FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«12122232425»
Paradise_Lost29.11.2008 21:14

Blindica, cine joaca QW?... ca nu inteleg. De ce loc PATAT? argumenteaza te rog. Daca-mi spune cineva din Liga 1... ca am folosit QW eu chiar ma retrag. (exceptie 1 gol... am uitat cu cine, parca cu f1or.. dupa care mi-am cerut scuze, pt ca nu ma caracterizeaza)

Cred ca ar trebui sa-ti vezi de ale tale in B.

 

PS: pt tine, blindica, sunt Domnul State!

blindica29.11.2008 21:17

@ state : stii tu ca avea dreptate Klaus.... nu vezi ce plin de aroganta esti, esti " incuiat ":) Pogo Reloaded . Ai intemeiat o familie, ai o avere, ai copil sau ceva? de te crezi Domnisor. Baga-ti mintile in cap, esti un jucator oarecare cu o onoare incalificabila de a juca pe acest forum.

KINSKI29.11.2008 21:36

Baieti, respirati, sper sa picati impreuna la baraj si rezolvati pe teren problema.

Blind, nu ai de unde sti ce viata, familie sau avere are Laurentiu, nu te purta ca Becali, sa te iei de familiile oamenilor, ca nu are treaba familia cu Fifa.

Paradise_Lost29.11.2008 21:42

Blindica... no comment. ... mai ales dupa discutia de pe mess. simpatic pushtiu.

DoctorLov29.11.2008 21:49

Pot eu sa confirm ca atat in sezonul trecut cat si in sezonul acesta ai jucat cu QW. Ca ai dat gol sa nu, cred ca are prea putina importanta. Sau nu se pun qw-urile decat daca dai gol de pe urma lor ? Ciudat rationament.

blindica29.11.2008 21:52

@Kinski, nu m-am luat de familie, am mentionat cateva valori despre care as crede eu ca sunt parte a statutului de DOMN. Seara buna, weekend placut, tuturor !

klaus_e8929.11.2008 22:46

Etapa 33 : klaus_e89 4 - 3 fallenangell002000 ... de la 4-1 era foarte aproape sa ma egaleze, bafta amice :)

Etapa 34 : fifa_for_fun v klaus_e89

 

@laur: cand ne-am certat noi am facut-o tot pentru ca foloseai qw si in 4 meciuri jucate cu tine in sezonul asta (2 in campionat si 2 in cupa) ai folosit excesiv cu+w :)

 

nu ma mai bagati pe mine in scandalurile voastre :) parerea mea despre laurentiu o stie toata lumea, faptul ca sunt amabil cu el si nu ma mai cert inseamna doar ca am anumite standarde pe care nu mai sunt dispus sa le cobor pentru a ii da replica ... aceeasi chestie valabila si pentru meph :)

 

Paradise_Lost29.11.2008 23:35

aberatii, aberatii, aberatii.....minciuni si iar minciuni. asta denota credibilitatea ta. sa-ti arat discutiile de dupa meciurile din cupa? Nu uita ca in cupa, cel putin, QW-ul a fost interzis. Nu inteleg cum numai pe forum vomitati toate frustrarile unei maturizari intarziate.

 

Ionutz, chiar imi pare rau, poate ca e si vina mea pt ca uneori am dat curs atacurilor gratuite, dar nu sunt obligat sa citesc toate ineptiile unor oameni care nu ai nicio treaba cu bunul simtz si fair play-ul. Prea traiti pt acest campionat (unii dintre voi). Am venit aici doar pt ca sunt stelist, si-mi doream sa ma distrez putin, sa ma deconectez din cand in cand sa joc si cu altii, nu doar cu prietenii sau colegii.

 

Klaus, In legatura cu "standardul" meu... sa fii tu sanatos, o spun fara lipsa de modestie dar cred ca este mult prea ridicat pt tine, si spun asta pt ca stiu cine/ce sunt, iar cine ma cunoaste stie despre ce vb. Mi-e rusine de mine pt ca am stat atat timp pe forum si am inghitit infantilismele unora de dragul unui joc pe care-l indragesc din 1998. Am trecut de mult de perioada orgoliilor prostesti pt un rahat de joc. chiar credeam ca se poate juca PENTRU DISTRACTIE.. atat. Daca nu se poate.. raman cu cei care chiar joaca pt distractie si nu primesc injuraturi dupa meciuri.

