corect... insa valoarea ta ca om e sub nivelu 1.
corect... insa valoarea ta ca om e sub nivelu 1.
Etapa 33
mihai1411 v alexxx_tzupy 0-0,felicitari pt titlu
dumiel valoarea mea de om e sub nivelul 1?inseamna ca tu esti pe la nivelul 20. nu eu ma apuc sa injur lumea dupa un meci de fifa ![]()
mc
Etapa 33
mihai1411 v alexxx_tzupy 0-0,felicitari pt titlu
dumiel valoarea mea de om e sub nivelul 1?inseamna ca tu esti pe la nivelul 20. nu eu ma apuc sa injur lumea dupa un meci de fifa
n-ai cu cine bah, n-ai cu cine!
ai gresit forumul ![]()
Etapa 34 :
meph_frumossu v laurentiu_state 9-1
Etapa 34
ronaldo_0201 v ady_adinho 1-0
si s-a terminat inca un sezon.....
Etapa 33
f1or_cs v s3rgyu_adriano_13 2-1
Etapa 34
yo_jeleus v f1or_cs 0-3
Si cu asta am terminat inca un sezon ![]()
etapa 33
ady_adinho v fifa_for_fun 2-1
etapa 34
fifa_for_fun v klaus_e89 2-0 ... De retrogradare directa cred ca am scapat, sa speram ca am scapat si de baraj ![]()
La 5 puncte penalizare nu cred ca ai scapat
...
sergiule da tu ai scapat? ![]()
La 5 puncte penalizare nu cred ca ai scapat...
Cred ca o sa fiu la baraj , nu stiu ... vedem noi ![]()
nu dau de laurentiu_state .. sa joc ultima etapa pe care o mai am ![]()
Etapa 34
quitar v danny1ok 0-2
sergiule da tu ai scapat?![]()
Ma cred ca direct nu retrogradez . Nush daca scap de baraj. Si nu cred ca scap. ![]()
nu dau de laurentiu_state .. sa joc ultima etapa pe care o mai am![]()
Azi sunt toata ziua online, clasamentul e facut, eu mai am 2 meciuri, cu tine si cu bubutza. pana la 7 sper sa le jucam. oricum, nu te stresa, indiferent de rezultat, locul tau ramene neatins.
Nu cred;)) Il astept pe bubutza sa jucam etapa.
aaa, asa e, si tu mai ai un meci. scuze, mi-a scapat
)
etapa 33: marianbolohan v yo_jeleus 3-0
etapa 34: rusu_andrey_2005 v marianbolohan 3-4
Laurentiu , scap de baraj ???
Glumesc . Nu scap ![]()
Da nu-i bai ca ma intalnesc cu blindica ... De cand astept momentul asta ![]()
34:rusu_andrey_2005 v marianbolohan 3-4 meritam sa castig... o simpla parere subiectiva.
i0ane , nu ma scutesti de penalizare? is baiat cuminte ![]()
Nu cred;)) Il astept pe bubutza sa jucam etapa.
33(cred): Rusu_andrey2005 - dannyok 4-1
32:rusu_andrey2005 v laurentiu_state 13-12
delete post...
etapa 33
ady_adinho v fifa_for_fun 1-2... Imi cer scuze, scorul de mai sus il gresisem ... am postat victorie pentru el ... scuze, scuze ![]()
CLASAMENT FINAL

CAMPION: alexxx_tzupy ![]()
![]()
Departajarea celor 3 cu 44 de puncte s-a facut conform regulamentului. Un clasament intre cele 3 echipe in meciurile directe.
s3rgyu_adriano_13 - 12 puncte
meph_frumossu 7 puncte
fifa_for_fun 1 punct
Quitar_laurentiu state 0 - 3.. mv desi nu am vrut asa, comisia a decis in urma probei video.
Si cum fara sa vreau am ajuns la baraj, probabil ca voi juca si barajul dupa care ma retrag asa cum am mai spus.
Numai bine si distractie placuta in continuare
O MICA RECTIFICARE
Puricele e pe 2
Mihai e pe 3... in urma depunctarii.... sa se tina cont la alegerea echipei
Campionii , campionii ole ole oleeee ![]()