....!! jucatorii obositi dupa un tur excelent...:)

meph_frumossu12.11.2008 21:59

Etapa 19 :

 

meph_frumossu v marianbolohan 4-0

klaus_e8912.11.2008 22:21

Vreau sa afle toata lumea de ce i se acorda lui adynho cele 3 puncte. Am jucat etapa cu el, l-am invins fara drept de apel cu 5-3 dupa un meci care a fost total la discretia mea, in care am irosit si multe alte ocazii, iar la sfarsit el cere rejucare deoarece pe durata meciului eu am inceput mingea de la jumate nu cu pasa inapoi cum se cere conform regulamentului. Mentionez ca nu a primit niciun gol si mai mult, poarta lui nu a fost amenintata sub nici o forma in urma "incalcarii" mele a regulamentului. Regulamentul este de partea lui, dar consider ca aceasta regula este stupida. Parerea mea este ca ar trebui modificata, sa fie ca la cornere: cine da gol din centrare in careul de 6 metri, ii este anulat golul. Deci daca nu incepi cu pasa inapoi si marchezi, iti este anulat golul nicidecum sa pierzi cu 3-0. La sfarsit tot el avea atitudinea de om corect deoarece mia acordat sansa rejucarii si nu cerea direct 3-0 ... Acesta este situatia in urma careia mie mi se vor retrage 3 puncte muncite si obtinute cinstit.

mihai141113.11.2008 07:25

dar e la fel de simplu sa incepi cu pasa inapoi la fundas :)

i0nutz8313.11.2008 08:28

@klaus: rationamentul tau este gresit; regulamentul este foarte clar, respectat si inteles de 99% din useri etc. Omul chiar a fost fair-play, ti-a dat sansa unei rejucari, chiar daca tu erai in culpa; nu ai acceptat, sanatate, procedam strict in litera regulamentului, 3-0 adinho.

DoctorLov13.11.2008 08:34

atunci mi se pare corect ca si adinho sa fie penalizat daca a jucat cu fast speed, asa cum reclama unii useri pe forum.

i0nutz8313.11.2008 09:03

@Doctorlov: nu stiu daca ti-a cerut cineva parerea .. Cred ca impreuna cu bubutza stim mai bine ce e de facut intr-un caz, aplicand evident prevederile regulamentului.

DoctorLov13.11.2008 09:23

Mi se pare de bun simt ca regulamentul sa se aplice la fel pentru toata lumea, mai ales ca omul a recunoscut.

 

klaus_e8913.11.2008 14:02

atunci cer si eu 3-0 cu el in tur pentru ca a recunoscut ca joaca pe fast ...

 

"eu mai joc cu niste prieteni pe fast si le schimb oricum nu inteleg d c nu e voie ca nu se schimba mare lucru ci merge mai bine...ati fii fericiti dak as pierde tot sezonul cu 3-0?"

 

a recunoscut deci 3-0 ... in litera regulamentului, nu ?

branica13.11.2008 14:09

Sau o solutie pentru ca lumea sa nu se mai certe .... Game speed : la alegere ;))

mihai141113.11.2008 14:22

ioane m-ai exclus din comisie :))?gata cooperativa?:))))

klaus_e8913.11.2008 14:25

vor fi mai multe certuri atunci ... unu vrea fast unu normal ... nu se inteleg si ies discutii ... ideea este ca el a recunoscut si lui dumy i s-a omologat rezultatul cu 3-0, mie de ce nu ?

Paradise_Lost13.11.2008 14:59

pey daca nu mergeti cu valiza!? :D

mihai141113.11.2008 15:56

normal e cel mai bine sa se joace

ronaldo_020113.11.2008 16:14

faza cu fastu si normal e chiar aiurea....jucam pe normal nu ne complicam cu alegerea.......asa o sa se uite setarile si tot timpul vor iesi discutii de genul asta......

AliN4u13.11.2008 16:47

klaus , esti negru ?

Paradise_Lost13.11.2008 17:07
ioane m-ai exclus din comisie :))?gata cooperativa?:))))

 

:gathering:

 

Pey se mai uita si in clasament, nu mai esti o Forza in campionat. Cooperativele se fac cu cei puternici :ras:

 

bubutza13.11.2008 17:10
:)) mda... e 3-0 clar. Asa scrie la regulament
mihai141113.11.2008 17:33

Etapa 19

 

rusu_andrey_2005 v mihai1411 3-4

 

sunt pe locul 3 sau 4 ;)) in careul de asi acolo,am inceput mai greu,dar imi revin eu :P

 

bubutza13.11.2008 17:34

confirm. gg maestre :P

Sergyu1613.11.2008 18:54

Etapa 18

 

alexxx_tzupy v s3rgyu_adriano_13 3-2 Cu gol primit in min 90 din corner :wall: . Dupa ce am condus cu 1-0 la pauza. Suturile lui Rooney si Carrick au facut diferenta.

Paradise_Lost13.11.2008 20:09
sunt pe locul 3 sau 4 ;)) in careul de asi acolo,am inceput mai greu,dar imi revin eu :P

 

Mihai, imi retrag cuvintele, ai revenit in Forza...... cu "lanterna" campionatului. :tongue:

«1121314151625»