am dat eu de el
Etapa 1: laurentiu_state v meph_frumossu 4 - 1
Macar am pornit fara infrangere, e si asta o treaba ![]()
am dat eu de el
Etapa 1: laurentiu_state v meph_frumossu 4 - 1
Macar am pornit fara infrangere, e si asta o treaba ![]()
Etapa 1
ady_adynho-ronaldo_0201 1-4 inceput in forta,3-0 in min 10
ma uitam la Nasu' :laugh:
aman cu danny
Etapa III:
danny1ok v yo_jeleus 4-1
Puricele88 m-a rugat sa va spun sa-l pasuiti cu etapele pana aproximativ vineri sau luni (depinde cum vin mesterii). Motivul : providerul de Internet distribuia servicii jalnice , drept urmare a reziliat contractul si asteapta noul provider.
Sanatate ! Forza Steaua ![]()
aman cu ady dak nu dau de el pana diseara .... ady, sunt la munca ... pe la 7 dak esti pe mess, jucam ... salut !
Am avut niste probleme pana acum , daca nu ma sincronizez cu klaus pana la ora 19:00 aman .Puricele am observat ca si el are niste probleme deci o sa joc cu el dupa ziua de vineri.
este ora 17:23 il astept pe meph ...
Etapa 1
puricele88 v fallenangell002000 - puricele88 a cerut amanare in contul sau
Etapa 3
ady_adinho v fallenangell002000 - nu stiu unde e adinho, probabil se uita la nasul II. Oricum, daca nu apare, amanare in contul sãu sau 3-0 ![]()
macar astia mai vechi nu mai cereti 3-0 si amanati si voi din respect pt userii vechi ![]()
respect ar fi sa imi lase un mesaj daca tot a intrat si a jucat alte etape. ![]()
evident ca noi intre noi, mamutii, ne respectam ... problema este cu tineretu, nu mai e ca pe vremuri ...
Etapa 1
puricele88 v fallenangell002000 - puricele88 a cerut amanare in contul sau
Etapa 3
ady_adinho v fallenangell002000 - nu stiu unde e adinho, probabil se uita la nasul II. Oricum, daca nu apare, amanare in contul sãu sau 3-0
N-a cerut amanare, e o diferenta...aceleasi practici. God era mai matur.
hai cu etapele ![]()
Etapa I
danny1ok v quitar 5-3
Etapa 3 : klaus_e89 v meph_frumossu 2-4
Etapa 1 : klaus_e89 6 - 2 fifa_for_fun ... scor nedrept, regulamentul este regulament
Etapa 2 : fallenangell002000 0 - 2 klaus_e89 ... gg
Etapa 3 : klaus_e89 2 - 4 meph_frumossu ... de departe cel mai neserios user de pana acum
Ce face omul la nervi dupa meciul cu Lyon. M-am distrat si mi-am inecat amarul cu clasamentul ![]()
ioane, sper ca nu te superi, poate sunt unii curiosi... ca dehh, a trecut termenul ![]()

multumim laurentiu pentru clasament ![]()
asteptam versiunea oficiala plus etape ![]()
legenda e praf... am incredere ca o sa revin
Etape. Multumesc paradise pentru clasament.
Cu cea mai mare placere, Ioane, daca vrei, pot sa mai pun clasamentul, daca tot e facut, sa nu-l tin doar pt mine ![]()
Etapa 5 laurentiu_state v s3rgyu_adriano_13 1-0 O ocazie un gol...Eu am ratat in prostie ![]()
Bafta si tie Laurentiu