 

iar pt cei care au incercat de atatea ori sa ma jigneasca, trebuie sa stiti un lucru. Pt ca un om sa ma poata jigni, trebuie sa aiba o valoare morala mult prea ridicata, iar aici klar ca nu e cazul vostru. Iar acest mesaj (mass) de la Klaus, spune totul: Klaus Claudiu (26.10.2008 21:23:30): cine este de parere ca laur este o curva ? sa dea buzz ... sondaj de opinie... mesaj pe care nu l-am comentat si nu l-am bagat in seama la acea vreme, desi probabil ca samantza de scandal pe care o are klaus in el... asta astepta, o riposta

 

Deci, va las cu bine si distractie placuta in continuare. Imi voi juca ultimele 2 etape, voi posta si clasamentul dupa care... ma retrag. Cel mai destept cedeaza intotdeauna primul.

bubutza29.11.2008 23:54

cu+W nu este interzis... deci ... nu inteleg ce atata vorbaraie... si eu in retur am jucat urat de tot... asta e... dar nu am incalcat regulamentul. pototliti-va , e doar un joc.

DoctorLov29.11.2008 23:54

Am vrut sa-ti dau un reply mai lung, dar felul in care ai faultat limba romana si aerele de grandomanie pe care le ai, ma fac sa cred ca nu esti decat un diletant.

dumy3l30.11.2008 08:34
Dumy, mai termina si tu cu tampeniile ca stiu cum ai facut si cu mine in primele etape cand ai luat bataie. Din cate il stiu pe Mihai, are destul de mult bun simtz, dar tu intotdeauna te ascunzi in spatele regulamentului si iti faci de cap pe messenger pt ca nu se iau jignirile in considerare.

 

Pace voua, eu ma tirez in B dupa 1 an in A :P

 

 

nu cer decat sa fie aplicat regulamentu. discutiile de pe messenger sunt cu totul altceva ;). bafta oriunde te-ai duce :thumbdown:

mihai141130.11.2008 09:18
regulamentu

 

si analfabet :thumbdown:

 

dumy3l30.11.2008 10:00

fenomenal

pda30.11.2008 10:31

Etapa 34: fallenangell002000 v puricele88 0-2

 

Etapa 33: puricele88 v meph_frumossu 3-2

 

Si cam asta e.

Sergyu1630.11.2008 10:41

Etapa 34 s3rgyu_adriano_13 v mihai1411 5-2

mihai141130.11.2008 10:42

Etapa 34

 

s3rgyu_adriano_13 v mihai1411 5-2,felicitari

 

dumy3l30.11.2008 14:52
:))))))))... tare rezultatu asta :)))
Sergyu1630.11.2008 15:13

Asa putin ma intereseaza speculatiile tale ... S-a jucat foarte corect , nu s-a vorbit de niciun blat , Mihai e fairplay , iar prin rezultatul asta el pierde locul 2 . Tu din pacate ai ramas la un nivel scazut si nu vrei sa mai cresti . Si daca te-ai uita si in cupa s-a terminat 6-5 pentru el , dupa ce am condus eu tot meciul .

dumy3l30.11.2008 15:47

mi-a dat o lacrima. nu am speculat nimic. doar radeam de valoarea marelui Mihai (cu "m")

Sergyu1630.11.2008 16:09

Bine :rolleyes:

klaus_e8930.11.2008 16:59

Bravo Laur ... asa sa faci !

ronaldo_020130.11.2008 17:47

Etapa 33

 

ronaldo_0201 v dumy_wazzy 4-3

meph_frumossu30.11.2008 18:25

laurentiu si puricele .... pe la 9 jumate sunt pe mess sa disputam etapele , ca nu stiu cand o sa mai am timp ... va salut !

ronaldo_020130.11.2008 20:56

de ady adynho stie cineva ceva?

:whistle:

mihai141101.12.2008 07:53
Etapa 33

 

ronaldo_0201 v dumy_wazzy 4-3

 

ahahahahaha,se pare ca valoarea ta,e de serie b ;))

hai sergiule salveaza-te

 

«12122232425»