FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Farul Constanța - Fc Steaua București 1 - 4

«1234568»
MALDINI13.09.2008 19:12

Deci Buzarin ala e penal rau jur =)) Ce o cauta si asta sa comenteze ? :D

Virgil13.09.2008 19:13

Farul in 10. Cosmin Bancila intrare criminala la (?) si primeste rosu.

Dragoshel13.09.2008 19:15

la P. Marin ,Virgil.

stelist nebun13.09.2008 19:15

e bun Semedo asta...are sut bun k precizie...viteza..e bun

il_scorpio13.09.2008 19:16

unde vedeti meciul pls astept mesaj pe pm !!!!

MALDINI13.09.2008 19:17

Eu il vad la TV , am RCS :D

fiara713.09.2008 19:21
unde vedeti meciul pls astept mesaj pe pm !!!!

 

am scris si mai sus

pt meci live instalati sopcast si apoi gasiti linkul pt meci pe www.myp2p.eu , sau bagati adresa asta in sopcast: sop://broker1.sopcast.com:3912/30931

se vede destul de bine

cred in steaua mea13.09.2008 19:22

ce post de 2 centi, se aude comentariul de parca ar comenta un eveniment de pe vremea lu ceashca !!! jos gsp !! Pro TV rules !!

ANTIgigi13.09.2008 19:22
Farul in 10. Cosmin Bancila intrare criminala la (?) si primeste rosu.

 

Pana la urma se pare ca e autogol. Pacat....ar fi urcat la cota 5 si Stancu.

MALDINI13.09.2008 19:23

Looooooooool Goian :)))))))

stelist24/2413.09.2008 19:24
ce post de 2 centi, se aude comentariul de parca ar comenta un eveniment de pe vremea lu ceashca !!! jos gsp !! Pro TV rules !!

 

 

mai tare imi place borchina de la Telesport... a comentat in Republica Moldova meciurile de la euro... mi-a placut foarte mult, sa stii tu ce comentatori varza avem ))

Virgil13.09.2008 19:27

Gabi Safta transmite demential pe postul de radio. Rapid - Unirea 1-2! :))))

Darcko13.09.2008 19:27
:hai_steaua: ar fi bn sa le dam vreo 4-5,sa avem moral bun pt meciul cu bayern :steagcruce:
MALDINI13.09.2008 19:27

La CRApizi e 1-2 :drunk: ...dar sa revenim la meciul nostru...ce ziceti de Goian la ultima faza ? :naughty:

bodanelu13.09.2008 19:29

@Virgil, care radio? ai un link ceva?

MoWeed13.09.2008 19:29

Frumos gol al lui Semedo; are un meci de debut foarte bun.

cosmos1313.09.2008 19:29

 

O repriza asa si asa,dar noroc cu Semedo!

maye13.09.2008 19:30

ce comentariu cretin...nu cred ca am mai auzit asemenea penibilitati in toata viata mea...inca ma gandesc daca retardu` ala comenteaza meciul sau prezinta vremea....damn...

meciul...ma face fericit...

c.ronaldo1713.09.2008 19:30
0-2 goluri Semedo si Stancu :steag_cruce_invers:

 

Postul asta a fost scris inainte de meci!

Fantastic!

Adrian13.09.2008 19:31

Ce naiba joaca astia asa de constipati?

 

Pana sa dea Semedo primu' gol am jucat numai pe sus.

Cum am fost in avantaj, au inceput sa puna mingea jos, sa joace in viteza.

 

Sper sa joace cum trebuie si sa le dam la astia inca 3.

 

Semedo asta e un transfer bun.

 

strezahuzum13.09.2008 19:33

Semedo !! Semedo !!

 

Pantera face toti banutii !

Fan FC Steaua13.09.2008 19:33
ce post de 2 centi, se aude comentariul de parca ar comenta un eveniment de pe vremea lu ceashca !!! jos gsp !! Pro TV rules !!

 

Pro TV e cel mai comunist, nasol, idiot, cretin, de rahat post TV din Romania! (Ca continut si program). GSP TV nu are probleme cu "vocea" .. pur si simplu asa e vocea acelul comentator ... doar e comunist, nu? Cam asa au astia vocea..de pe vremea lu ceasta..de fumau carpati cum fumati voi kent8 azi..

 

Despre meci:

 

Imi place pana acum ... imi place mult Semedo, imi place Stancu ...

 

Toja si Arthuro nu sunt de Steaua (parerea mea) .. cred ca ar trebui sa intre szekely in locul lui Toja, si Pedriel in locul lui Arthuro.. Cu Nicolita jocul ar fi fost si mai rapid .. si am fi avut mai multe faze de atac, mai multe mingi castigate, etc... Petre si Ghionea cam depasiti..(din nou parerea mea)

 

MoWeed13.09.2008 19:34
Postul asta a fost scris inainte de meci!

Fantastic!

Sa speram ca se potriveste pentru prima repriza si sa mai dam in a 2-a...

 

Virgil13.09.2008 19:34
@Virgil, care radio? ai un link ceva?

 

 

Romania Actualitati. 106 MHz/FM.

AmuntBoy13.09.2008 19:36

cam nesigura apararea noastra

asta nu e bine :(

«1234568»