FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1101112131425»
ronaldo_020108.11.2008 18:08

Etapa 17

 

ronaldo_0201 v klaus_e89 5-1

klaus_e8908.11.2008 20:24

Etapa 13 : klaus_e89 2 - 2 laurentiu_state ... am revenit de la 0-2 :X

Etapa 15 : klaus_e89 4 - 0 dumy_wazzy ... bafta batrane

Etapa 16 : klaus_e89 v ady_adinho

Etapa 17 : ronaldo_0201 5 - 1 klaus_e89 ... mi-a rupt franele :) scor nedrept, am avut motive foarte bine intemeiate pt care nam fost tare atent la meci :)) stie el mai bine

ronaldo_020108.11.2008 20:47

macar te-ai "distrat" klaus s-au ai pierdut si meciu degeaba??:)))) :thumbup:

AliN4u08.11.2008 21:18

later edit ..:-j

 

sa-l stearga careva ..

mihai141109.11.2008 10:32

Etapa 16

 

mihai1411 v rusu_andrey_2005 6-2

 

Etapa 17

 

yo_jeleus v mihai1411 0-3

 

 

aman cu meph

bubutza09.11.2008 10:32

Etapa 16:

mihai1411 v rusu_andrey_2005 6-2 ma antrenez pt meciul cu sergiu

Sergyu1609.11.2008 10:47

Etapa 17 s3rgyu_adriano_13 v alexxx_tzupy 3-7 ...Nu ai cum sa-l bati daca ai Fiorentina . Mai ales daca mai ratezi si penalty. Nu se compara viteza lui Roney , Ronaldo si Tevez cu a lui Gamberini si Dainelli :rolleyes:

 

Andrey pazea ca vin :boxing:

alexxx_tzupy09.11.2008 10:51

et 16 alexxx_tzupy v yo_jeleus 3-0

 

Sergyu1609.11.2008 11:25

Restanta etapa 14 s3rgyu_adriano_13 v rusu_andrey_2005 4-1

 

Campionii , campionii :hooray: ... Sa petrecem :drunk:

bubutza09.11.2008 11:45

Am facut niste greseli prostesti iar pe final m-am demoralizat.

Mai ramane o singura intrebare: cu cate puncte de penalizare incep sezonul viitor :|

Sergyu1609.11.2008 12:05

Etapa 16 dumy_wazzy v s3rgyu_adriano_13 0-5

 

Imi revin incet incet . Astept un clasament acu.

klaus_e8909.11.2008 13:16

Etapa 13 : klaus_e89 2 - 2 laurentiu_state ... am revenit de la 0-2 :X

Etapa 15 : klaus_e89 4 - 0 dumy_wazzy ... bafta batrane

Etapa 16 : klaus_e89 2 - 3 ady_adinho

Etapa 17 : ronaldo_0201 5 - 1 klaus_e89 ... mi-a rupt franele :) scor nedrept, am avut motive foarte bine intemeiate pt care nam fost tare atent la meci :)) stie el mai bine

 

@Ronaldo : a meritat fiecare gol primit :)) asi pierde fiecare etapa in conditiile alea :D

dumy3l09.11.2008 14:02
Etapa 16 dumy_wazzy v s3rgyu_adriano_13 0-5

 

Imi revin incet incet . Astept un clasament acu.

 

 

cadere libera de 9 etape incoa

pda09.11.2008 14:08

Etapa 17: fifa_for_fun v puricele88 1-4

marianb09.11.2008 15:34

etapa 16: marianbolohan v meph_frumossu 7-3

etapa 17: quitar v marianbolohan, i-am dat add dar degeaba

Paradise_Lost09.11.2008 15:43

O rugaminte, pt rezultate, sa nu mai dati edit la posturile precedente, deja am facut clasamentul cu meciurile jucate pana in clipa asta... deci, postatzi in continuare fiecare meci jucat.

Va multumesc

dumy3l09.11.2008 16:34

etapa 17

ady_adinho-dumy 1-1 dupa 90 min. insa omuletu a avut jocu la fast. ce se intampla in situatzia de fata?

klaus_e8909.11.2008 23:29

daca a avut cu dumy pe fast inseamna ca si cu mine a avut la fel ?

Paradise_Lost10.11.2008 00:49

si eu am jucat cu el, si nu a avut pe FAST, poate jucati voi pe slow :P

branica10.11.2008 07:10

etapa 15

fifa_for_fun v danny1ok 3-1

 

Si cu asta am toate etapele jucate :X

ronaldo_020110.11.2008 12:41
Etapa 13 : klaus_e89 2 - 2 laurentiu_state ... am revenit de la 0-2 :X

Etapa 15 : klaus_e89 4 - 0 dumy_wazzy ... bafta batrane

Etapa 16 : klaus_e89 2 - 3 ady_adinho

Etapa 17 : ronaldo_0201 5 - 1 klaus_e89 ... mi-a rupt franele :) scor nedrept, am avut motive foarte bine intemeiate pt care nam fost tare atent la meci :)) stie el mai bine

 

@Ronaldo : a meritat fiecare gol primit :)) asi pierde fiecare etapa in conditiile alea :D

 

 

propun ceva:)) nu te mai "distra"pana la retur sa am motive de bucurie iar..:P :laugh:

dumy3l10.11.2008 13:26
si eu am jucat cu el, si nu a avut pe FAST, poate jucati voi pe slow :P

 

 

a avut pe fast. a recunoscut omu. pastreaza parerile nu le exterioriza.

bubutza10.11.2008 15:41

aman cu f1or daca nu jucam... putea si el macar sa ma contacteze daca m-a vazut online. eu nu l-am vazut on.

quitarr10.11.2008 15:59

 

et 17 quitar v marianbolohan 5-2

 

 

et 16 f1or_cs v quitar -- aman in contul meu .. sorry

DoctorLov10.11.2008 16:35

Etapa 16

 

danny1ok 5 v 4 fallenangell002000

«1101112131425»