FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«122232425»
dumy3l01.12.2008 09:11

corect... insa valoarea ta ca om e sub nivelu 1.

mihai141101.12.2008 09:31

Etapa 33

 

mihai1411 v alexxx_tzupy 0-0,felicitari pt titlu

 

 

dumiel valoarea mea de om e sub nivelul 1?inseamna ca tu esti pe la nivelul 20. nu eu ma apuc sa injur lumea dupa un meci de fifa :|

 

alexxx_tzupy01.12.2008 09:35

mc

dumy3l01.12.2008 09:57
Etapa 33

 

mihai1411 v alexxx_tzupy 0-0,felicitari pt titlu

 

 

dumiel valoarea mea de om e sub nivelul 1?inseamna ca tu esti pe la nivelul 20. nu eu ma apuc sa injur lumea dupa un meci de fifa :|

 

n-ai cu cine bah, n-ai cu cine!

alexxx_tzupy01.12.2008 10:42

ai gresit forumul :))

meph_frumossu01.12.2008 15:02

Etapa 34 :

 

meph_frumossu v laurentiu_state 9-1

ronaldo_020101.12.2008 15:42

Etapa 34

 

 

ronaldo_0201 v ady_adinho 1-0

 

 

 

si s-a terminat inca un sezon.....

F1oRinho01.12.2008 16:58

Etapa 33

 

f1or_cs v s3rgyu_adriano_13 2-1

 

Etapa 34

 

yo_jeleus v f1or_cs 0-3

 

Si cu asta am terminat inca un sezon :D

branica01.12.2008 18:18

etapa 33

ady_adinho v fifa_for_fun 2-1

etapa 34

fifa_for_fun v klaus_e89 2-0 ... De retrogradare directa cred ca am scapat, sa speram ca am scapat si de baraj :D

Sergyu1601.12.2008 18:38

La 5 puncte penalizare nu cred ca ai scapat :console: ...

bubutza01.12.2008 19:10

sergiule da tu ai scapat? :drunk:

branica01.12.2008 19:18
La 5 puncte penalizare nu cred ca ai scapat :console: ...

 

Cred ca o sa fiu la baraj , nu stiu ... vedem noi :)

quitarr01.12.2008 21:45

nu dau de laurentiu_state .. sa joc ultima etapa pe care o mai am :|

 

DannY_101.12.2008 21:46

 

Etapa 34

quitar v danny1ok 0-2

 

 

Sergyu1602.12.2008 12:41
sergiule da tu ai scapat? :drunk:

 

Ma cred ca direct nu retrogradez . Nush daca scap de baraj. Si nu cred ca scap. :unsure:

Paradise_Lost02.12.2008 13:13
nu dau de laurentiu_state .. sa joc ultima etapa pe care o mai am :|

 

Azi sunt toata ziua online, clasamentul e facut, eu mai am 2 meciuri, cu tine si cu bubutza. pana la 7 sper sa le jucam. oricum, nu te stresa, indiferent de rezultat, locul tau ramene neatins.

DannY_102.12.2008 13:24

Nu cred;)) Il astept pe bubutza sa jucam etapa.

Paradise_Lost02.12.2008 13:33

aaa, asa e, si tu mai ai un meci. scuze, mi-a scapat ;))

marianb02.12.2008 14:36

etapa 33: marianbolohan v yo_jeleus 3-0

etapa 34: rusu_andrey_2005 v marianbolohan 3-4

Sergyu1602.12.2008 15:03

Laurentiu , scap de baraj ??? :whistle: Glumesc . Nu scap :wall:

 

Da nu-i bai ca ma intalnesc cu blindica ... De cand astept momentul asta :boxing:

bubutza02.12.2008 15:11

34:rusu_andrey_2005 v marianbolohan 3-4 meritam sa castig... o simpla parere subiectiva.

 

i0ane , nu ma scutesti de penalizare? is baiat cuminte :P

 

Nu cred;)) Il astept pe bubutza sa jucam etapa.

 

33(cred): Rusu_andrey2005 - dannyok 4-1

32:rusu_andrey2005 v laurentiu_state 13-12

bubutza02.12.2008 15:25

delete post...

branica02.12.2008 15:26

etapa 33

ady_adinho v fifa_for_fun 1-2... Imi cer scuze, scorul de mai sus il gresisem ... am postat victorie pentru el ... scuze, scuze :)

 

Paradise_Lost02.12.2008 17:04

CLASAMENT FINAL

final.png

 

 

 

CAMPION: alexxx_tzupy :hooray::clap:

 

Departajarea celor 3 cu 44 de puncte s-a facut conform regulamentului. Un clasament intre cele 3 echipe in meciurile directe.

 

s3rgyu_adriano_13 - 12 puncte

meph_frumossu 7 puncte

fifa_for_fun 1 punct

 

 

Quitar_laurentiu state 0 - 3.. mv desi nu am vrut asa, comisia a decis in urma probei video.

 

Si cum fara sa vreau am ajuns la baraj, probabil ca voi juca si barajul dupa care ma retrag asa cum am mai spus.

Numai bine si distractie placuta in continuare

 

 

O MICA RECTIFICARE

 

Puricele e pe 2

Mihai e pe 3... in urma depunctarii.... sa se tina cont la alegerea echipei

Sergyu1602.12.2008 17:06

Campionii , campionii ole ole oleeee :yeahh:

«122232425»