FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1171819202125»
F1oRinho21.11.2008 18:14

Etapa 25

 

klaus_e89 v f1or_cs 2-3

 

Cand am vrut sa postez rezultatul cu adynho mi-a picat netul,dar eu am ramas cu impresia ca am postat.Scuze,greseala mea.

 

Etapa 28

 

f1or_cs v danny1ok 5-4

DoctorLov22.11.2008 08:51

Etapa 29

 

fallenangell002000 3 v 2 dumy_wazzy

dumy3l22.11.2008 08:57

am si eu de zis cate cv: a batut toate cornerele in careul de 6 m si i-a si intrat de doua ori mingea in poarta. el zice ca asa a fost sa fie, insa repetarile succesive ale acestei nereguli nu ar trebui penalizate. si a avut 10 cornere pe putin. nu e usor lucru sa vezi ca incalca flagrant regulamentu si sa mai ai chef de joc. luati o decizie!

DoctorLov22.11.2008 09:07

cei patru evanghelisti care au fost trei, Luca si Matei. au fost 5 cornere. 3 batute in 6 m, 2 in afara(la limita, dar in afara clar-am examinat pe reluare).

dumy3l22.11.2008 09:10

bai nene... 5 cornere au fost numai in prima repriza. oricum nu poti sa vii si sa zici ca asa au fost sa fie. nu e fair-play. pai cand tu aveai corner deja era asediu la poarta mea. iti dai seama ca moralu meu era undeva departe.

mihai141122.11.2008 10:20

restante

 

 

Etapa 14

 

mihai1411 v meph_frumossu 5-4,sper sa fie luat in cosiderare

 

 

 

Etapa 21

 

meph_frumossu v mihai1411 2-6

 

 

Etapa 29

 

danny1ok v mihai1411 2-3

 

etapa 23

fifa_for_fun v mihai1411 0-8

adversarul a iesit la 8-0,nu e corect rezultatul afisat de el....

si conform:

Art. 12 Cheat-uri, bug-uri, interdictii

 

a) Este interzisa iesirea voita din joc prin apasarea tastelor ALT+TAB, tastei de windows sau orice alta actiune care intrerupe voit meciul.

ATENTIE: Iesirea voita din joc se sanctioneaza cu penalizare de 5 puncte, in cazul in care se aduc dovezile necesare.

 

branica22.11.2008 11:03

etapa 23

fifa_for_fun v mihai1411 0-13 ... da frate eu am iesit la 8-0 ;)..... ita la disperat, ce a fugit repede la regulament =))))))))))) .... :-j ... ho ba nebune, stai linistit ca ma joc si`n B nu e problema ... copil batran :*

meph_frumossu22.11.2008 11:13

etapa 28

 

meph_frumossu v fallenangell002000 5-0

 

 

etapa 29

fifa_for_fun v meph_frumossu 1-2

 

etapa 27

meph_frumossu v dumy_wazzy 5-3

 

etapa25:

meph_frumossu v rusu_andrey_2005 3-5

bubutza22.11.2008 12:20

etapa 25:

meph_frumossu v rusu_andrey_2005 3-5 am jucat infect .

marianb22.11.2008 12:24

etapa 28: dumy_wazzy v marianbolohan 1-2

mihai141122.11.2008 12:33
etapa 23

da frate eu am iesit la 8-0 ;)..... ita la disperat, ce a fugit repede la regulament =))))))))))) .... :-j ... ho ba nebune, stai linistit ca ma joc si`n B nu e problema ... copil batran :*

 

 

-5 conform regulamentului

blindica22.11.2008 12:42

Si excludere din toate competiile europene inter-cluburi !!!! :ras:

dumy3l22.11.2008 12:46

etapa 22

dumy_wazzy v puricele88 3-3... dupa ce ca a avut noroc mai si injura ca un nesimtit

pda22.11.2008 12:56
etapa 22

dumy_wazzy v puricele88 3-3... dupa ce ca a avut noroc mai si injura ca un nesimtit

 

Pai daca numai qw joci. Vezi bai de bot.

Eu sunt neisimtit, da' amice... tu nivelul de sarma ingropata n-o sa-l depasesti vreodata!

branica22.11.2008 13:33
Si excludere din toate competiile europene inter-cluburi !!!! :ras:

mda ....

dumy3l22.11.2008 14:19
Pai daca numai qw joci. Vezi bai de bot.

Eu sunt neisimtit, da' amice... tu nivelul de sarma ingropata n-o sa-l depasesti vreodata!

 

 

tu nu ai cum sa ai 20 ani. minti!

 

etapa 24

dumy_wazzy v laurentiu_state 6-0

marianb22.11.2008 14:42

etapa 29: marianbolohan v f1or_cs 6-0

mihai141122.11.2008 14:49

Etapa 28

 

mihai1411 v laurentiu_state 5-1

 

pda22.11.2008 15:03

Etapa 26: f1or_cs v puricele88 4-4

bubutza22.11.2008 15:08

Etapa 23:

rusu_andrey_2005 v dumy_wazzy 0-4

 

Etapa 24

rusu_andrey_2005 v quitar -------------- Refuz sa joc cu un asemenea individ.

Etapa 27

fifa_for_fun v rusu_andrey_2005 5-3 cu psihicul la pamant

Etapa 29:

ady_adinho v rusu_andrey_2005 1-6 am jucat infect, dar ar fi trebuit sa stie ca voi juca asa.

 

 

marianb22.11.2008 15:32

etapa 26: marianbolohan v laurentiu_state 7-2

branica22.11.2008 16:26

etapa 27

fifa_for_fun v rusu_andrey_2005 5-3

DannY_122.11.2008 16:33

Etapa 26

 

dumy_wazzy v danny1ok 4-6

Paradise_Lost22.11.2008 21:51

etapa 24: dumy_wazzy v laurentiu_state 6-0

etapa 26: marianbolohan v laurentiu_state 7-2

Etapa 28: mihai1411 v laurentiu_state 5-1

 

Asa ceva nu mi s-a mai intamplat niciodata, si meciurile grele abia acum vin... Manchester (Tzupy) si Barcelona(F1ior) :chair:

Eu si Steaua, ocazii (chiar si cu poarta goala), bare (sa-l f. in gura pe Totti), dar fara goluri, iar adversarilor le-a intrat tot. dar la scorurile astea nu am ce comenta. Ii felicit pe toti 3, au fost klar mai buni.

 

Bubutza, sa nu pleci mai devreme in B,asteapta-ma si pe mine... vin acushica, macar mi-am facut baremul pt B :P

 

 

Minune,

Etapa 27: laurentiu_state v f1or_cs 4 - 4 , cu ultiumul gol in min 90+3 din QW... sorry fior, am zis sa scot si eu macar un punct din etapele astea

mihai141123.11.2008 13:30

Etapa 27

 

puricele88 v mihai1411 1-2

 

prima oara cand ii dau dreptate lui dumy,avem un nou god printre noi,cineva sa-i dea o lama

 

«1171819202125»