Deci Buzarin ala e penal rau jur =)) Ce o cauta si asta sa comenteze ? ![]()
Deci Buzarin ala e penal rau jur =)) Ce o cauta si asta sa comenteze ? ![]()
Farul in 10. Cosmin Bancila intrare criminala la (?) si primeste rosu.
la P. Marin ,Virgil.
e bun Semedo asta...are sut bun k precizie...viteza..e bun
unde vedeti meciul pls astept mesaj pe pm !!!!
Eu il vad la TV , am RCS ![]()
unde vedeti meciul pls astept mesaj pe pm !!!!
am scris si mai sus
pt meci live instalati sopcast si apoi gasiti linkul pt meci pe www.myp2p.eu , sau bagati adresa asta in sopcast: sop://broker1.sopcast.com:3912/30931
se vede destul de bine
ce post de 2 centi, se aude comentariul de parca ar comenta un eveniment de pe vremea lu ceashca !!! jos gsp !! Pro TV rules !!
Farul in 10. Cosmin Bancila intrare criminala la (?) si primeste rosu.
Pana la urma se pare ca e autogol. Pacat....ar fi urcat la cota 5 si Stancu.
Looooooooool Goian
)))))
ce post de 2 centi, se aude comentariul de parca ar comenta un eveniment de pe vremea lu ceashca !!! jos gsp !! Pro TV rules !!
mai tare imi place borchina de la Telesport... a comentat in Republica Moldova meciurile de la euro... mi-a placut foarte mult, sa stii tu ce comentatori varza avem ))
Gabi Safta transmite demential pe postul de radio. Rapid - Unirea 1-2!
))
La CRApizi e 1-2
...dar sa revenim la meciul nostru...ce ziceti de Goian la ultima faza ? ![]()
@Virgil, care radio? ai un link ceva?
Frumos gol al lui Semedo; are un meci de debut foarte bun.
O repriza asa si asa,dar noroc cu Semedo!
ce comentariu cretin...nu cred ca am mai auzit asemenea penibilitati in toata viata mea...inca ma gandesc daca retardu` ala comenteaza meciul sau prezinta vremea....damn...
meciul...ma face fericit...
0-2 goluri Semedo si Stancu![]()
Postul asta a fost scris inainte de meci!
Fantastic!
Ce naiba joaca astia asa de constipati?
Pana sa dea Semedo primu' gol am jucat numai pe sus.
Cum am fost in avantaj, au inceput sa puna mingea jos, sa joace in viteza.
Sper sa joace cum trebuie si sa le dam la astia inca 3.
Semedo asta e un transfer bun.
Semedo !! Semedo !!
Pantera face toti banutii !
ce post de 2 centi, se aude comentariul de parca ar comenta un eveniment de pe vremea lu ceashca !!! jos gsp !! Pro TV rules !!
Pro TV e cel mai comunist, nasol, idiot, cretin, de rahat post TV din Romania! (Ca continut si program). GSP TV nu are probleme cu "vocea" .. pur si simplu asa e vocea acelul comentator ... doar e comunist, nu? Cam asa au astia vocea..de pe vremea lu ceasta..de fumau carpati cum fumati voi kent8 azi..
Despre meci:
Imi place pana acum ... imi place mult Semedo, imi place Stancu ...
Toja si Arthuro nu sunt de Steaua (parerea mea) .. cred ca ar trebui sa intre szekely in locul lui Toja, si Pedriel in locul lui Arthuro.. Cu Nicolita jocul ar fi fost si mai rapid .. si am fi avut mai multe faze de atac, mai multe mingi castigate, etc... Petre si Ghionea cam depasiti..(din nou parerea mea)
Postul asta a fost scris inainte de meci!Fantastic!
Sa speram ca se potriveste pentru prima repriza si sa mai dam in a 2-a...
@Virgil, care radio? ai un link ceva?
Romania Actualitati. 106 MHz/FM.
cam nesigura apararea noastra
asta nu e bine ![]()