FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1141516171825»
mihai141115.11.2008 19:06

Etapa 20

 

mihai1411 v quitar 7-4

 

repet,nu dau de meph si gata nu mai aman eu nimic :P

marianb15.11.2008 22:18

amanare cu fifa_for_fun in caz ca nu jucam

Sergyu1616.11.2008 12:29

Aman cu Andrey daca nu jucam pana la termenn

bubutza16.11.2008 12:31

adica cu mine:P

Etapa 20: alexxx_tzupy v rusu_andrey_2005 10-0

quitarr16.11.2008 12:44

et 18 marianbolohan v quitar 2-3

et 19 quitar v f1or_cs 5-6

et 20 mihai1411 v quitar 7-4

et 21 quitar v alexxx_tzupy 4-8

dumy3l16.11.2008 13:24

aman cu adinho daca nu reushim sa jucam

Paradise_Lost16.11.2008 14:11

Etapa 21: ady_adinho v laurentiu_state 1 -2

meph_frumossu16.11.2008 15:31

Eu sunt pe mess pana la 19:00...Mihai nu prea ne am sincronizat ca am fost plecat si ieri am fost sa ma tatuez...oricum daca e jucam restanta daca nu asta e

Etapa 21 :meph_frumossu v mihai1411 o aman eu daca nu o jucam

ady_4steaua16.11.2008 17:12

Etapa 18 ady_adinho-dummy_wazzy 4-3

i0nutz8316.11.2008 17:30

e t a p e

Paradise_Lost16.11.2008 17:49

CLASAMENT

 

clas6.png

 

 

Ultima avertizare, am amanat meciuri care nu au fost amanate pe forum.

data viitoare nu mai ma uit si anulez tot ce nu e jucat sau amanat de vreunul dintre jucatori.

 

BAFTA!!!!!

 

 

branica16.11.2008 18:07

etapa 20

danny1ok v fifa_for_fun 1-2 ... Nu este amanat, doar ca uitasem sa postam ... :)

alexxx_tzupy16.11.2008 18:12

et 25 ronaldo_0201 v alexxx_tzupy 0-5

ronaldo_020116.11.2008 18:22

confirm....a 5 infrangere....

Paradise_Lost16.11.2008 18:51

Etapa 23: puricele88 v laurentiu_state 2-2 ..

 

sunt un idiot, mi-am dat 2 autogoluri, 1 a fost cum a fost, dar 1 l-am dat din afara careului... beton, ca nicolitza :D:chair:

Sergyu1616.11.2008 20:15
Etapa 23 meph_frumossu v s3rgyu_adriano_13 1-2 Sper din nou ... Poate , poate scap...
marianb16.11.2008 20:42

etapa 21: fifa_for_fun v marianbolohan 0-2

DannY_116.11.2008 21:19

Etapa 21

 

ronaldo_0201 v danny1ok 0-3

 

Etapa 25

 

laurentiu_state v danny1ok 0-1

 

Etapa 23

 

 

klaus_e89 v danny1ok 1-6

 

marianb16.11.2008 21:33

etapa 23: ady_adinho v marianbolohan 1-4

Paradise_Lost16.11.2008 21:49
Etapa 21

 

ronaldo_0201 v danny1ok 0-3

 

 

sorry, e anulat meciul, nu e vina mea ca nu a fost jucat, nu a fost amanat, daca a fost jucat, nu a fost postat si mai nasol, cand te-am intrebat, ai zis ca e jucat si postat.....ai incercat sa mai si mintzi :) tarziu

meph_frumossu16.11.2008 21:59

Etapa 22 :

 

alexxx_tzupy v meph_frumossu 2-3

 

Etapa 24 :

 

yo_jeleus v meph_frumossu 0-3

DannY_116.11.2008 22:51
sorry, e anulat meciul, nu e vina mea ca nu a fost jucat, nu a fost amanat, daca a fost jucat, nu a fost postat si mai nasol, cand te-am intrebat, ai zis ca e jucat si postat.....ai incercat sa mai si mintzi :) tarziu

In primul rand,vezi ca te contrazici in afirmatii.Sub clasament ai scris ca meciurile nejucate pana acum si fara niciun post referitor la meci au fost amanate de tine.Prin urmare si meciul meu cu Ronaldo pe care ai si uitat sa-l treci in clasament la meciuri amanate, spunandu-mi ca ai trecut dingreseala peste el.

In al doilea rand,cand m-ai intrebat pe mess daca am jucat meciul cu el ti-am raspuns imediat ca il jucasem si il castigasem cu 3-0.Daca nu il jucasem,nu puteam sa iti spun acest lucru prin simplul fapt ca era o jignire fata de Ronaldo sa spun ca am castigat meciul cu el cu 3-0,nejucandu-l(asa cum crezi tu).In plus,daca te uiti la posturile anterioare,ai sa vezi ca Ronaldo se plange ca are pierdute ultimele 4,respectiv 5 meciurile,iar daca calculam atent observam ca infrangerea cu mine este inclusa.

Asadar,aceasta reactie de moment este probabil cauzata de faptul ca te-am batut adineauri cu 1-0;).Bafta

 

 

 

 

Paradise_Lost16.11.2008 23:22

@DannY_1

 

Nu pune asta pe seama infrangerii, te-am felicitat pt victorie pt ca ai jucat mai bine. Puteai sa=mi dai 3-4 lejer. Am fost multumit ca s-a terminat doar 1-0

 

Eu nu inteleg un lucru, dupa ce joci o etapa, primul lucru pe care trebuie sa-l faci , este sa postezi rezultatul - mai ales ca sustii ca ai castigat meciul. avand in vedere ca nu am gasit rezultatul, iar tu ai spus ca l-ai jucat, mi s-a parut ceva dubios.

Asadar, am sa-i cer lui Ionutz sa solutioneze problema. Nu vreau sa fiu acuzat ca "fur" puncte la nervi (desi, nici macar nervos nu eram). repet, mi s-a parut dubios sa castigi un meci si sa nu-l postezi... desi pe mess mi-ai spus ca e postat.

 

Daca-mi spuneai ca nu v-ati sincronizat, si ca ai uitat sa postezi o amanare... era altceva. Intrai in categoria celorlati care au recunoscut ca au uitat si au primit ultimatum. La tine a fost minciuna pe fatza. oricum, nu cu mine trebuie sa te certi, decizia ii va apartine lui Ionut.

DannY_116.11.2008 23:41

Controleaza-ti cuvintele,nu suntem la seara rock'n roll funny moments.Am si arhiva care poate sa demonstreze ca am jucat meciul.So stop eating shit!

Paradise_Lost17.11.2008 00:01

Danny, nu cred ca te-am jignit cu nimc, esti si tu probabil un alt copil frustrat.

 

Ai arhiva, perfect, fa un print screen si se rezolva, insa atitudinea ta lasa de dorit. ti-am vb frumos si ti-am raspuns la nelamuriri. Treaba cu "eating shit" poate sa-ti aduca altceva, in niciun caz solutionarea problemei. Putina decentza cer, ca nu m-am tras cu tine de sireturi si-ti garantez ca mai ai mult de munca pana sa ajungi la nivelul meu (aici nu ma refer la fifa).

«1141516171825»