FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1131415161725»
F1oRinho13.11.2008 20:52

Etapa 19

 

quitar v f1or_cs 5-6

branica13.11.2008 20:56

etapa 18

puricele88 v fifa_for_fun 2-2

etapa 19

fifa_for_fun v laurentiu_state 3-1

ady_4steaua13.11.2008 20:56
atunci cer si eu 3-0 cu el in tur pentru ca a recunoscut ca joaca pe fast ...

 

"eu mai joc cu niste prieteni pe fast si le schimb oricum nu inteleg d c nu e voie ca nu se schimba mare lucru ci merge mai bine...ati fii fericiti dak as pierde tot sezonul cu 3-0?"

 

a recunoscut deci 3-0 ... in litera regulamentului, nu ?

 

am zis eu ca am jucat cu tine pe fast? am recunoscut ca am jucat cu dummy, nu le mai inventa te rog

Paradise_Lost13.11.2008 22:05

etapa 19

fifa_for_fun v laurentiu_state 3-1 pacat ca a abuzat de QW, in rest, toate cele bune

 

Gata, incepe caderea libera :D

klaus_e8913.11.2008 22:41

@Alin : nu prea inteleg ce ai vrut sa zici

@ady : ai recunoscut ca exista posibilitatea sa fi fost pe fast ... deci o parte de vina ai ... rejucare ?

ady_4steaua14.11.2008 08:58

te rog inca odata nu mai interpreta am zis ca am jucat cu dummy, si dak nu vroiam nu recunosteam ca nu avea cum sa dovedeasca, nu te mai frustra ca nu am zis nimic de celealte meciuri..

i0nutz8314.11.2008 09:22

adinho - klaus ramane 3-0, la fel dumy - adinho 3-0;

klaus_e8914.11.2008 11:30

pierderea celor 3 puncte pana la urma a avut un efect ... macar acum toata lumea a vazut adevarata fata a lui adynho :) exista o vorba din popor : "de unde nu e, nici D-zeu nu cere"

ady_4steaua14.11.2008 16:41

klaus vad ca esti cam frustrat, nush dak exista alte persoane cu care sa fi avut conflict pe aici....cred ca am fost corect cu toata lumea. TE ROG sa nu mai ma jignesti

i0nutz8314.11.2008 18:28

@klaus: chiar nu inteleg ce era de vazut la adinho; omul este printre cei mai vechi si seriosi useri ai forumului. Numai bine si mai usor cu offtopicul !

dumy3l14.11.2008 20:55
adinho - klaus ramane 3-0, la fel dumy - adinho 3-0;

 

 

apropo: s-a bagat in clasament victoria asta? :D

Sergyu1615.11.2008 09:24

Etapa 19 s3rgyu_adriano_13 v dumy_wazzy 4-4 ... Conduc cu 3-0 , 3-3 , conduc 4-3 ma egaleaza min 85 si ratez penalty in min 90 . :wall:

dumy3l15.11.2008 09:27

etapa 19

s3rgyu_adriano_13 v dumy_wazzy 4-4... ala nu era penalty nici daca juca grupa mica de la gradinitza cu trupa lu Sir Alex Ferguson. :kisstogether:

branica15.11.2008 09:29

Ma lasam de fifa dak mi se intampla asa ceva sergiule :))

Sergyu1615.11.2008 09:30

Ce sa fac... Se pare ca zeii nu ma vor in A :biggrin: ...Eu incerc , am din nou derby cu bubutza :boxing:

Paradise_Lost15.11.2008 13:32

et 17 rusu_andrey_2005 v f1or_cs

et 14 mihai1411 v meph_frumossu

 

Va rog sa le jucati pana maine ora 19. Sunt restante! In caz contrar am sa-i cer lui Ionutz sa le anulam.

 

PS: aceeasi rugaminte, sa nu dati EDIT, la posturile anterioare. postati in continuare rezultatele dupa postul meu - am facut clasamentul cu meciurile jucate pana acum.

Va multumesc

i0nutz8315.11.2008 14:06

@paradise: ai acceptul meu sa anulezi tot; mai ales la klaus, fii cu ochii pe el ;))

mihai141115.11.2008 14:57

pai daca nu ma sincronizez cu meph ce sa fac....de fapt nici nu-l prea vad pe mess

 

 

sa-mi amanati si mie ce mai am de jucat,ca ma duc sa beau,e ziua mea,iar :))

klaus_e8915.11.2008 15:31

Etapa 18 : klaus_e89 4 - 2 ronaldo_0201 ... scorul din tur a fost o intamplare nefericita si atat :D bafta prietene :*

Etapa 19 : ady_adinho 3 - 0 klaus_e89 ... pentru mine tot 5-3 ramane ; intotdeauna peste tine baiete :)

Etapa 20 : dumy_wazzy 0 - 3 klaus_e89 ... nui nimic batrane, data viitoare poate dai si tu macar un gol :)

Etapa 21 : klaus_e89 1 - 3 puricele88 ... eroare, jucasem cu el :)

bubutza15.11.2008 15:47
et 17 rusu_andrey_2005 v f1or_cs

et 14 mihai1411 v meph_frumossu

 

Va rog sa le jucati pana maine ora 19. Sunt restante! In caz contrar am sa-i cer lui Ionutz sa le anulam.

 

PS: aceeasi rugaminte, sa nu dati EDIT, la posturile anterioare. postati in continuare rezultatele dupa postul meu - am facut clasamentul cu meciurile jucate pana acum.

Va multumesc

 

am prea multe puncte si imi luati din ele? deja va temeti ?:))

ps:am sa incerc sa joc toate meciurile.

Mir@no115.11.2008 15:54

salut .

Poate ca nu postez eu unde trebuie , dar asta e n-am ce face .

Am fost pe Steaua.net , dar acum cu plecarea lui GOD , nuj dak se v-a mai face ceva si acolo ... asa ca as vrea sa stiu cand sunt aici testarile ?

 

Ms

mihai141115.11.2008 16:31

eu tot nu dau de meph si quitar

dumy3l15.11.2008 16:56
Etapa 20 : dumy_wazzy 0 - 3 klaus_e89 ... nui nimic batrane, data viitoare poate dai si tu macar un gol :)

 

incredibil. sper sa invat pana data viitoare sa mai dau si goluri

bubutza15.11.2008 17:03

etapa 17:

rusu_andrey_2005 v f1or_cs 1-7

etapa 18:

f1or_cs v rusu_andrey_2005 6-0

 

m-am cam facut de ras, totusi in retur am jucat vizibil mai bine decat in primul si totusi am luat 6.

marianb15.11.2008 18:36

et. 18 marianbolohan v quitar 2-3

«1131415161725»