Parca Toja si Arthuro vor sa-mi confirme spusele ... si repet .. ei nu sunt de Steaua !
@AmuntBoy:
Doua driblinguri vs zeci de mingi pierdute, faze stricate, incetinirea jocului .. asta e Toja ... nu e bun deloc
Arthuro .. cred ca toti sunt de acord de mine..ca nu e de Steaua .... e un "da doamne sa prind o faza singur, poate dau si eu un gol" .. sau un "stau pe loc, sper sa-mi vina mingea la picior si sa scap singur" .... adica un "bodaproste" .. pandac pomanagiu
cel mai slab varf impins din ultimul timp de la Steaua...
Asta e pur si simplu parerea mea! Daca nu sunteti de acord cu mine, pur si simplu ziceti.. "nu-i asa" ... nu vreau sa se comenteze pe steama parerii mele...ca deh, fiecare are parerea lui!
PS: Acum a iesit Toja, ce bine! A intrat szekely! Foarte buna mutarea!