Etapa 19
quitar v f1or_cs 5-6
Etapa 19
quitar v f1or_cs 5-6
etapa 18
puricele88 v fifa_for_fun 2-2
etapa 19
fifa_for_fun v laurentiu_state 3-1
atunci cer si eu 3-0 cu el in tur pentru ca a recunoscut ca joaca pe fast ...
"eu mai joc cu niste prieteni pe fast si le schimb oricum nu inteleg d c nu e voie ca nu se schimba mare lucru ci merge mai bine...ati fii fericiti dak as pierde tot sezonul cu 3-0?"
a recunoscut deci 3-0 ... in litera regulamentului, nu ?
am zis eu ca am jucat cu tine pe fast? am recunoscut ca am jucat cu dummy, nu le mai inventa te rog
etapa 19
fifa_for_fun v laurentiu_state 3-1 pacat ca a abuzat de QW, in rest, toate cele bune
Gata, incepe caderea libera ![]()
@Alin : nu prea inteleg ce ai vrut sa zici
@ady : ai recunoscut ca exista posibilitatea sa fi fost pe fast ... deci o parte de vina ai ... rejucare ?
te rog inca odata nu mai interpreta am zis ca am jucat cu dummy, si dak nu vroiam nu recunosteam ca nu avea cum sa dovedeasca, nu te mai frustra ca nu am zis nimic de celealte meciuri..
adinho - klaus ramane 3-0, la fel dumy - adinho 3-0;
pierderea celor 3 puncte pana la urma a avut un efect ... macar acum toata lumea a vazut adevarata fata a lui adynho
exista o vorba din popor : "de unde nu e, nici D-zeu nu cere"
klaus vad ca esti cam frustrat, nush dak exista alte persoane cu care sa fi avut conflict pe aici....cred ca am fost corect cu toata lumea. TE ROG sa nu mai ma jignesti
@klaus: chiar nu inteleg ce era de vazut la adinho; omul este printre cei mai vechi si seriosi useri ai forumului. Numai bine si mai usor cu offtopicul !
adinho - klaus ramane 3-0, la fel dumy - adinho 3-0;
apropo: s-a bagat in clasament victoria asta? ![]()
Etapa 19 s3rgyu_adriano_13 v dumy_wazzy 4-4 ... Conduc cu 3-0 , 3-3 , conduc 4-3 ma egaleaza min 85 si ratez penalty in min 90 . ![]()
etapa 19
s3rgyu_adriano_13 v dumy_wazzy 4-4... ala nu era penalty nici daca juca grupa mica de la gradinitza cu trupa lu Sir Alex Ferguson. ![]()
Ma lasam de fifa dak mi se intampla asa ceva sergiule ![]()
Ce sa fac... Se pare ca zeii nu ma vor in A :biggrin: ...Eu incerc , am din nou derby cu bubutza ![]()
et 17 rusu_andrey_2005 v f1or_cs
et 14 mihai1411 v meph_frumossu
Va rog sa le jucati pana maine ora 19. Sunt restante! In caz contrar am sa-i cer lui Ionutz sa le anulam.
PS: aceeasi rugaminte, sa nu dati EDIT, la posturile anterioare. postati in continuare rezultatele dupa postul meu - am facut clasamentul cu meciurile jucate pana acum.
Va multumesc
@paradise: ai acceptul meu sa anulezi tot; mai ales la klaus, fii cu ochii pe el
)
pai daca nu ma sincronizez cu meph ce sa fac....de fapt nici nu-l prea vad pe mess
sa-mi amanati si mie ce mai am de jucat,ca ma duc sa beau,e ziua mea,iar ![]()
Etapa 18 : klaus_e89 4 - 2 ronaldo_0201 ... scorul din tur a fost o intamplare nefericita si atat
bafta prietene :*
Etapa 19 : ady_adinho 3 - 0 klaus_e89 ... pentru mine tot 5-3 ramane ; intotdeauna peste tine baiete ![]()
Etapa 20 : dumy_wazzy 0 - 3 klaus_e89 ... nui nimic batrane, data viitoare poate dai si tu macar un gol ![]()
Etapa 21 : klaus_e89 1 - 3 puricele88 ... eroare, jucasem cu el ![]()
et 17 rusu_andrey_2005 v f1or_cset 14 mihai1411 v meph_frumossu
Va rog sa le jucati pana maine ora 19. Sunt restante! In caz contrar am sa-i cer lui Ionutz sa le anulam.
PS: aceeasi rugaminte, sa nu dati EDIT, la posturile anterioare. postati in continuare rezultatele dupa postul meu - am facut clasamentul cu meciurile jucate pana acum.
Va multumesc
am prea multe puncte si imi luati din ele? deja va temeti ?![]()
ps:am sa incerc sa joc toate meciurile.
salut .
Poate ca nu postez eu unde trebuie , dar asta e n-am ce face .
Am fost pe Steaua.net , dar acum cu plecarea lui GOD , nuj dak se v-a mai face ceva si acolo ... asa ca as vrea sa stiu cand sunt aici testarile ?
Ms
eu tot nu dau de meph si quitar
Etapa 20 : dumy_wazzy 0 - 3 klaus_e89 ... nui nimic batrane, data viitoare poate dai si tu macar un gol![]()
incredibil. sper sa invat pana data viitoare sa mai dau si goluri
etapa 17:
rusu_andrey_2005 v f1or_cs 1-7
etapa 18:
f1or_cs v rusu_andrey_2005 6-0
m-am cam facut de ras, totusi in retur am jucat vizibil mai bine decat in primul si totusi am luat 6.
et. 18 marianbolohan v quitar 2-3