FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1181920212225»
pda23.11.2008 13:32
Etapa 27

 

puricele88 v mihai1411 1-2

 

prima oara cand ii dau dreptate lui dumy,avem un nou god printre noi,cineva sa-i dea o lama

 

Copil batran, bucura-te ma si tu la un campionat de fifa, iti retraiesti tineretea.

Vorbind de joc, cand tu ai doua rosii si-mi spui mie ca faultez care n-am avut niciun galben, nu mai e nimic de zis.

quitarr23.11.2008 14:52
Etapa 24

rusu_andrey_2005 v quitar -------------- Refuz sa joc cu un asemenea individ.

 

ce se intampla doctore? .. cer 3-0 .. Refuza sa joace nu stau sa ma rog de el.

 

 

P.s. : - nu cred ca ceea ce discutam noi pe privat are treaba cu jocul de fifa. Nu cred ca intereseaza pe moderatori ca noi doi nu ne prea suferim . Eu intotdeauna am avut meciurile jucate la zi.

i0nutz8323.11.2008 15:36

va transmit salutari de la predeal, e ditamai zapada, nush daca plec maine, poate marti ;)

alexxx_tzupy23.11.2008 16:42

et 28 alexxx_tzupy v puricele88 4-0

dumy3l23.11.2008 16:45

nu am reusit sa joc cu s3rgyu. sper sa intre sa amane ca de nu imi pare rau

bubutza23.11.2008 16:55
ce se intampla doctore? .. cer 3-0 .. Refuza sa joace nu stau sa ma rog de el.

 

 

P.s. : - nu cred ca ceea ce discutam noi pe privat are treaba cu jocul de fifa. Nu cred ca intereseaza pe moderatori ca noi doi nu ne prea suferim . Eu intotdeauna am avut meciurile jucate la zi.

 

Fii fericit cu 3-0.Oricum, care mai are de gand sa se comporte ca acest user, sa ceara direct 3-0 sa nu mai contacteze degeaba.

 

Hai noroc, nu vreau sa intru in polemici.Am promis cand am revenit pe site ca nu voi mai intra in conflicte.

 

ps: ioane , cum e berea de la munte?

Sergyu1623.11.2008 17:10

Dumy ce ai tata , ca nu ai meci cu mine . Eu am cu adinho , purice si klaus . Apropo baieti am revenit o sa jucam pana la termen , daca nu aman eu .

klaus_e8923.11.2008 22:43

Etapa 26 : mihai1411 v klaus_e89

Etapa 27 : klaus_e89 v alexxx_tzupy

Etapa 28 : s3rgyu_adriano_13 v klaus_e89

Etapa 29 : klaus_e89 3 - 0 yo_jeleus

 

am fost plecat tot weekendul, sper sa reusesc sa imi joc etapele luni si marti :)

alin_jeleu24.11.2008 14:13

klaus, recunoaste ca am avut mai multe ocazii decat tine :))).

ronaldo_020124.11.2008 15:12

jeleu ai dat si tu vreo 4 bari ca Ronaldinho..nu ai vrut sa o bagi in poarta:)))

Sergyu1624.11.2008 15:15
Etapa 29 puricele88 v s3rgyu_adriano_13 4-4 Rezultat bun cu adversar pe masura...
pda24.11.2008 15:16

Etapa 29: puricele88 v s3rgyu_adriano_13 4-4

 

Tot respectul, sa fii in zona periculoasa si sa nu dai nici macar un QW e mare lucru.

Sergyu1624.11.2008 15:51

Etapa 28 s3rgyu_adriano_13 v klaus_e89 1-1 Avand in vedere ca a jucat qw la greu , avand si inter si pe Ibra , rezultatul este extraordinar... :rolleyes:

mihai141124.11.2008 16:13

Etapa 26

 

mihai1411 v klaus_e89 2-2

 

klaus_e8924.11.2008 16:22

Etapa 26 : mihai1411 2 - 2 klaus_e89 ... revenire de forma :)

Etapa 27 : klaus_e89 v alexxx_tzupy

Etapa 28 : s3rgyu_adriano_13 1 - 1 klaus_e89 ... scuze pt cu+w da sunt aproape de zona galbena :) am nevoie de puncte :D

Etapa 29 : klaus_e89 3 - 0 yo_jeleus ... am dominat clar adversarul, meritam victoria

branica24.11.2008 17:50

quitarr ... dak nu in seara asta ... ca nu stiu sigur dak am sa pot ... poate maine pe la 12 iti faci si tu aparitia sa jucam ... te salut ! ;)

Sergyu1624.11.2008 20:06

Etapa 27 ady_adinho v s3rgyu_adriano_13 1-3 ...Hai ma ca se poate ... Ole ola ole ola ....

alexxx_tzupy24.11.2008 20:59

et 29 laurentiu_state v alexxx_tzupy 4-7

et 27 klaus_e89 v alexxx_tzupy 1-7

klaus_e8924.11.2008 21:26

Etapa 26 : mihai1411 2 - 2 klaus_e89 ... revenire de forma :)

Etapa 27 : klaus_e89 1 - 7 alexxx_tzupy ... bravo :(

Etapa 28 : s3rgyu_adriano_13 1 - 1 klaus_e89 ... scuze pt cu+w da sunt aproape de zona galbena :) am nevoie de puncte :D

Etapa 29 : klaus_e89 3 - 0 yo_jeleus ... am dominat clar adversarul, meritam victoria

branica25.11.2008 14:14

etapa 28

quitar v fifa_for_fun ..... Il aman ....ca bossu a intrat seara, eu nu am putut ... in schimb, eu am putut dimineata, iar el nu ....

Paradise_Lost25.11.2008 16:45

Clasamentul dupa meci.

FELICITARI, doar 2 meciuri nejucate dintre care 1 chiar a fost amanat. Al 2-lea l-am amanat din oficiu cu ultima avertizare.

 

Se pare ca atunci cand se iau masuri se poate juca.

quitarr25.11.2008 16:50

aman si eu meciul cu memph_frumosu .. ajung dupa 22 acasa :(

Paradise_Lost25.11.2008 17:14

Clasament - pt ca ambele meciuri au fost AMANATE!

 

clas8888.png

 

 

Fifa_for_fun a fost penalizat cu 5 puncte pt iesirea voita din joc si desconsiderarea campionatului si a adversarului pe forum - Fapta a fost recunoscuta, nu mai exista dubii si nici nu are rost sa se comenteze pe seama acestui subiect.

Sergyu1625.11.2008 17:18
:ohmy: Cred ca pun in rama clasamentul :photo: ... Ce revenire . Andrey meciurile cu tine m-au descatusat. Hai ca poate scap si de baraj :naughty:
bubutza25.11.2008 17:24

Bafta sergiule, sa ramai in A

Teoretic inca mai am sanse (sa fac baremul) ... Nu se mai retrag 3 useri? :smartass:

«1181920212225»