Cu totii ne simtim onorati ca o asemenea somitate se afla printre noi. Ce bine totusi ca e un forum de fifa, am scapat de cv-ul tau. ![]()
In alta ordine de idei, pot sa confirm faptul ca danny1ok e uituc de felul lui si uita sa posteze rezultatele chiar si atunci cand castiga si, teoretic, ar fi in interesul sau.
