Etapa 17
ronaldo_0201 v klaus_e89 5-1
Etapa 17
ronaldo_0201 v klaus_e89 5-1
Etapa 13 : klaus_e89 2 - 2 laurentiu_state ... am revenit de la 0-2 :X
Etapa 15 : klaus_e89 4 - 0 dumy_wazzy ... bafta batrane
Etapa 16 : klaus_e89 v ady_adinho
Etapa 17 : ronaldo_0201 5 - 1 klaus_e89 ... mi-a rupt franele
scor nedrept, am avut motive foarte bine intemeiate pt care nam fost tare atent la meci
stie el mai bine
macar te-ai "distrat" klaus s-au ai pierdut si meciu degeaba??
)) ![]()
later edit ..:-j
sa-l stearga careva ..
Etapa 16
mihai1411 v rusu_andrey_2005 6-2
Etapa 17
yo_jeleus v mihai1411 0-3
aman cu meph
Etapa 16:
mihai1411 v rusu_andrey_2005 6-2 ma antrenez pt meciul cu sergiu
Etapa 17 s3rgyu_adriano_13 v alexxx_tzupy 3-7 ...Nu ai cum sa-l bati daca ai Fiorentina . Mai ales daca mai ratezi si penalty. Nu se compara viteza lui Roney , Ronaldo si Tevez cu a lui Gamberini si Dainelli ![]()
Andrey pazea ca vin ![]()
et 16 alexxx_tzupy v yo_jeleus 3-0
Restanta etapa 14 s3rgyu_adriano_13 v rusu_andrey_2005 4-1
Campionii , campionii
... Sa petrecem ![]()
Am facut niste greseli prostesti iar pe final m-am demoralizat.
Mai ramane o singura intrebare: cu cate puncte de penalizare incep sezonul viitor ![]()
Etapa 16 dumy_wazzy v s3rgyu_adriano_13 0-5
Imi revin incet incet . Astept un clasament acu.
Etapa 13 : klaus_e89 2 - 2 laurentiu_state ... am revenit de la 0-2 :X
Etapa 15 : klaus_e89 4 - 0 dumy_wazzy ... bafta batrane
Etapa 16 : klaus_e89 2 - 3 ady_adinho
Etapa 17 : ronaldo_0201 5 - 1 klaus_e89 ... mi-a rupt franele
scor nedrept, am avut motive foarte bine intemeiate pt care nam fost tare atent la meci
stie el mai bine
@Ronaldo : a meritat fiecare gol primit
asi pierde fiecare etapa in conditiile alea ![]()
Etapa 16 dumy_wazzy v s3rgyu_adriano_13 0-5
Imi revin incet incet . Astept un clasament acu.
cadere libera de 9 etape incoa
Etapa 17: fifa_for_fun v puricele88 1-4
etapa 16: marianbolohan v meph_frumossu 7-3
etapa 17: quitar v marianbolohan, i-am dat add dar degeaba
O rugaminte, pt rezultate, sa nu mai dati edit la posturile precedente, deja am facut clasamentul cu meciurile jucate pana in clipa asta... deci, postatzi in continuare fiecare meci jucat.
Va multumesc
etapa 17
ady_adinho-dumy 1-1 dupa 90 min. insa omuletu a avut jocu la fast. ce se intampla in situatzia de fata?
daca a avut cu dumy pe fast inseamna ca si cu mine a avut la fel ?
si eu am jucat cu el, si nu a avut pe FAST, poate jucati voi pe slow ![]()
etapa 15
fifa_for_fun v danny1ok 3-1
Si cu asta am toate etapele jucate :X
Etapa 13 : klaus_e89 2 - 2 laurentiu_state ... am revenit de la 0-2 :XEtapa 15 : klaus_e89 4 - 0 dumy_wazzy ... bafta batrane
Etapa 16 : klaus_e89 2 - 3 ady_adinho
Etapa 17 : ronaldo_0201 5 - 1 klaus_e89 ... mi-a rupt franele
scor nedrept, am avut motive foarte bine intemeiate pt care nam fost tare atent la meci
stie el mai bine
@Ronaldo : a meritat fiecare gol primit
asi pierde fiecare etapa in conditiile alea
propun ceva:)) nu te mai "distra"pana la retur sa am motive de bucurie iar..
:laugh:
si eu am jucat cu el, si nu a avut pe FAST, poate jucati voi pe slow![]()
a avut pe fast. a recunoscut omu. pastreaza parerile nu le exterioriza.
aman cu f1or daca nu jucam... putea si el macar sa ma contacteze daca m-a vazut online. eu nu l-am vazut on.
et 17 quitar v marianbolohan 5-2
et 16 f1or_cs v quitar -- aman in contul meu .. sorry
Etapa 16
danny1ok 5 v 4 fallenangell002000