FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«13456725»
Paradise_Lost25.10.2008 03:13
eu zic sa acceptam retragerea lui laurentiu ... ar ramane padurea mai curata ...

 

De unde nu e, nici Dumnezeu nu cere. Alta treaba mai ai? Ma intreb daca poti mai mult de atat.

Oricum raman pana la finalul sezonului. Sau poate raman pana ma asigur ca retrogradezi. Sunt destui jucatori cu caracter in B.

branica25.10.2008 09:08
cu parere de rau, imi anuntz retragerea din campionat

Bafta si distractie placuta tuturor

 

ID:laurentiu_state

 

 

Alta data erai "atacat" de neputinta unora de a duce un campionat la bun sfarsit ... Acum ai avut intentia sa te retragi inca din primele etape .... Macar sa ne faci si noua clasamentu` amice ... ;)

Sergyu1625.10.2008 10:35

Etapa 6 s3rgyu_adriano_13 v puricele88 0-3....Serie B , Serie B!!! :wall:

DannY_125.10.2008 12:45

s3rgiu,e presiunea prea mare in Liga 1 nu?:))

bubutza25.10.2008 12:55

sa zica mersi ca nu duce lanterna :-"

Paradise_Lost25.10.2008 13:00

Branica, tocmai din respect pt unii de pe forum, nu ma retrag. oricum, prea putine caractere adevarate pe aici si prea multi pushti care-si refuleaza frustrarile pe forum.

 

PS: clasamentul se face, nu-i problema

 

 

Later edit:

 

Laurentiu IO: salutare

Laurentiu IO: ce patisi ieri?

Alin jeleu: sal

Alin jeleu: mi-a picat netul, nu merge bn... posteaza si tu pe fcsteaua ca ma retrag ca imi mere groaznic netu la camin si nu am cum sa ajung acasa in fiecare weekend

Laurentiu IO: ok

 

Sergyu1625.10.2008 14:14

Danny - Trebuie sa ma obisnuiesc :thumbsup:

Andrey - Preiau in curand lanterna la cum joc :no:

 

Legenda s-a retras. Pacat :sad2:

dumy3l25.10.2008 15:34

etapa 5

f1or_cs v dumy_wazzy 2-4

i0nutz8325.10.2008 15:44

Da' jeleu nu s-o fi gandit la treaba asta de acum o saptamana ? Ce le mai place unora sa incurce lucrurile...

dumy3l25.10.2008 15:46

"imi pare rau ca ii incurc insa nu am conditziile optime pentru a-mi desfasura

meciurile din Liga 1" by jeleu

i0nutz8325.10.2008 15:48

N-are terenul omologat ;))

Sergyu1625.10.2008 15:51

Fanii de pe City Stadium erau periculosi rau , iar conditiile de siguranta erau precare. Pacat. Era fair-play omu`.

klaus_e8925.10.2008 19:10

vai laur :X ce onoare pe mine :x stai tu in campionat doar pt mine :X da, sunt un pusti de 19 ani care imi vars frustrarile pe forum ! nu am viata, sunt fan fifa, fifa si in general internetul reprezinta viata mea ! altceva ce vrei sa afli ?

blindica25.10.2008 21:49

Imi doream f mult sa mai joc aici , eram sigur ca or sa se retraga oameni... dupa 1 saptamana

 

@klaus : cati membri are AISS?

klaus_e8925.10.2008 22:18

sincer , habar nu am :)

dumy3l26.10.2008 07:31

etapa 6

dumy_wazzy v fallenangell002000 3-2

 

fifa_for_fun nu e de gasit. de vineri seara si pana azi nu mi-a lasat niciun mesaj. rog sa-mi amanatzi etapa. o sa incerc miercuri sa ajung pe acasa. multumesc!

bubutza26.10.2008 13:45

etapa5 : klaus_e89 v rusu_andrey_2005 7-6 am exagerat cu cu+w :)

klaus_e8926.10.2008 13:46

Etapa 4 : quitar 5 - 3 klaus_e89

Etapa 5 : klaus_e89 7 - 6 rusu_andrey_2005

Etapa 6 : yo_jeleus 1 - 4 klaus_e89

ady_4steaua26.10.2008 14:53

quitar te astept sa jucam..dak nu amanare in contul meu

Paradise_Lost26.10.2008 19:34
clas2.png


De amanari/anulari/restante, nu ma ocup eu.
Etapele, vor fi postate de Ionut

Klauss - no comment referitor la mass.

:punk:
klaus_e8926.10.2008 19:37

@laur: tu ca sa ma ataci pe mine in vreun fel, ar trebui in primul rand sa reprezinti ceva. Pentru mine nu esti decat inca o nulitate care ma amuza teribil. Concluziile tale conform carora eu ascult manele sunt de-a dreptul hilare, nefondate, iar mentalitatea ta lasa de dorit. Deh, ce pretentii poti avea de la un individ care la 30 ani (daca gresesc, corecteaza-ma) nu a depasit perioada adolescentei (plete, rock, ...) si se cearta pe forum. Deja consider ca ti-am dat prea multa importanta, bai ... acesta :)

i0nutz8326.10.2008 21:54

@klaus: mai usor !

klaus_e8926.10.2008 22:37

de astazi ma fac gigea, nu mai intru in polemica cu nimeni :)

mihai141127.10.2008 06:33

mama sunt la retrogradare :))

dumy3l27.10.2008 12:17

fifa_for_fun`ule ne vedem miercuri sau joi ca sa jucam etapa. valabil si pentru ceilalti.

«13456725»