FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Procesul Etapei

«1234525»
Paradise_Lost20.10.2008 18:30

am dat eu de el

 

Etapa 1: laurentiu_state v meph_frumossu 4 - 1

 

Macar am pornit fara infrangere, e si asta o treaba :D

ronaldo_020120.10.2008 19:39

Etapa 1

 

ady_adynho-ronaldo_0201 1-4 inceput in forta,3-0 in min 10

ady_4steaua20.10.2008 20:19

ma uitam la Nasu' :laugh:

alin_jeleu20.10.2008 21:27

aman cu danny

DannY_120.10.2008 22:57

Etapa III:

danny1ok v yo_jeleus 4-1

blindica21.10.2008 05:13

Puricele88 m-a rugat sa va spun sa-l pasuiti cu etapele pana aproximativ vineri sau luni (depinde cum vin mesterii). Motivul : providerul de Internet distribuia servicii jalnice , drept urmare a reziliat contractul si asteapta noul provider.

Sanatate ! Forza Steaua :boxing:

branica21.10.2008 09:14

aman cu ady dak nu dau de el pana diseara .... ady, sunt la munca ... pe la 7 dak esti pe mess, jucam ... salut !

meph_frumossu21.10.2008 14:10

Am avut niste probleme pana acum , daca nu ma sincronizez cu klaus pana la ora 19:00 aman .Puricele am observat ca si el are niste probleme deci o sa joc cu el dupa ziua de vineri.

klaus_e8921.10.2008 14:31

este ora 17:23 il astept pe meph ...

DoctorLov21.10.2008 14:32

Etapa 1

 

puricele88 v fallenangell002000 - puricele88 a cerut amanare in contul sau

 

Etapa 3

 

ady_adinho v fallenangell002000 - nu stiu unde e adinho, probabil se uita la nasul II. Oricum, daca nu apare, amanare in contul sãu sau 3-0 :D

mihai141121.10.2008 14:34

macar astia mai vechi nu mai cereti 3-0 si amanati si voi din respect pt userii vechi :P

DoctorLov21.10.2008 14:36

respect ar fi sa imi lase un mesaj daca tot a intrat si a jucat alte etape. :yes:

klaus_e8921.10.2008 14:54

evident ca noi intre noi, mamutii, ne respectam ... problema este cu tineretu, nu mai e ca pe vremuri ...

blindica21.10.2008 15:56
Etapa 1

 

puricele88 v fallenangell002000 - puricele88 a cerut amanare in contul sau

 

Etapa 3

 

ady_adinho v fallenangell002000 - nu stiu unde e adinho, probabil se uita la nasul II. Oricum, daca nu apare, amanare in contul sãu sau 3-0 :D

 

N-a cerut amanare, e o diferenta...aceleasi practici. God era mai matur.

mihai141121.10.2008 16:31

hai cu etapele :))

DannY_121.10.2008 16:58

Etapa I

danny1ok v quitar 5-3

 

meph_frumossu21.10.2008 18:32

Etapa 3 : klaus_e89 v meph_frumossu 2-4

klaus_e8921.10.2008 20:51

Etapa 1 : klaus_e89 6 - 2 fifa_for_fun ... scor nedrept, regulamentul este regulament

Etapa 2 : fallenangell002000 0 - 2 klaus_e89 ... gg

Etapa 3 : klaus_e89 2 - 4 meph_frumossu ... de departe cel mai neserios user de pana acum

Paradise_Lost22.10.2008 12:07

Ce face omul la nervi dupa meciul cu Lyon. M-am distrat si mi-am inecat amarul cu clasamentul :naughty:

 

ioane, sper ca nu te superi, poate sunt unii curiosi... ca dehh, a trecut termenul :whistle:

 

cals.png

 

ronaldo_020122.10.2008 12:58

multumim laurentiu pentru clasament :thumbup:

bubutza22.10.2008 14:51

asteptam versiunea oficiala plus etape :D

alin_jeleu22.10.2008 14:54

legenda e praf... am incredere ca o sa revin

i0nutz8322.10.2008 15:13

Etape. Multumesc paradise pentru clasament.

Paradise_Lost22.10.2008 15:35

Cu cea mai mare placere, Ioane, daca vrei, pot sa mai pun clasamentul, daca tot e facut, sa nu-l tin doar pt mine :thumbsup:

Sergyu1622.10.2008 16:51

Etapa 5 laurentiu_state v s3rgyu_adriano_13 1-0 O ocazie un gol...Eu am ratat in prostie :wall:

 

Bafta si tie Laurentiu

«1234525»