eu zic sa acceptam retragerea lui laurentiu ... ar ramane padurea mai curata ...
De unde nu e, nici Dumnezeu nu cere. Alta treaba mai ai? Ma intreb daca poti mai mult de atat.
Oricum raman pana la finalul sezonului. Sau poate raman pana ma asigur ca retrogradezi. Sunt destui jucatori cu caracter in B.

