FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«12345625»
Paradise_Lost22.10.2008 16:53

da, si un lag ingrozitor cum nu am mai avut la fifa, nu am putut sa combin nimic, vedeam doar poze

 

... bafta s3rgiule

 

Etapa 4: yo_jeleus v laurentiu_state 0-1 - in min 35 s-a intrerupt si nu a mai intrat pe mess, il astept sa continuam

Etapa 5 laurentiu_state v s3rgyu_adriano_13 1-0

klaus_e8922.10.2008 17:27
legenda e praf... am incredere ca o sa revin

 

ba baiatule, revino-ti in fire !!! =))

 

ronaldo_020122.10.2008 17:34

Etapa 4

fallenangell002000 v ronaldo_0201 2-3 ms de pasa aia...sti tu care..:P

 

Etapa 6

quitar v ronaldo_0201 3-3 meci de toata coma.... :spank:

i0nutz8322.10.2008 18:16

ok, paradise ;)

F1oRinho22.10.2008 18:21

Etapa 6

 

f1or_cs v marianbolohan 4-2

 

Meci foarte echilibrat.

alexxx_tzupy22.10.2008 18:22

et 5 danny1ok v alexxx_tzupy 1-5

et 4 alexxx_tzupy v marianbolohan 2-1

et 6 alexxx_tzupy v laurentiu_state 6-3

mihai141122.10.2008 19:01

Etapa 4

 

mihai1411 v f1or_cs 4-5,cam nedrept scorul,dar asta e,aiurea rau fifa asta,in ce hal se da 11m :)

 

ady_4steaua22.10.2008 19:02

imi cer scuze dak am incurcat putin pe aici..am fost plecat de joi si am venit luni dim..am apucat sa joc un meci dar nu am mai apucat sa mi le aman pe celelalte imi voi juca toate meciurile..ms pt intelege..

 

ps pana pe 30 noiembrie voi fi destul de ocupat sper sa imi joc toate etapele

DoctorLov22.10.2008 21:42

Etapa 5

 

fifa_for_fun 1 v 2 fallenangell002000 , qw la putere, pazea!

klaus_e8922.10.2008 22:45

Etapa 4 : quitar v klaus_e89

 

Etapa 5 : klaus_e89 v rusu_andrey_2005

 

Etapa 6 : yo_jeleus 1 - 4 klaus_e89

 

mihai141123.10.2008 17:57

Etapa 6

 

mihai1411 v danny1ok 2-3

 

 

Etapa 5

 

marianbolohan v mihai1411 4-5,cu bulan

 

Sergyu1623.10.2008 19:08

Etapa 4 s3rgyu_adriano_13 v danny1ok 1-2 ...Nu mai zic nimic... Doamne ratez mai rau ca la 08 :wall:

branica23.10.2008 19:25

restanta etapa 2

fifa_for_fun v ady_adinho 4-2

 

etapa 6

meph_frumossu v fifa_for_fun 2-2 ... ce meci nebun ...

DoctorLov23.10.2008 19:28

Etapa 3

 

ady_adinho 3 v 2 fallenangell002000, am fost idiot pana in min 90, cand am dat 2 goluri, amin!

meph_frumossu23.10.2008 20:33

Etapa 4 :

meph_frumossu v ady_adinho 4-4

 

Etapa 5 :

ronaldo_0201 v meph_frumossu 2-2

 

Etapa 6 :

meph_frumossu v fifa_for_fun 2-2

Paradise_Lost24.10.2008 00:37

cu parere de rau, imi anuntz retragerea din campionat

Bafta si distractie placuta tuturor

 

ID:laurentiu_state

mihai141124.10.2008 05:16

si nu puteai acum 1 saptamana sa anunti?

Paradise_Lost24.10.2008 05:54

voi continua campionatul sa nu incurc pe nimeni, si ma voi retrage la finalul lui.

E OK asa?

 

 

mihai141124.10.2008 08:21

logic

quitarr24.10.2008 12:47

et 1 danny1ok v quitar 5-3

et 2 quitar v laurentiu_state 2-2

et 3 puricele88 v quitar - nu mi-a dat accept la id

 

et 4 quitar v klaus_e89 5-3

et 5 ady_adinho v quitar - are probleme

et 6 quitar v ronaldo_0201 3-3

 

 

bubutza24.10.2008 15:47

Etapa 6:

rusu_andrey_2005 v ady_adinho 0-2 kkt de arbitru , la orice faza fluiera ca prostu... niste jucatori carora li s-a terminat bateria din min 50 ... pe scurt jalnic.

 

gg adinho

 

LE: am reusit sa ma enervez de la un kkt de joc, rusine sa-mi fie

 

Etapa 4:

rusu_andrey_2005 v puricele88 1-2 bv, a 4-a infrangere...

pda24.10.2008 16:24

Multumesc pentru intelegere!

 

Etapa 4: rusu_andrey_2005 v puricele88 1-2

 

Etapa 3: puricele88 v quitar 6-2

 

Etapa 1: puricele88 v fallenangell002000 1-1

 

Etapa 6: s3rgyu_adriano_13 v puricele88 0-3

 

Etapa 2: meph_frumossu v puricele88 - nu l-am mai vazut on de cateva luni. Daca il vede cineva sa-i spuna sa jucam etapa va rog, ca poate m-o fi sters.

 

Etapa 5: puricele88 v yo_jeleus - am inteles ca s-a retras.

quitarr24.10.2008 17:55

et 3 puricele88 v quitar - 6-2 dupa ce am 2-0 lol.. Cea mai proasta varianta de cand sunt eu "2009"

 

cred ca ma las.. ca nu mai simt placerea 2008 era parfum pe langa kktu asta

ady_4steaua24.10.2008 18:56

quitar te-am cautat sa jucam etapa..ce probleme am?

klaus_e8924.10.2008 23:14

eu zic sa acceptam retragerea lui laurentiu ... ar ramane padurea mai curata ...

«12345625»