Etapa 27
puricele88 v mihai1411 1-2
prima oara cand ii dau dreptate lui dumy,avem un nou god printre noi,cineva sa-i dea o lama
Copil batran, bucura-te ma si tu la un campionat de fifa, iti retraiesti tineretea.
Vorbind de joc, cand tu ai doua rosii si-mi spui mie ca faultez care n-am avut niciun galben, nu mai e nimic de zis.

