FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«18910111225»
Sergyu1603.11.2008 17:35

Etapa 15 yo_jeleus v s3rgyu_adriano_13 0-3

 

In etapa 14 derbyul cu Bubutza ...Dupa victoria obtinute senzational :rolleyes: , am ajuns la 10 puncte :bananadance:

bubutza03.11.2008 17:50

Etapa 13:rusu_andrey_2005 v yo_jeleus 3-0 si is la 2 pcte in urma ta

 

mai sergiule , numai pentru meciul asta traiesc ... sper sa nu ma trezesc iar cu lanterna dupa meci. Asta e de genul Gloria Buzau cu CS Otopeni :)) Cine castiga ia titlul :))

 

 

 

pda03.11.2008 17:55

Etapa 10: marianbolohan v puricele88 1-2

ronaldo_020103.11.2008 17:55

etapa 14

 

danny1ok v ronaldo_0201 1-3

Sergyu1603.11.2008 18:14
Etapa 13:rusu_andrey_2005 v yo_jeleus 3-0 si is la 2 pcte in urma ta

 

mai sergiule , numai pentru meciul asta traiesc ... sper sa nu ma trezesc iar cu lanterna dupa meci. Asta e de genul Gloria Buzau cu CS Otopeni :)) Cine castiga ia titlul :))

 

Oai frate ce emotii am :drunk: . Derbyu vietii. Daca nu te bat nu mai pot iesi din casa. Ma fac emo. :ce_oameni: Dau regatul meu pentru o victorie. :biggrin:

marianb03.11.2008 19:08

etapa 13: ronaldo_0201 v marianbolohan 0-1

alexxx_tzupy03.11.2008 19:47

et 11 fifa_for_fun v alexxx_tzupy 5-2 parca....de ce nu postezi vrei sa-l anuleze? ;))

DoctorLov03.11.2008 22:11

Etapa 14

 

f1or_cs 5 v 6 fallenangell002000

branica04.11.2008 13:47

et 11 fifa_for_fun v alexxx_tzupy 5-3 .. sa nu fiu rau .... Mihai , te astept .. cred ca diseara .... va salut

marianb04.11.2008 15:28

etapa 15: fallenangell002000 v marianbolohan 2-6

mihai141104.11.2008 15:51

Etapa 13

 

fallenangell002000 v mihai1411 5-6

 

F1oRinho04.11.2008 16:01

Etapa 11

 

ady_adinho v f1or_cs 1-5

mihai141104.11.2008 16:14

Etapa 15

 

quitar v mihai1411 4-3

 

Sergyu1604.11.2008 16:36

Etapa 13 quitar v s3rgyu_adriano_13 4-4 ...si am 11 puncte :naughty:

ronaldo_020104.11.2008 19:11

laurentiu da un semn de viatza.. :bananadance:

i0nutz8305.11.2008 08:33

@paradise e plecat, vine sambata, a si postat pe forum treaba asta. Tot sambata clasament, ca el s-a ocupat pana acum;

Paradise_Lost05.11.2008 15:28

sambata voi fi acasa, iar pana duminica seara sper sa-mi joc toate etapele. Clasamentul... DUMINICA seara.. promit.

 

Thx Ionut

pda05.11.2008 18:00

Etapa 15: ady_adinho v puricele88 0-4

 

Etapa 14: puricele88 v klaus_e89 1-0

 

Etapa 13: puricele88 v dumy_wazzy 3-1

alexxx_tzupy05.11.2008 19:20

et 14 alexxx_tzupy v quitar 3-1

 

rusu_andrey_2005 cand iti dau add imi spune ca nu e valid idul !?

ronaldo_020105.11.2008 19:33
sambata voi fi acasa, iar pana duminica seara sper sa-mi joc toate etapele. Clasamentul... DUMINICA seara.. promit.

 

Thx Ionut

ca scz nu am vazut ca ai postat ca esti plecat....have fun !!

 

@ etapa cu laurentiu e amanata in contu lui..:P

alexxx_tzupy05.11.2008 21:48

et 13 meph_frumossu v alexxx_tzupy 1-9

klaus_e8906.11.2008 00:04

Etapa 13 : klaus_e89 v laurentiu_state ... amanat pentru ca este el plecat

Etapa 14 : puricele88 v klaus_e89 ... nu dau de el

Etapa 15 : klaus_e89 v dumy_wazzy ... astept sa apara pe acasa

 

dumy3l06.11.2008 07:43

n-am avut cum sa ajung miercuri acasa. in week-end de acum. sorry!

ady_4steaua06.11.2008 12:16

Etapa 13

ady_adinho-dannyok 3-2

Etapa 14

ady_adinho-laurentiu_state - e plecat..

Etapa 15

ady_adinho-puricele 0-4 a trebuit sa vb la tel tot meciu :wall:

klaus_e8906.11.2008 12:21

purice da si tu un semn de viata ...

«18910111225»