The fucking bastards !!!
Nici nu-mi pasa daca cumva voi fi atentionat pentru acest titlu, dar doresc sa-mi exprim toata tristetea si nu mai stiu ce sa mai spun, sunt extrem de dezamagit, nu am trait atata umilinta de multa vreme, nici nu stiu cui sa multumesc, sunt suporter de multa vreme, n-am mai trait asemenea umilinta de pe vremea Sticlei Ariesului Turda, scor 5-6, nu mai am cuvinte sa ma exprim, astept imbecilitatile oficiale...
