clasamentul maine seara. am avut ceva probleme inclusiv cu netul si f multa treaba la serviciu.
Aman si eu etapa cu bubutza, cu sergiu am incercat sa jucam dar mi-a picat mie curentul si netu prin min 15-20 la scor 0-0, netul a ramas picat o zi
. Daca nu apucam sa jucam in seara asta, aman si cu Sergiu, asta e.

