FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«15678925»
klaus_e8928.10.2008 18:37

Etapa 7 : klaus_e89 4 - 3 s3rgyu_adriano_13 ... bafta sergiule

Etapa 8 : alexxx_tzupy 3 - 2 klaus_e89 ... alt meci plin de ghinion pt mine ; bafta tzupp :-<

Etapa 9 : klaus_e89 1 - 2 mihai1411 ... ghinion :( bafta Mihai

alexxx_tzupy28.10.2008 18:53

et 7 puricele88 v alexxx_tzupy 1-3 greu.Bafta

dumy3l28.10.2008 21:01

cu fifa_for_fun nu am reusit sa iau legatura. nu mi-a lasat niciun mesaj si nu l-am mai vazut de mult pe mess. nu stiu ce se intampla cu el. baieti va astept sa jucam etapele!

quitarr28.10.2008 21:51

RESTANTA

 

et 5 ady_adinho v quitar 1-4

branica29.10.2008 10:23

imi cer scuze ... In seara asta voi fi pe mess, la fel si maine seara pentru jucarea etapelor, dar pe la ora 19 asa ca atunci ajung de la munca ... Va multumesc ! :)

dumy3l29.10.2008 10:51

etapa 9

danny1ok v dumy_wazzy 2-4... a 4-a consecutiv :>

DoctorLov29.10.2008 15:01

Etapa 9

 

fallenangell002000 3 v 3 rusu_andrey_2005, rahat de joc(09) cu un penalty inventat.

bubutza29.10.2008 15:02

Etapa 9:

fallenangell002000 v rusu_andrey_2005 3-3 multe ocazii de ambele parti :) sau mai mult de partea lui :))

Etapa 8:

rusu_andrey_2005 v fifa_for_fun 1-3 is jenibil ...

marianb29.10.2008 16:11

etapa 7: marianbolohan v dumy_wazzy 3-2

etapa 9: laurentiu_state v marianbolohan 0-4

dumy3l29.10.2008 17:07

etapa 4

dumy_wazzy v fifa_for_fun 3-1

pda29.10.2008 17:51

Etapa 2: meph_frumossu v puricele88 2-4

 

Etapa 9: puricele88 v f1or_cs 2-3

DoctorLov29.10.2008 18:11

Etapa 7

 

fallenangell002000 3 v 1 meph_frumossu, stie cineva ceva de quitar? mai joaca?

Sergyu1629.10.2008 18:24

Bubutza , abia astept meciul cu tine . Poate bat si eu pe cineva... Si invers e valabil cred :beer2: .

 

Apropo exista vreun barem . Sa nu plec naiba cu -13 puncte in B sezonul viitor. :unsure:

dumy3l29.10.2008 18:36

etapa 8

dumy_wazzy v meph_frumossu 2-2. ne vedem in weekend baieti de acum. succes tuturor!

bubutza29.10.2008 18:41

da sergiule si e de 30 puncte :))

 

lasa ca am 5 puncte plus 6 cu tine + 6 cu jeleu deja am 17 :))

quitarr29.10.2008 21:39

et 7 fifa_for_fun v quitar

et 8 quitar v fallenangell002000

et 9 meph_frumossu v quitar

 

s-ar putea sa nu apuc sa le joc.. aman in caz de nejucare .. dar promit ca le voi juca in timp cel mai scurt --- depinde si de baieti.. vad ca se culca destul de devreme ..

dumy3l29.10.2008 22:13

 

 

@quitarr: daca esti pe mess da-mi un buzz sa jucam meciurile din cupa

@alexxx: scoate ignoru ca sa jucam meciurile din cupa dupa care potzi sa faci ce vrei

F1oRinho30.10.2008 06:45

Etapa 7

 

danny1ok v f1or_cs 2-3

ady_4steaua30.10.2008 08:48

vad ca sunt nevoit sa aman de fiecare data o etapa din cauza faptului ca adversari nu o fac desi nu prea sunt pe mess

 

ps aman etapa cu sergiu

branica30.10.2008 09:11
et 7 fifa_for_fun v quitar

et 8 quitar v fallenangell002000

et 9 meph_frumossu v quitar

 

s-ar putea sa nu apuc sa le joc.. aman in caz de nejucare .. dar promit ca le voi juca in timp cel mai scurt --- depinde si de baieti.. vad ca se culca destul de devreme ..

 

Am fost ieri pe mess de la ora 22 pana la ora 02 pe mess .... si tot nu imi dadusei accept;) Dupa ora 19 sunt pe mess sa jucam etapa ....

blindica30.10.2008 12:59
blindica lasaaaa-neeeeeeeeeeeeee, lasa-neeeeeeeeeeeeeee !

 

Vox populi... click here . Ultimul film al cameramanului lovit de tweety

 

View My Video

alin_jeleu30.10.2008 14:08

na! =)))) ce vremuri

ManiaCU30.10.2008 14:41

Pfff...ce mai baietie pe capul nostru. Chiar ca ce vremuri.

Ioane, am auzit ca ai ajuns un mic Becali printre fifangii...

Deasupra sunt huliganii care te contesta ... de ceva ani incoace :))

pda30.10.2008 14:46
Vox populi... click here . Ultimul film al cameramanului lovit de tweety

 

View My Video

 

Hai ca s-a tinut bine.

mihai141130.10.2008 16:02

hahahaha =)) tare

«15678925»