FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Farul Constanța - Fc Steaua București 1 - 4

«123458»
stelist nebun13.09.2008 18:58

mda..din pacate nu pot sa vad meciul..nu merge nici un site ..care poate sami zica si mie ce se mai intampla prin meci..ocazi mai importante..mersi

CoRsSo13.09.2008 18:58

Doamne cine e comentatoru' ala ? E praf rau de tot, zici ca e robot.

stelist nebun13.09.2008 18:59
mai, cine naiba e comentatorul ala care la fiecare fraza pe care o spune, parca citeste o telegrama? imi vine sa ma uit la meciul asta fara sonor....

auzi..u unde te uiti la meci..imi zici si mie te rog..

Dragoshel13.09.2008 18:59

@stelist nebun vezi AAAAAIIIICCCCCIIII

fiara713.09.2008 19:00

e buzarin. ala cu gatu stramb, zici ca e constipat.

 

pt meci live instalati sopcast si apoi gasiti linkul pt meci pe www.myp2p.eu , sau bagati adresa asta in sopcast: sop://broker1.sopcast.com:3912/30931

se vede destul de bine

stelist nebun13.09.2008 19:01

Cernea a aparat un penalty??????????..wow

Darcko13.09.2008 19:02

daca vreti sa vedeti meciul pe net,instalati sopcast si media player 10 si intrati pe http://www.fanfotbal.net/gsptvlive.html

stelist nebun13.09.2008 19:02
@stelist nebun vezi AAAAAIIIICCCCCIIII

mersi

ANTIgigi13.09.2008 19:05

Mi s-a parut mie cunoscuta vocea acestui "comentator". Ma gandeam ca e BuzarinTinTin. Cu cata jena si scarba comenteaza....sunt convins ca la sfarsit va spune ca e aproape blat...sau ceva de genu' asta. Primul semn a fost la penalty, cand l-a facut aproape stelist pe jucatorul constantean. BuzarinTinTin e jurnalist cum e Basescu Elena politician©a. Oricum....pana acum nu am jucat mare lucru.

endorama13.09.2008 19:06
mai, cine naiba e comentatorul ala care la fiecare fraza pe care o spune, parca citeste o telegrama? imi vine sa ma uit la meciul asta fara sonor....

auzi..u unde te uiti la meci..imi zici si mie te rog..

 

eu ma uit aici:

 

http://cool-TV.net/TV-channels/ro/gsp-TV-l...-online-s1.html

 

dar vezi sa-ti instalezi ultima versiune de Sopcast si sa deschizi pagina cu Internet Explorer, nu Firefox sau altceva.

 

DelPiero1013.09.2008 19:06
Doamne cine e comentatoru' ala ? E praf rau de tot, zici ca e robot.

Alin Buzarin!Insipid om!Jucam foarte slab,apropo...

stelist nebun13.09.2008 19:06

fereasca Dumnezeu..ce comentator...aia de la antena is buni fatza de asta:|

fiara713.09.2008 19:07

GooooooooooLLLLLLLLL

Semedo direct din corner =))

stelist nebun13.09.2008 19:08

sa mai zicem ceva???..bravo Semedo...mia lasat o prima impresie placuta

MALDINI13.09.2008 19:08

Gooooooooooooooool SEMEDOOOOOOOOOOO :D Direct din corner :) .V-am zis eu ca e bun :))

fiara713.09.2008 19:08

2-0

autogol Maxim, asta joaca la noi (a ratat si pinalty)

Darcko13.09.2008 19:08

gooooooooooooooooooooooooooooooool semedoooooooooooooooo!!!!!!!!!! :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

MALDINI13.09.2008 19:09

Goooooooooooooooollll iara Semedo (cu centrarea) :)) BV Stancu !

olfgob13.09.2008 19:09

1-0 pt Franta....dupa parerea idiotului care comenteaza:)))))

Darcko13.09.2008 19:09

gooooooooooooooooooooooooooooooool Stancu!!!!!!!!!! :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

stelist nebun13.09.2008 19:09

goooooollllllllllllllllllllllll Stancu.......bravo Semedo pt centrare...

Virgil13.09.2008 19:10

2-0, Semedo si Bogdan Stancu!

stelist nebun13.09.2008 19:11

nu stiu daca o sa ma contraziceti..dar cred ca e primul meci in care o sa stau fara griji pana la final...de mult asteptam asa ceva

DelPiero1013.09.2008 19:11

E 2-0... :)))

Dragoshel13.09.2008 19:12

rosu la spurcat, aoloo cum intraaa

«123458»