Bara szekely
Fear, acum esti de acord cu mine? Ca arthuro e doar un bodaproste?
Semedo pana acum e omul meciului, urmat de al nostru George, apoi Stancu.
De acord, arturo e in plus, dar Toja ? In cazul lui Toja nu e asa. O sa vezi tu..
Bara szekely
Fear, acum esti de acord cu mine? Ca arthuro e doar un bodaproste?
Semedo pana acum e omul meciului, urmat de al nostru George, apoi Stancu.
De acord, arturo e in plus, dar Toja ? In cazul lui Toja nu e asa. O sa vezi tu..
Bara szekely
Fear, acum esti de acord cu mine? Ca arthuro e doar un bodaproste?
Semedo pana acum e omul meciului, urmat de al nostru George, apoi Stancu.
De acord, arturo e in plus, dar Toja ? In cazul lui Toja nu e asa. O sa vezi tu..
Imi pare rau, dar eu in Toja nu vad un mare jucator... sper sa ma insel, si sa aiba nevoie de mai mult timp pentru a dovedi...voi trai si vom vedea...
@CoRsSo: Invata sa respecti lumea! Daca citeai postul meu, vedeai ca n-am nevoie de jigniri sau alte comentarii ca ale tale! Daca nu stii sa respecti lumea si o parere, atunci lasa-ne tu!
Nuuuuuu, intra Kapetanos
.
A intrat kapetanos...domnul cu freza de papagal...
HAHAHAH CE ESEU A DAT =)) Omoara rapidisti (cracra) cu mingea aia..
Duamneeeee.....Kapetanos +Arturo =RATATI!
arthuro ca arthuro,dar kapetanos asta e mai slab ca orice atacant din Liga 1
N-am vazut meciul de la inceput ? Pedriel a prins macar fisa de joc ?
Asta ma intrebam si eu. Ce e cu Pedriel de nu il baga?
Asta ma intrebam si eu. Ce e cu Pedriel de nu il baga?
Cred ca-l da la buzau si p-asta. offff ![]()
Minutul 84.. foarte slabe degajarile lui Cernea pana acum, iar apararea e cam confuza..
Asta ma intrebam si eu. Ce e cu Pedriel de nu il baga?Cred ca-l da la buzau si p-asta. offff
Nu stiu ce-i in capul lui Lacatus...in loc sa-l bage pe kapetanos,mai bine-l baga pe pedriel.... ![]()
Looooooool KAPETANOS
)
Minutul 89 .. gol Kapetanos papagal. Era chiar culmea sa nu dea gol
pana si Becali dadea gol din faza aia
Na ca a dat si constanta gol .. minutul 90
Minutul 91 .. Penalty .. tot Kapetanos papagal l-a scos ... gol szekely
1 - 4
@Fan FC Steaua devii nesimtit.Bine ca nu ai zis ca dadea bunica-ta gol !!!
NA MA A SCOS PENALTY !!!
Cred ca i-a prins pe aia pe situ unde ma uitam eu , ca s-a intrerupt ![]()
@Fan FC Steaua opreste-te , ca vad ca aberezi cam mult !
Uite frate ce pierd....
FAN FC Steaua mai nou e comentator.
Bravo Steaua!
Cred ca i-a prins pe aia pe situ unde ma uitam eu , ca s-a intrerupt![]()
si eu am patit acelasi lucru,nici la mn nu mai merge
vrem ban pt spurky ala de fan Steaua ![]()
pana un meci bun, dar cu gauri in aparare si asta nu e bine
Mare pacat pentru remarcile foarte rautacioase la adresa jucatorilor nostri. Ce fel de suporteri suntem? Mare pacat!
Final de meci!
Concluzie:
Steaua a facut un meci bun, poate cel mai bun din acest tur, si un scor pe merit!
Semedo e clar un castig foarte mare pentru Steaua, si sper in evolutii si mai bune, cat si mai multe goluri! Al nostru George s-a descurcat exemplar, si pot spune ca sunt foarte fericit ca a revenit la Steaua! Sekely, a revenit dupa o accidentare, si totusi s-a descurcat binisor, va face mai multe in viitoarele meciuri! Apararea a fost cam ametita, iar degajarile lui Cernea cam aeriene.
In seara asta merita laudata Steaua, si pe merit! Astept cu nerabdare sa vad evolutiile lui Pedriel...sper ca in locul lui arthuro..
fan FC Steaua, daca nici acum nu esti multumit de scor si de jocul echipei, nu esti stelist.
da tu ai vazut meciul?? ai vazut cum era mingea luata de vant?
Va garantez eu ca Bayern nu se joaca cu ocaziile precum Farul. Nu mai sunt asa optimist.
FC Steaua Fan, you failed...ok ?
4-1, na ca m-a uimit si Kapetanos astazi. ![]()
Per total un joc bun, astept meciul cu Bayern.