FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1151617181925»
DoctorLov17.11.2008 06:54

Cu totii ne simtim onorati ca o asemenea somitate se afla printre noi. Ce bine totusi ca e un forum de fifa, am scapat de cv-ul tau. :yeahh:

In alta ordine de idei, pot sa confirm faptul ca danny1ok e uituc de felul lui si uita sa posteze rezultatele chiar si atunci cand castiga si, teoretic, ar fi in interesul sau.

DannY_117.11.2008 09:34

Cum poti sa spui ca mi-ai vorbit frumos cand spui ca mint pe fata?De fapt cum am putut eu sa ma contrazic cu un geniu ca tine?:)) N-are rost sa ma mai cobor...

@Fallen...nu sunt uituc,de 2 sau 3 ani de cand joc fifa intotdeauna mi-am postat rezultatele.Oricum mersi de sustinere;)).[ultimul post-era prea multa liniste pe server].

 

 

ronaldo_020117.11.2008 10:04

meciul cu dannyok a fost jucat...m-a batut cu 3-0.....eu nu am postat,credeam ca posteaza el...altadat voi posta si eu indifernet de rezultatul meciului.....scz mele....

 

@ meciul este jucat de minim 4 zile...

DannY_117.11.2008 10:38
i0nutz8317.11.2008 11:05

@paradise: daca meciul a fost jucat omologhezi rezultatul; campionatul chiar a mers bine pana acum, nu vreau sa fim mai catolici decat Papa.

+ dany si Ronaldo sunt useri dintre cei mai vechi si seriosi, nu-mi amintesc sa fi existat pana acum probleme cu vreunul din ei.

 

* avertisment danny1ok pentru limbaj necorespunzator, de data asta :)

Paradise_Lost17.11.2008 11:14

perfect :yes:

quitarr17.11.2008 15:19

et 22 s3rgyu_adriano_13 v quitar 1-3

et 23 quitar v yo_jeleus 3-0

alexxx_tzupy17.11.2008 15:44

et 23 fallenangell002000 v alexxx_tzupy 1-4

Sergyu1617.11.2008 16:12

Etapa 24 s3rgyu_adriano_13 v fallenangell002000 2-2 ...Mult noroc pe mine

klaus_e8917.11.2008 16:43

Etapa 23 : klaus_e89 1 - 6 danny1ok ... cel mai neserios, cum ma sa dai atatea goluri ? rusine sa iti fie

Etapa 24 : marianbolohan v klaus_e89

Etapa 25 : klaus_e89 v f1or_cs

 

pda17.11.2008 17:07

Etapa 25: puricele88 v marianbolohan 3-1

 

Etapa 24: danny1ok v puricele88 1-5

marianb17.11.2008 17:32

etapa 24: Etapa 24 : marianbolohan v klaus_e89 2-1

mihai141117.11.2008 17:57

Etapa 24

 

mihai1411 v ronaldo_0201 4-0

 

 

Etapa 22

 

mihai1411 v fallenangell002000 4-1

 

Etapa 25

 

ady_adinho v mihai1411 1-4

 

vad ca mai devreme meph era pe forum, iar pe mess nu raspunde decat o data la 2-3 zile

 

 

ps:laurentiu ce zici de revenirea mea de forma si locul in clasament ;))?pacat ca n-am bagat de la inceput benzina,inca mai sper,desi vad ca nu prea ii face nimeni fata lui tzupy :)

ronaldo_020117.11.2008 19:39

Etapa 22

 

marianbolohan v ronaldo_0201 1-2

klaus_e8917.11.2008 21:51

Etapa 23 : klaus_e89 1 - 6 danny1ok ... cel mai neserios, cum ma sa dai atatea goluri ? rusine sa iti fie

Etapa 24 : marianbolohan 2 - 1 klaus_e89 ... nu meritam sa castig , bafta bolo , in cupa tot te casapesc :)

Etapa 25 : klaus_e89 v f1or_cs

Paradise_Lost18.11.2008 01:12
ps:laurentiu ce zici de revenirea mea de forma si locul in clasament ;))?pacat ca n-am bagat de la inceput benzina,inca mai sper,desi vad ca nu prea ii face nimeni fata lui tzupy :)

 

Mi-am retras de mult cuvintele, dar eu spusesem doar ca sa te ambitionez, stiam ca poti mai mult. FELICITARI :worthy:

 

Lasa ca acum trag eu serios la retrogradare, as fi fericit sa prind barajul :bananadance:

ronaldo_020118.11.2008 14:10

Etapa 23

 

ronaldo_0201 v f1or_cs 3-5

Sergyu1618.11.2008 15:58

Etapa 21 rusu_andrey_2005 v s3rgyu_adriano_13 2-4 ....Hai ca se poate . Hai baieti , pe ei pe mama lor!!! :boxing:

bubutza18.11.2008 16:04
Etapa 21 rusu_andrey_2005 v s3rgyu_adriano_13 2-4 ....Hai ca se poate . Hai baieti , pe ei pe mama lor!!! :boxing:

 

ai avut noroc :))

Baieti va anunt ca incep sa joc foarte urat sa nu va aud ca imi reprosati dupa meci ;) Trebuie sa imi fac baremul.

inca 19 puncte.

 

etapa 22:

yo_jeleus v rusu_andrey_2005 0-3 Ferea ca sunt pe val, 'prima victorie consecutiva ' :))

klaus_e8918.11.2008 16:22

Etapa 22 : laurentiu_state v klaus_e89

Etapa 23 : klaus_e89 1 - 6 danny1ok ... cel mai neserios, cum ma sa dai atatea goluri ? rusine sa iti fie

Etapa 24 : marianbolohan 2 - 1 klaus_e89 ... nu meritam sa castig, bafta bolo, in cupa tot te casapesc :)

Etapa 25 : klaus_e89 v f1or_cs

Paradise_Lost18.11.2008 16:29
Baieti va anunt ca incep sa joc foarte urat sa nu va aud ca imi reprosati dupa meci ;) Trebuie sa imi fac baremul.

inca 19 puncte.

 

Nu cu mine bubutza, ca suntem colegi de suferintza :beer2:

ady_4steaua18.11.2008 21:18

am pierdut toate cele 4 etape am ratat cat pentru un intreg campionat..cea mai prosta echipa Real Madrid

DannY_118.11.2008 21:24

Etapa 22

 

danny1ok v ady_adinho 2-1

dumy3l18.11.2008 21:54

rog sa-mi amanati etapele pt weekend. am un deces in familie si nu pot juca. multzumesc!

quitarr19.11.2008 19:08

et 25 quitar v dumy_wazzy 6-2

«1151617181925»