Etapa 7 : klaus_e89 4 - 3 s3rgyu_adriano_13 ... bafta sergiule
Etapa 8 : alexxx_tzupy 3 - 2 klaus_e89 ... alt meci plin de ghinion pt mine ; bafta tzupp :-<
Etapa 9 : klaus_e89 1 - 2 mihai1411 ... ghinion
bafta Mihai
Etapa 7 : klaus_e89 4 - 3 s3rgyu_adriano_13 ... bafta sergiule
Etapa 8 : alexxx_tzupy 3 - 2 klaus_e89 ... alt meci plin de ghinion pt mine ; bafta tzupp :-<
Etapa 9 : klaus_e89 1 - 2 mihai1411 ... ghinion
bafta Mihai
et 7 puricele88 v alexxx_tzupy 1-3 greu.Bafta
cu fifa_for_fun nu am reusit sa iau legatura. nu mi-a lasat niciun mesaj si nu l-am mai vazut de mult pe mess. nu stiu ce se intampla cu el. baieti va astept sa jucam etapele!
RESTANTA
et 5 ady_adinho v quitar 1-4
imi cer scuze ... In seara asta voi fi pe mess, la fel si maine seara pentru jucarea etapelor, dar pe la ora 19 asa ca atunci ajung de la munca ... Va multumesc ! ![]()
etapa 9
danny1ok v dumy_wazzy 2-4... a 4-a consecutiv :>
Etapa 9
fallenangell002000 3 v 3 rusu_andrey_2005, rahat de joc(09) cu un penalty inventat.
Etapa 9:
fallenangell002000 v rusu_andrey_2005 3-3 multe ocazii de ambele parti
sau mai mult de partea lui ![]()
Etapa 8:
rusu_andrey_2005 v fifa_for_fun 1-3 is jenibil ...
etapa 7: marianbolohan v dumy_wazzy 3-2
etapa 9: laurentiu_state v marianbolohan 0-4
etapa 4
dumy_wazzy v fifa_for_fun 3-1
Etapa 2: meph_frumossu v puricele88 2-4
Etapa 9: puricele88 v f1or_cs 2-3
Etapa 7
fallenangell002000 3 v 1 meph_frumossu, stie cineva ceva de quitar? mai joaca?
Bubutza , abia astept meciul cu tine . Poate bat si eu pe cineva... Si invers e valabil cred
.
Apropo exista vreun barem . Sa nu plec naiba cu -13 puncte in B sezonul viitor. ![]()
etapa 8
dumy_wazzy v meph_frumossu 2-2. ne vedem in weekend baieti de acum. succes tuturor!
da sergiule si e de 30 puncte ![]()
lasa ca am 5 puncte plus 6 cu tine + 6 cu jeleu deja am 17 ![]()
et 7 fifa_for_fun v quitar
et 8 quitar v fallenangell002000
et 9 meph_frumossu v quitar
s-ar putea sa nu apuc sa le joc.. aman in caz de nejucare .. dar promit ca le voi juca in timp cel mai scurt --- depinde si de baieti.. vad ca se culca destul de devreme ..
@quitarr: daca esti pe mess da-mi un buzz sa jucam meciurile din cupa
@alexxx: scoate ignoru ca sa jucam meciurile din cupa dupa care potzi sa faci ce vrei
Etapa 7
danny1ok v f1or_cs 2-3
vad ca sunt nevoit sa aman de fiecare data o etapa din cauza faptului ca adversari nu o fac desi nu prea sunt pe mess
ps aman etapa cu sergiu
et 7 fifa_for_fun v quitaret 8 quitar v fallenangell002000
et 9 meph_frumossu v quitar
s-ar putea sa nu apuc sa le joc.. aman in caz de nejucare .. dar promit ca le voi juca in timp cel mai scurt --- depinde si de baieti.. vad ca se culca destul de devreme ..
Am fost ieri pe mess de la ora 22 pana la ora 02 pe mess .... si tot nu imi dadusei accept;) Dupa ora 19 sunt pe mess sa jucam etapa ....
blindica lasaaaa-neeeeeeeeeeeeee, lasa-neeeeeeeeeeeeeee !
Vox populi... click here . Ultimul film al cameramanului lovit de tweety
na! =)))) ce vremuri
Pfff...ce mai baietie pe capul nostru. Chiar ca ce vremuri.
Ioane, am auzit ca ai ajuns un mic Becali printre fifangii...
Deasupra sunt huliganii care te contesta ... de ceva ani incoace ![]()
Vox populi... click here . Ultimul film al cameramanului lovit de tweety
Hai ca s-a tinut bine.
hahahaha =)) tare