FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1202122232425»
Paradise_Lost28.11.2008 17:58

clasamentul maine seara. am avut ceva probleme inclusiv cu netul si f multa treaba la serviciu.

 

Aman si eu etapa cu bubutza, cu sergiu am incercat sa jucam dar mi-a picat mie curentul si netu prin min 15-20 la scor 0-0, netul a ramas picat o zi :D. Daca nu apucam sa jucam in seara asta, aman si cu Sergiu, asta e.

 

 

klaus_e8928.11.2008 18:47

Etapa 30 : rusu_andrey_2005 v klaus_e89 ... l-am rugat odata sa joace dar nu a putut si in rest i-am lasat offlne, sper sa ne sincronizam

Etapa 31 : klaus_e89 3 - 1 quitar ... adversar fair-play, scuze pentru cu+w, bafta

Etapa 32 : meph_frumossu 2 - 5 klaus_e89

Paradise_Lost28.11.2008 21:30

Etapa 30: s3rgyu_adriano_13 v laurentiu_state 3 - 4 nu inteleg cum e la retrogradare ca joca bine

Etapa 31: laurentiu_state v yo_jeleus 3 - 0 aoleu, asta da meci greu :P

 

Bubutza, astept razboiul :D... atunci cand va fi :P

Sergyu1629.11.2008 08:32

Laurentiu , lasa ca inteleg eu . Inceputul ala varza de campionat m-a adus aici. Oricum bravo si sper sa scapam amandoi .

mihai141129.11.2008 09:15

Etapa 32

 

dumy_wazzy v mihai1411 2-6,excrement patetic,il bati,iese si injura

 

e la a nus cata abatere dumiel,ioane cand intrii pe mess sa avem o discutie

branica29.11.2008 09:57

etapa 30

fallenangell002000 v fifa_for_fun 0-3 ... a jucat frumos pustiu, a avut 3 bare ... nu asta ar fi trebuit sa fie scoru` corect , da` asta e fotbalu` ... bft mai departe fallen !

klaus_e8929.11.2008 14:17

rusu tot nu apare ...

dumy3l29.11.2008 14:21
Etapa 32

 

dumy_wazzy v mihai1411 2-6,excrement patetic,il bati,iese si injura

 

e la a nus cata abatere dumiel,ioane cand intrii pe mess sa avem o discutie

 

astea se numesc injurii Mihaita. eu cred ca ar trebui luata o decizie in cazul tau. nu am iesit copile ci doar s-a intrerupt. nu ai zis nimic de continuare asa ca a ramas scoru afisat pe tabela pana-n minutul 74, respectiv 6-2. trei vorbe si despre jocul tau: lamentabil, execrabil, gretos. esti ca un copil din ala care a invatzat sa mestece un rahat si de atunci il tzine-n gura pana la noi ordine. jalnic!

bubutza29.11.2008 15:46

etapa 30:

rusu_andrey_2005 v klaus_e89 0-1

 

Numaram penalizarea ;))

klaus_e8929.11.2008 15:48

Etapa 30 : rusu_andrey_2005 0 - 1 klaus_e89 ... foarte slaba Sevilla, bafta rusule in B

Etapa 31 : klaus_e89 3 - 1 quitar ... adversar fair-play, scuze pentru cu+w, bafta

Etapa 32 : meph_frumossu 2 - 5 klaus_e89

 

concluziile sezonului :

- am inceput foarte bine sezonul dar am avut un sfarsit prost

- Inter mi se pare una din cele mai bune echipe de la 09

- sezonul asta m-a dezamagit rau de tot adynho

- meph sa dovedit a fi unul dintre cei aroganti useri de pe FCS; prietene daca vrei sa fi respectat mai intai invata sa respecti

- cel mai important este ca am SCAPAT DE RETROGRADARE

i0nutz8329.11.2008 15:49

@Mihai: cred ca luni o sa mai stau pe net, sau poate diseara un pic, vedem.

