aberatii, aberatii, aberatii.....minciuni si iar minciuni. asta denota credibilitatea ta. sa-ti arat discutiile de dupa meciurile din cupa? Nu uita ca in cupa, cel putin, QW-ul a fost interzis. Nu inteleg cum numai pe forum vomitati toate frustrarile unei maturizari intarziate.
Ionutz, chiar imi pare rau, poate ca e si vina mea pt ca uneori am dat curs atacurilor gratuite, dar nu sunt obligat sa citesc toate ineptiile unor oameni care nu ai nicio treaba cu bunul simtz si fair play-ul. Prea traiti pt acest campionat (unii dintre voi). Am venit aici doar pt ca sunt stelist, si-mi doream sa ma distrez putin, sa ma deconectez din cand in cand sa joc si cu altii, nu doar cu prietenii sau colegii.
Klaus, In legatura cu "standardul" meu... sa fii tu sanatos, o spun fara lipsa de modestie dar cred ca este mult prea ridicat pt tine, si spun asta pt ca stiu cine/ce sunt, iar cine ma cunoaste stie despre ce vb. Mi-e rusine de mine pt ca am stat atat timp pe forum si am inghitit infantilismele unora de dragul unui joc pe care-l indragesc din 1998. Am trecut de mult de perioada orgoliilor prostesti pt un rahat de joc. chiar credeam ca se poate juca PENTRU DISTRACTIE.. atat. Daca nu se poate.. raman cu cei care chiar joaca pt distractie si nu primesc injuraturi dupa meciuri.
iar pt cei care au incercat de atatea ori sa ma jigneasca, trebuie sa stiti un lucru. Pt ca un om sa ma poata jigni, trebuie sa aiba o valoare morala mult prea ridicata, iar aici klar ca nu e cazul vostru. Iar acest mesaj (mass) de la Klaus, spune totul: Klaus Claudiu (26.10.2008 21:23:30): cine este de parere ca laur este o curva ? sa dea buzz ... sondaj de opinie... mesaj pe care nu l-am comentat si nu l-am bagat in seama la acea vreme, desi probabil ca samantza de scandal pe care o are klaus in el... asta astepta, o riposta
Deci, va las cu bine si distractie placuta in continuare. Imi voi juca ultimele 2 etape, voi posta si clasamentul dupa care... ma retrag. Cel mai destept cedeaza intotdeauna primul.