Etapa 9
puricele88 v f1or_cs 2-3
Etapa 9
puricele88 v f1or_cs 2-3
Vox populi... click here . Ultimul film al cameramanului lovit de tweety
Maniacu the best=))))))))=))))))))0
lasaaaaaaaaaaaaaaaa-ne
il astept cu drag pe quitar sa ne jucam etapa a 8-a daca binevoieste.
s-a dus oricum termenul si asteptam etape ![]()
Etapa 8
quitar 0 v 1 fallenangell002000, mult mult noroc de partea mea. sorry ![]()
etapa 1
klaus_e89 6 - 2 fifa_for_fun
etapa 2
fifa_for_fun 4-2 ady_adinho
etapa 3
ronaldo_0201 4-6 fifa_for_fun
etapa 4
dumy_wazzy 3-1 fifa_for_fun
etapa 5
fifa_for_fun 1-2 fallenangell002000
etapa 6
meph_frumossu 2-2 fifa_for_fun
etapa 7
fifa_for_fun 1-3 quitar
etapa 8
rusu_andrey_2005 1-3 fifa_for_fun
etapa 9
fifa_for_fun 3-0 yo_jeleus
et 7 fifa_for_fun v quitar 1-3
et 8 quitar v fallenangell002000 0-1
et 9 meph_frumossu v quitar 5-4
Clasamentul pana la etapele curente

Meciul anulat, a fost de la sine putere pt ca nu am vazut niciun post referitor la el. Daca Ionutz decide altceva... Este alta treaba.
daca am uitat vreun meci, sau gasiti vreo greseala, ma puteti anunta. am fost cam obosit cand l-am facut.
In alta ordine de idei, trag zdravan la retrogradare :noexpression:
BAFTA TUTUROR
Etape.
@paradise, poate ai completat tu si rezultatele in vreun fel, vb diseara, sa nu mai stau eu sa le iau la mana pe toate. Sunt curios ce anulam ![]()
Chiar daca a amanat el , nu ma sincronizez deloc cu adynho . Ne cerem scz pentru intarziere , incercam sa jucam . Ady , lasa aici un mesaj cand poti juca.
Etapa 11
ronaldo_0201 v mihai1411 1-2
meci urat....bafta Mihai
seara pot juca
Etapa 10
mihai1411 v ady_adinho 7-4
Etapa 12
f1or_cs v ronaldo_0201 1-6
Etapa 8 s3rgyu_adriano_13 v ady_adinho 1-4
Etapa 11 fallenangell002000 v s3rgyu_adriano_13 2-1
Sunt prostu prostilor. Nu inteleg cum dracu domin si nu reusesc sa bat pe nimeni. Ba e senzational . Toata lumea joaca pe contraatac . M-am saturat de fifa . Ma tenteaza sa ma retrag , dar ca sa nu stric pe aici armonia , joc in continuare.
Etapa 10
yo_jeleus 0 v 3 fallenangell002000
Etapa 11
fallenangell002000 2 v 1 s3rgyu_adriano_13, sorry sergiu, inca n-ai scapat de ghinioane ![]()
etapa 12: marianbolohan v ady_adinho 2-2
Etapa 12: laurentiu_state v puricele88 3-5
Etapa 11: puricele88 v danny1ok 4-4
sergiule iti inmanez oficial lanterna cu placere ![]()
Pai ce ma batusi pe cineva??? Sau cate puncte ai?? Doamne ce lupta ...Ce emotii...Cred ca m-as supara daca nu as termina ultimul... ![]()
Etapa 10
alexxx_tzupy v ronaldo_0201 2-4 victorie meritata:D
et 8: marianbolohan- danny1ok s-a jucat dar tovarasu mestesugar trebuia sa treaca doar l-a castigat
Patreaza anularea in contul meu,lui i-ai meciul cu rezultatul corect(2-3),nu e vina liu ca n-am trecut eu rezultatul..
Etapa 10 : f1or_cs v klaus_e89
Etapa 11 : klaus_e89 4 - 3 marianbolohan
Etapa 12 : danny1ok 2 - 2 klaus_e89