Kapetanos și-a câștigat dreptul de a juca titular, a spus Lãcãtuș la conferința de presã.
Cate goluri mai trebuia sa dea , vreo 7-8?
Se pare ca da, cel putin in viziunea marelui antrenor Marius Lacatus.
Ce ma enerveaza pe mine? Faptul ca toate fostele mari glorii ale Stelei isi dau corigenta pe Steaua din zilele noastre.
Sa mearga dom'le la arabi sa antreneze pe acolo vreo 10 ani, pe urma la bulgari, la chinezi, la coreeni... si se pot intoarce, cand s-au maturizat ca antrenori...
Steaua nu are nevoie de antrenor bibelou, de pus in rama, de mare glorie a clubului, de-o lovitura de imagine. Steaua are nevoie de ANTRENOR in adevaratul sens al cuvantului...
@ BAD
Prietene, daca suporterii sunt suparati ca nu merge treaba... inseamna ca vor sa se schimbe ceva. Daca suporterii ar fi calmi si ingaduitori tot timpul... i-ar durea in fund si pe aia de tre sa investeasca pentru ca marionetele din tribune nu cobesc la lipsa performantei.
Apropo, TV-ul tau transmite sub frame-rate-ul decent de film, vezi slide cu slide, sincer nu prea pricepi fenomenul si incerc sa dau vina pe altceva, nu pe tine.
