FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1192021222325»
Paradise_Lost25.11.2008 17:26

bubutza, vei avea un meci de foc cu mine... eu trag sperantze la baraj. nu e dracul chiar atat de negru :P:hmmm:

branica25.11.2008 19:12
Clasament - pt ca ambele meciuri au fost AMANATE!

 

clas8888.png

 

 

Fifa_for_fun a fost penalizat cu 5 puncte pt iesirea voita din joc si desconsiderarea campionatului si a adversarului pe forum - Fapta a fost recunoscuta, nu mai exista dubii si nici nu are rost sa se comenteze pe seama acestui subiect.

 

Imi asum responsabilitatea .... Fapta recunoscuta e pe jumatate iertata ... 2,5 puncte dak vreti :P

 

i0nutz8325.11.2008 19:26

e t a p e

ady_4steaua25.11.2008 22:42

repet nu am penalizare

quitarr25.11.2008 22:43

et 30 quitar v ady_adinho 8-0 ( mi-a iesit tot ) ..aproape :D

dumy3l26.11.2008 00:05

Etapa 31

 

fifa_for_fun v dumy_wazzy 4-4... meci de infarct

mihai141126.11.2008 07:54

ionute fa ceva cu penalizarea mea si a lui meph,nu are rost,am jucat,cu intarziere,din mai multe motive,oricum pe mine nu ma afecteaza nici - nici + 3 puncte,dar poate il ajuta pe meph sa nu fie depunctat aiurea

branica26.11.2008 11:50

etapa 31

fifa_for_fun v dumy_wazzy 4-4

 

etapa 32

fifa_for_fun v ronaldo_0201 4-2

 

 

meph_frumossu26.11.2008 14:30

Etapa 31 :

 

ady_adinho v meph_frumossu 2-5

 

Etapa 30 :

 

meph_frumossu v ronaldo_0201 3-3

 

Da Mihai ms pt vorba spusa...dar eu sper sa nu depind de alea 3 puncte ...

DoctorLov26.11.2008 15:00

Etapa 32

 

fallenangell002000 6 v 3 ady_adinho

 

Etapa 31

 

ronaldo_0201 2 v 5 fallenangell002000

Sergyu1626.11.2008 15:30

Etapa 31 danny1ok v s3rgyu_adriano_13 2-2 ... Dau gol 2-1 in minutul 90 , la urmatoarea faza , penalty pentru el . Apar in prima faza dar pe respingere vine si da gol. Tare meci !

mihai141126.11.2008 15:54

Etapa 31

 

f1or_cs v mihai1411 3-1,a avut un portar in zile mari :),la 2008 mai aveam asa ratari

 

pda26.11.2008 16:45

Etapa 30: yo_jeleus v puricele88 0-3

 

Etapa 31: puricele88 v rusu_andrey_2005 2-1

 

Etapa 32: quitar v puricele88 2-2

alexxx_tzupy26.11.2008 18:06

et 32 alexxx_tzupy v f1or_cs 6-2

et 30 alexxx_tzupy v danny1ok 3-1

dumy3l26.11.2008 19:29

Etapa 30

 

dumy_wazzy v f1or_cs 3-2... cascada de ocazii din partea lui. asta e fotbalu. sorry!

klaus_e8926.11.2008 21:55

Etapa 30 : rusu_andrey_2005 v klaus_e89

Etapa 31 : klaus_e89 v quitar

Etapa 32 : meph_frumossu v klaus_e89

 

quitarr26.11.2008 22:42

RESTANTE :

 

 

et 26 quitar v meph_frumossu 4-2

 

 

et 28 quitar v fifa_for_fun 4-3

branica26.11.2008 22:48

asa hal de infrangere .... urat m`a batut ;)

 

blindica27.11.2008 06:18

@laurentiu_state : nu te mai retragi :D?

bubutza27.11.2008 12:33

Etapa 31:

puricele88 v rusu_andrey2005 2-1 dezamagitor.

klaus_e8927.11.2008 21:43

Etapa 30 : rusu_andrey_2005 v klaus_e89

Etapa 31 : klaus_e89 3 - 1 quitar ... adversar fair-play, scuze pentru cu+w, bafta

Etapa 32 : meph_frumossu v klaus_e89

quitarr27.11.2008 22:05

et 30 quitar v ady_adinho 8-0

et 31 klaus_e89 v quitar 3-1

et 32 quitar v puricele88 2-2

marianb28.11.2008 14:02

etapa 32: s3rgyu_adriano_13 v marianbolohan 4-2

mihai141128.11.2008 16:41

Etapa 30

 

mihai1411 v marianbolohan 2-1

 

alexxx_tzupy28.11.2008 17:54

et 31 marianbolohan v alexxx_tzupy 4-6

et 34dumy_wazzy v alexxx_tzupy 1-4 in avans ca pleaca.

«1192021222325»