 

mihai141129.11.2008 16:14

dumiel e la a nus cata abatere,jignire etc,sper sa vorbim ionute,sa-ti dau niste printuri,si am inteles ca nu sunt singurul care e injurat de un avorton

klaus_e8929.11.2008 16:25

aveti-va ca fratii :)

branica29.11.2008 16:39
dumiel e la a nus cata abatere,jignire etc,sper sa vorbim ionute,sa-ti dau niste printuri,si am inteles ca nu sunt singurul care e injurat de un avorton

Imi cer scuze ca intervin .. dar parca discutiile dupa mess nu aveau treaba cu acest campionat ...

dumy3l29.11.2008 16:43

evident. regulamentul e regulament. nu te poti abtine cand vezi un asa jucator. e imposibil! oricum tu ar trebui sa fii penalizat Mihaita (cu "m"). multiple postari ofensatoare. sper sa se ia o decizie corecta ;)

marianb29.11.2008 17:00

love is in the air:))

blindica29.11.2008 17:39

@ hai cu clasamentul sa vedem barajistii :steag_sah_mic:

klaus_e8929.11.2008 18:30

si pe mine ma injurat meph pe mess si nu am postat nicaieri pe forum sa cer penalizarea lui ... discutiile dp mess nu au legatura cu campionatul , mi se pare si normal asa :)

i0nutz8329.11.2008 19:47

Art. 11 din regulament.

 

Nu ne intereseaza discutiile "picante" purtate prin mesaje private. Nu intra sub incidenta regulamentului. Pentru a evita eventualele neplaceri, ignorati-va inaintea si dupa disputarea meciului. Nu mai constituie infractiuni jignirile, etc proferate in mediu privat, indiferent de natura lui. Se vor sanctiona exclusiv mesajele vulgare, amenintatoare etc postate pe forum.

 

Altfel, ultimele doua etape postate !

Paradise_Lost29.11.2008 20:36

Clasament

 

claaasss.png

dumy3l29.11.2008 20:51
Etapa 32

 

dumy_wazzy v mihai1411 2-6,excrement patetic,il bati,iese si injura

 

e la a nus cata abatere dumiel,ioane cand intrii pe mess sa avem o discutie

 

 

@Ion: cuvintele lui sunt destul de jignitoare cred eu. cum eu am fost pedepsit pentru cuvantul "zdreanta" merita si Mihai (cu "m") acelasi lucru

Paradise_Lost29.11.2008 20:57

Dumy, mai termina si tu cu tampeniile ca stiu cum ai facut si cu mine in primele etape cand ai luat bataie. Din cate il stiu pe Mihai, are destul de mult bun simtz, dar tu intotdeauna te ascunzi in spatele regulamentului si iti faci de cap pe messenger pt ca nu se iau jignirile in considerare.

 

Pace voua, eu ma tirez in B dupa 1 an in A :P

blindica29.11.2008 20:59

@ state, dar tu nu te retrageai la finalul sezonului?

Paradise_Lost29.11.2008 21:04

blindica, tu vrei loc in A prin retragerea mea? :chair: nu inteleg pt ca e a 2-a oara cand ma intrebi.

 

Nu ma retrag, pt ca voi avea deosebita placere sa joc in B cu oameni de mai mult caracter decat ce am vazut aici, si sunt cativa care se stiu fara sa-i mentionez. prefer jocul distractiv in dauna celui plin de orgoliu urmat de injurii pe mess.

blindica29.11.2008 21:11

@ state : te intreb a 2 a oara fiindca n-ai raspuns prima oara. Nu vreau locul tau "patat", mai ales ca de pe pozitia a 6 a nu l-as putea lua.Clar.Simplu . Jocul distractiv e acela plin de qw si felicitari dupa aceea? Sau s-a mai schimbat? :spank: Multumesc, scuze pentru off-topic.Bafta tuturor !

«1202122232425»