FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«123425»
mihai141119.10.2008 08:43

Etapa 3

 

mihai1411 v dumy_wazzy 3-4

 

dumy3l19.10.2008 08:50

etapa 3

Mihai-dumy 3-4... ametitor

alexxx_tzupy19.10.2008 09:08

ei na....hai zi cum a jucat...daca a jucat numai pe jos imi retrag toate cuvintele ;)

mihai141119.10.2008 09:18

a jucat pe jos,cu w lung pe kun :) ,teapa mea,trebuia sa-mi iau barca :))

Enquist19.10.2008 09:27
ei na....hai zi cum a jucat...daca a jucat numai pe jos imi retrag toate cuvintele ;)

 

Naspa moment :kisstogether:

mihai141119.10.2008 09:42

Etapa 1

 

 

mihai1411 v s3rgyu_adriano_13 5-0 prima victorie :|,la 2009 qw sau w tot aia e,fundasii sunt degeaba :)

 

Sergyu1619.10.2008 09:42

Etapa 1 mihai1411 v s3rgyu_adriano_13 5-0 Praf... :rolleyes:

dumy3l19.10.2008 09:56

am jucat fifa baieti. vedeti-va de treburile voastre. aveti Chelsea respectiv MU asa ca nu va mai plangeti. hai noroace!

mihai141119.10.2008 10:45

s-a plans cineva :))?

alexxx_tzupy19.10.2008 11:37

ai dat search pe google cum se scrie Chelsea? si Manchester united nu ai gasit si ai scris MU?

i0nutz8319.10.2008 11:44

lol

alexxx_tzupy19.10.2008 12:45

et 3 f1or_cs v alexxx_tzupy 3-5

ronaldo_020119.10.2008 12:54
ai dat search pe google cum se scrie Chelsea? si Manchester united nu ai gasit si ai scris MU?

:)))))ce aveti cu saracu dummy?=))

marianb19.10.2008 13:35

etapa 2: yo_jeleus v marianbolohan 0-2

Paradise_Lost19.10.2008 14:42

stie cineva ceva de meph_frumosu? i-am dat ADD si degeaba

dumy3l19.10.2008 16:04
ai dat search pe google cum se scrie Chelsea? si Manchester united nu ai gasit si ai scris MU?

 

cand am auzit eu de Chelsea si Manchester "tu dadeai cu muci-n fasole" prietene. termina-te!

alexxx_tzupy19.10.2008 19:30

=)) ce m-ai lovit

 

vezi ca expresia e "a da cu mucii in fasole" nu a sta :))

F1oRinho19.10.2008 19:37

Etapa 1

 

f1or_cs v yo_jeleus 3-2

 

klaus_e8919.10.2008 20:57

ioane io propun sa le arunci tu batista pe tzambal ca de buna voie nu se vor potoli ...

 

ioane io propun sa le arunci tu batista pe tzambal ca de buna voie nu se vor potoli ...

dumy3l20.10.2008 10:37
=)) ce m-ai lovit

 

vezi ca expresia e "a da cu mucii in fasole" nu a sta :))

 

amuzantule

klaus_e8920.10.2008 15:21

Etapa 1 : klaus_e89 6 - 2 fifa_for_fun ... scor nedrept, regulamentul este regulament

Etapa 2 : fallenangell002000 0 - 2 klaus_e89 ... gg

Etapa 3 : klaus_e89 v meph_frumossu

ronaldo_020120.10.2008 15:24

ady adynho da un semn de viata :bananadance:

Paradise_Lost20.10.2008 15:43
Klaus, daca dai de meph, sa-l trimiti si la mine dupa ce-l bati tu :worthy:
klaus_e8920.10.2008 15:58

pai sper sa dau in seara asta ... altfel o sa cer 3-0 ... eu maine am facultate de la 10 la 6, apoi o aniversare in familie si pe urma meciul, deci nu stiu cat de disponibil voi fi ...

bubutza20.10.2008 16:33

meph nu cred ca este pe acasa.... deci nu cred ca o sa dati de el.

«123425»