bubutza, vei avea un meci de foc cu mine... eu trag sperantze la baraj. nu e dracul chiar atat de negru ![]()
![]()
bubutza, vei avea un meci de foc cu mine... eu trag sperantze la baraj. nu e dracul chiar atat de negru ![]()
![]()
Clasament - pt ca ambele meciuri au fost AMANATE!
Fifa_for_fun a fost penalizat cu 5 puncte pt iesirea voita din joc si desconsiderarea campionatului si a adversarului pe forum - Fapta a fost recunoscuta, nu mai exista dubii si nici nu are rost sa se comenteze pe seama acestui subiect.
Imi asum responsabilitatea .... Fapta recunoscuta e pe jumatate iertata ... 2,5 puncte dak vreti ![]()
e t a p e
repet nu am penalizare
et 30 quitar v ady_adinho 8-0 ( mi-a iesit tot ) ..aproape ![]()
Etapa 31
fifa_for_fun v dumy_wazzy 4-4... meci de infarct
ionute fa ceva cu penalizarea mea si a lui meph,nu are rost,am jucat,cu intarziere,din mai multe motive,oricum pe mine nu ma afecteaza nici - nici + 3 puncte,dar poate il ajuta pe meph sa nu fie depunctat aiurea
etapa 31
fifa_for_fun v dumy_wazzy 4-4
etapa 32
fifa_for_fun v ronaldo_0201 4-2
Etapa 31 :
ady_adinho v meph_frumossu 2-5
Etapa 30 :
meph_frumossu v ronaldo_0201 3-3
Da Mihai ms pt vorba spusa...dar eu sper sa nu depind de alea 3 puncte ...
Etapa 32
fallenangell002000 6 v 3 ady_adinho
Etapa 31
ronaldo_0201 2 v 5 fallenangell002000
Etapa 31 danny1ok v s3rgyu_adriano_13 2-2 ... Dau gol 2-1 in minutul 90 , la urmatoarea faza , penalty pentru el . Apar in prima faza dar pe respingere vine si da gol. Tare meci !
Etapa 31
f1or_cs v mihai1411 3-1,a avut un portar in zile mari
,la 2008 mai aveam asa ratari
Etapa 30: yo_jeleus v puricele88 0-3
Etapa 31: puricele88 v rusu_andrey_2005 2-1
Etapa 32: quitar v puricele88 2-2
et 32 alexxx_tzupy v f1or_cs 6-2
et 30 alexxx_tzupy v danny1ok 3-1
Etapa 30
dumy_wazzy v f1or_cs 3-2... cascada de ocazii din partea lui. asta e fotbalu. sorry!
Etapa 30 : rusu_andrey_2005 v klaus_e89
Etapa 31 : klaus_e89 v quitar
Etapa 32 : meph_frumossu v klaus_e89
RESTANTE :
et 26 quitar v meph_frumossu 4-2
et 28 quitar v fifa_for_fun 4-3
asa hal de infrangere .... urat m`a batut ![]()
@laurentiu_state : nu te mai retragi
?
Etapa 31:
puricele88 v rusu_andrey2005 2-1 dezamagitor.
Etapa 30 : rusu_andrey_2005 v klaus_e89
Etapa 31 : klaus_e89 3 - 1 quitar ... adversar fair-play, scuze pentru cu+w, bafta
Etapa 32 : meph_frumossu v klaus_e89
et 30 quitar v ady_adinho 8-0
et 31 klaus_e89 v quitar 3-1
et 32 quitar v puricele88 2-2
etapa 32: s3rgyu_adriano_13 v marianbolohan 4-2
Etapa 30
mihai1411 v marianbolohan 2-1
et 31 marianbolohan v alexxx_tzupy 4-6
et 34dumy_wazzy v alexxx_tzupy 1-4 in avans ca pleaca.