Etapa 15 yo_jeleus v s3rgyu_adriano_13 0-3
In etapa 14 derbyul cu Bubutza ...Dupa victoria obtinute senzational
, am ajuns la 10 puncte ![]()
Etapa 15 yo_jeleus v s3rgyu_adriano_13 0-3
In etapa 14 derbyul cu Bubutza ...Dupa victoria obtinute senzational
, am ajuns la 10 puncte ![]()
Etapa 13:rusu_andrey_2005 v yo_jeleus 3-0 si is la 2 pcte in urma ta
mai sergiule , numai pentru meciul asta traiesc ... sper sa nu ma trezesc iar cu lanterna dupa meci. Asta e de genul Gloria Buzau cu CS Otopeni
Cine castiga ia titlul ![]()
Etapa 10: marianbolohan v puricele88 1-2
etapa 14
danny1ok v ronaldo_0201 1-3
Etapa 13:rusu_andrey_2005 v yo_jeleus 3-0 si is la 2 pcte in urma ta
mai sergiule , numai pentru meciul asta traiesc ... sper sa nu ma trezesc iar cu lanterna dupa meci. Asta e de genul Gloria Buzau cu CS Otopeni
Cine castiga ia titlul
Oai frate ce emotii am
. Derbyu vietii. Daca nu te bat nu mai pot iesi din casa. Ma fac emo.
Dau regatul meu pentru o victorie. :biggrin:
etapa 13: ronaldo_0201 v marianbolohan 0-1
et 11 fifa_for_fun v alexxx_tzupy 5-2 parca....de ce nu postezi vrei sa-l anuleze?
)
Etapa 14
f1or_cs 5 v 6 fallenangell002000
et 11 fifa_for_fun v alexxx_tzupy 5-3 .. sa nu fiu rau .... Mihai , te astept .. cred ca diseara .... va salut
etapa 15: fallenangell002000 v marianbolohan 2-6
Etapa 13
fallenangell002000 v mihai1411 5-6
Etapa 11
ady_adinho v f1or_cs 1-5
Etapa 15
quitar v mihai1411 4-3
Etapa 13 quitar v s3rgyu_adriano_13 4-4 ...si am 11 puncte ![]()
laurentiu da un semn de viatza.. ![]()
@paradise e plecat, vine sambata, a si postat pe forum treaba asta. Tot sambata clasament, ca el s-a ocupat pana acum;
sambata voi fi acasa, iar pana duminica seara sper sa-mi joc toate etapele. Clasamentul... DUMINICA seara.. promit.
Thx Ionut
Etapa 15: ady_adinho v puricele88 0-4
Etapa 14: puricele88 v klaus_e89 1-0
Etapa 13: puricele88 v dumy_wazzy 3-1
et 14 alexxx_tzupy v quitar 3-1
rusu_andrey_2005 cand iti dau add imi spune ca nu e valid idul !?
sambata voi fi acasa, iar pana duminica seara sper sa-mi joc toate etapele. Clasamentul... DUMINICA seara.. promit.
Thx Ionut
ca scz nu am vazut ca ai postat ca esti plecat....have fun !!
@ etapa cu laurentiu e amanata in contu lui..![]()
et 13 meph_frumossu v alexxx_tzupy 1-9
Etapa 13 : klaus_e89 v laurentiu_state ... amanat pentru ca este el plecat
Etapa 14 : puricele88 v klaus_e89 ... nu dau de el
Etapa 15 : klaus_e89 v dumy_wazzy ... astept sa apara pe acasa
n-am avut cum sa ajung miercuri acasa. in week-end de acum. sorry!
Etapa 13
ady_adinho-dannyok 3-2
Etapa 14
ady_adinho-laurentiu_state - e plecat..
Etapa 15
ady_adinho-puricele 0-4 a trebuit sa vb la tel tot meciu ![]()
purice da si tu un semn de viata ...