FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Farul Constanța - Fc Steaua București 1 - 4

«1345678»
Darcko13.09.2008 19:37
0-2 goluri Semedo si Stancu :steag_cruce_invers:

 

Postul asta a fost scris inainte de meci!

Fantastic!

 

intuitia... :D Ma gandeam ca Semedo va inscrie la primul meci,iar Stancu,era normal sa inscrie,mai ales ca e titular.Are 4 goluri ca rezerva.Ma rog...a fost autogol,dar el l-a "provocat :steag_cruce_invers: "

steaua_gloria13.09.2008 19:37

@ linku lui Maldini

hahahaha :laugh:

AmuntBoy13.09.2008 19:37
Toja si Arthuro nu sunt de Steaua (parerea mea) .. cred ca ar trebui sa intre szekely in locul lui Toja, si Pedriel in locul lui Arthuro.. Cu Nicolita jocul ar fi fost si mai rapid .. si am fi avut mai multe faze de atac

 

lol

bodanelu13.09.2008 19:38
@Virgil, care radio? ai un link ceva?

 

 

Romania Actualitati. 106 MHz/FM.

 

mda.. nu emit online pe net :((

MALDINI13.09.2008 19:44

Bravo Cernea !!!

Virgil13.09.2008 19:44

@ bodanelu

 

http://www.sptfm.ro/ click sus, dreapta

cosmos1313.09.2008 19:46

ole ole multumim rapidule!!!:))))())

Fan FC Steaua13.09.2008 19:53

Parca Toja si Arthuro vor sa-mi confirme spusele ... si repet .. ei nu sunt de Steaua !

 

@AmuntBoy:

 

Doua driblinguri vs zeci de mingi pierdute, faze stricate, incetinirea jocului .. asta e Toja ... nu e bun deloc

 

Arthuro .. cred ca toti sunt de acord de mine..ca nu e de Steaua .... e un "da doamne sa prind o faza singur, poate dau si eu un gol" .. sau un "stau pe loc, sper sa-mi vina mingea la picior si sa scap singur" .... adica un "bodaproste" .. pandac pomanagiu :) cel mai slab varf impins din ultimul timp de la Steaua...

 

Asta e pur si simplu parerea mea! Daca nu sunteti de acord cu mine, pur si simplu ziceti.. "nu-i asa" ... nu vreau sa se comenteze pe steama parerii mele...ca deh, fiecare are parerea lui!

 

PS: Acum a iesit Toja, ce bine! A intrat szekely! Foarte buna mutarea!

CoRsSo13.09.2008 19:54
Toja si Arthuro nu sunt de Steaua (parerea mea) .. cred ca ar trebui sa intre szekely in locul lui Toja, si Pedriel in locul lui Arthuro.. Cu Nicolita jocul ar fi fost si mai rapid .. si am fi avut mai multe faze de atac, mai multe mingi castigate, etc... Petre si Ghionea cam depasiti..(din nou parerea mea)

 

lol x 2

steaua_gloria13.09.2008 19:56

Semedo este bijuterie, intra si szekelly.

 

A iesit Toja

Virgil13.09.2008 19:56

Bodanelu si toti cei care doresc sa-l asculte pe fantasticul Gabi Safta in direct http://www.sptfm.ro/

 

Click sus in partea dreapta pentru a asculta.

steaua_gloria13.09.2008 19:58

Mama, ce-a ratat Farul . :noexpression:

Fear13.09.2008 19:58

Fan FC Steaua esti doar un fustrat ..mai bine te`ai duce pe forumul cainilor ca aci nu`i de tine.. la revedere

steaua_gloria13.09.2008 19:59

Goian se joaca cu focul. A gresit de vreo 2 ori meciul asta.

Darcko13.09.2008 19:59

nu-l mai suport pe buzarin,ce ineptii spune,nu e capabil sa termine o propozitie.Nu e coerent.Singura solutie: mute

Fan FC Steaua13.09.2008 19:59
Fan FC Steaua esti doar un fustrat ..mai bine te`ai duce pe forumul cainilor ca aci nu`i de tine.. la revedere

 

Eu nu am jignit pe nimeni, pur si simplu mi-am spus parerea! Daca nu-ti convine, nu trebuie sam a jignesti! Spune doar ca nu-i asa, si gata! Fiecare avem dreptul la o perere! Eu sunt mai realist!

MALDINI13.09.2008 20:00

Eu deja am dat MUTE :)))

steaua_gloria13.09.2008 20:01

Intradevar e slab rau. De unde draq l-au luat? !?!

cosmos1313.09.2008 20:01

 

Nu stiu cum l-au dat aia de la CFR,dar bine ca joaca la noi!

 

Fear13.09.2008 20:02

arthuro pierde toate mingile si mai si strica !!! disper

CoRsSo13.09.2008 20:03

@ FAN FC Steaua

 

Lasa-ne, te rugam! (e doar o parere)

 

0-3.

steaua_gloria13.09.2008 20:03

Bai frate Arturo chiar e in plus. Nu reuseste nimic, mai mult strica fazele.

il_scorpio13.09.2008 20:04

Arturo ala e cel mai mare sconcs! Unul ca Victoras Iacob acum in locul lui mi s-ar parea o adevarata minune!

Fan FC Steaua13.09.2008 20:04

Fear, acum esti de acord cu mine? Ca arthuro e doar un bodaproste?

 

Semedo pana acum e omul meciului, urmat de al nostru George, apoi Stancu.

ANTIgigi13.09.2008 20:04

Toate ca toate.....dar ce cauta un jucator de fotbal ca Arthuro la Steaua ?!?! Nu joaca nimic. Nu mai vorbesc de dribling, preluari, etc. O fi avand el stiinta jocului dar are foarte multe lacune. Avem noroc cu scorul de pe tabela.

«1345678»