FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«167891025»
F1oRinho30.10.2008 16:46

Etapa 9

 

puricele88 v f1or_cs 2-3

 

GOD30.10.2008 18:24
Vox populi... click here . Ultimul film al cameramanului lovit de tweety

 

View My Video

Maniacu the best=))))))))=))))))))0

 

 

lasaaaaaaaaaaaaaaaa-ne

DoctorLov30.10.2008 19:12

il astept cu drag pe quitar sa ne jucam etapa a 8-a daca binevoieste.

mihai141130.10.2008 19:19

s-a dus oricum termenul si asteptam etape :P

DoctorLov30.10.2008 20:47

Etapa 8

 

quitar 0 v 1 fallenangell002000, mult mult noroc de partea mea. sorry :)

branica30.10.2008 21:21

etapa 1

klaus_e89 6 - 2 fifa_for_fun

etapa 2

fifa_for_fun 4-2 ady_adinho

etapa 3

ronaldo_0201 4-6 fifa_for_fun

etapa 4

dumy_wazzy 3-1 fifa_for_fun

etapa 5

fifa_for_fun 1-2 fallenangell002000

etapa 6

meph_frumossu 2-2 fifa_for_fun

etapa 7

fifa_for_fun 1-3 quitar

etapa 8

rusu_andrey_2005 1-3 fifa_for_fun

etapa 9

fifa_for_fun 3-0 yo_jeleus

quitarr30.10.2008 22:11

 

et 7 fifa_for_fun v quitar 1-3

et 8 quitar v fallenangell002000 0-1

et 9 meph_frumossu v quitar 5-4

Paradise_Lost31.10.2008 06:16

Clasamentul pana la etapele curente

 

 

clas3.png

 

 

Meciul anulat, a fost de la sine putere pt ca nu am vazut niciun post referitor la el. Daca Ionutz decide altceva... Este alta treaba.

 

daca am uitat vreun meci, sau gasiti vreo greseala, ma puteti anunta. am fost cam obosit cand l-am facut.

 

In alta ordine de idei, trag zdravan la retrogradare :noexpression:

 

 

 

BAFTA TUTUROR

i0nutz8331.10.2008 09:41

Etape.

@paradise, poate ai completat tu si rezultatele in vreun fel, vb diseara, sa nu mai stau eu sa le iau la mana pe toate. Sunt curios ce anulam :)

Sergyu1631.10.2008 13:09

Chiar daca a amanat el , nu ma sincronizez deloc cu adynho . Ne cerem scz pentru intarziere , incercam sa jucam . Ady , lasa aici un mesaj cand poti juca.

mihai141131.10.2008 15:09

Etapa 11

 

ronaldo_0201 v mihai1411 1-2

 

ronaldo_020131.10.2008 15:16

meci urat....bafta Mihai

ady_4steaua31.10.2008 17:59

seara pot juca

mihai141131.10.2008 18:59

Etapa 10

 

mihai1411 v ady_adinho 7-4

 

ronaldo_020131.10.2008 18:59

Etapa 12

 

 

f1or_cs v ronaldo_0201 1-6

Sergyu1631.10.2008 19:39

Etapa 8 s3rgyu_adriano_13 v ady_adinho 1-4

 

Etapa 11 fallenangell002000 v s3rgyu_adriano_13 2-1

 

Sunt prostu prostilor. Nu inteleg cum dracu domin si nu reusesc sa bat pe nimeni. Ba e senzational . Toata lumea joaca pe contraatac . M-am saturat de fifa . Ma tenteaza sa ma retrag , dar ca sa nu stric pe aici armonia , joc in continuare.

DoctorLov31.10.2008 19:39

Etapa 10

 

yo_jeleus 0 v 3 fallenangell002000

 

Etapa 11

 

fallenangell002000 2 v 1 s3rgyu_adriano_13, sorry sergiu, inca n-ai scapat de ghinioane :)

 

 

marianb31.10.2008 19:39

etapa 12: marianbolohan v ady_adinho 2-2

pda31.10.2008 21:14

Etapa 12: laurentiu_state v puricele88 3-5

 

Etapa 11: puricele88 v danny1ok 4-4

bubutza31.10.2008 22:15

sergiule iti inmanez oficial lanterna cu placere :))

Sergyu1601.11.2008 09:08

Pai ce ma batusi pe cineva??? Sau cate puncte ai?? Doamne ce lupta ...Ce emotii...Cred ca m-as supara daca nu as termina ultimul... :bananadance:

ronaldo_020101.11.2008 10:22

Etapa 10

 

alexxx_tzupy v ronaldo_0201 2-4 victorie meritata:D

marianb01.11.2008 10:34

et 8: marianbolohan- danny1ok s-a jucat dar tovarasu mestesugar trebuia sa treaca doar l-a castigat

DannY_101.11.2008 10:49

Patreaza anularea in contul meu,lui i-ai meciul cu rezultatul corect(2-3),nu e vina liu ca n-am trecut eu rezultatul..

klaus_e8901.11.2008 13:13

Etapa 10 : f1or_cs v klaus_e89

 

Etapa 11 : klaus_e89 4 - 3 marianbolohan

 

Etapa 12 : danny1ok 2 - 2 klaus_e89

 

«167891025»