FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Farul Constanța - Fc Steaua București 1 - 4

«145678»
steaua_gloria13.09.2008 20:06

Bara szekely

 

Fear, acum esti de acord cu mine? Ca arthuro e doar un bodaproste?

 

Semedo pana acum e omul meciului, urmat de al nostru George, apoi Stancu.

De acord, arturo e in plus, dar Toja ? In cazul lui Toja nu e asa. O sa vezi tu..

Fan FC Steaua13.09.2008 20:09
Bara szekely

 

Fear, acum esti de acord cu mine? Ca arthuro e doar un bodaproste?

 

Semedo pana acum e omul meciului, urmat de al nostru George, apoi Stancu.

De acord, arturo e in plus, dar Toja ? In cazul lui Toja nu e asa. O sa vezi tu..

 

Imi pare rau, dar eu in Toja nu vad un mare jucator... sper sa ma insel, si sa aiba nevoie de mai mult timp pentru a dovedi...voi trai si vom vedea...

 

@CoRsSo: Invata sa respecti lumea! Daca citeai postul meu, vedeai ca n-am nevoie de jigniri sau alte comentarii ca ale tale! Daca nu stii sa respecti lumea si o parere, atunci lasa-ne tu!

steaua_gloria13.09.2008 20:10

Nuuuuuu, intra Kapetanos :cursing: .

 

Fan FC Steaua13.09.2008 20:12

A intrat kapetanos...domnul cu freza de papagal...

 

HAHAHAH CE ESEU A DAT =)) Omoara rapidisti (cracra) cu mingea aia..

il_scorpio13.09.2008 20:13

Duamneeeee.....Kapetanos +Arturo =RATATI!

Darcko13.09.2008 20:15

arthuro ca arthuro,dar kapetanos asta e mai slab ca orice atacant din Liga 1

steaua_gloria13.09.2008 20:16

N-am vazut meciul de la inceput ? Pedriel a prins macar fisa de joc ?

CoRsSo13.09.2008 20:17

Asta ma intrebam si eu. Ce e cu Pedriel de nu il baga?

steaua_gloria13.09.2008 20:18
Asta ma intrebam si eu. Ce e cu Pedriel de nu il baga?

Cred ca-l da la buzau si p-asta. offff :ce_oameni:

Fan FC Steaua13.09.2008 20:20

Minutul 84.. foarte slabe degajarile lui Cernea pana acum, iar apararea e cam confuza..

Darcko13.09.2008 20:21
Asta ma intrebam si eu. Ce e cu Pedriel de nu il baga?

Cred ca-l da la buzau si p-asta. offff :ce_oameni:

 

 

Nu stiu ce-i in capul lui Lacatus...in loc sa-l bage pe kapetanos,mai bine-l baga pe pedriel.... :no:

MALDINI13.09.2008 20:25

Looooooool KAPETANOS :)))

Fan FC Steaua13.09.2008 20:25

Minutul 89 .. gol Kapetanos papagal. Era chiar culmea sa nu dea gol :)) pana si Becali dadea gol din faza aia

 

Na ca a dat si constanta gol .. minutul 90

 

Minutul 91 .. Penalty .. tot Kapetanos papagal l-a scos ... gol szekely

 

1 - 4

MALDINI13.09.2008 20:27

@Fan FC Steaua devii nesimtit.Bine ca nu ai zis ca dadea bunica-ta gol !!!

 

NA MA A SCOS PENALTY !!!

steaua_gloria13.09.2008 20:28

Cred ca i-a prins pe aia pe situ unde ma uitam eu , ca s-a intrerupt :cursing:

MALDINI13.09.2008 20:29

@Fan FC Steaua opreste-te , ca vad ca aberezi cam mult !

steaua_gloria13.09.2008 20:29

Uite frate ce pierd....

CoRsSo13.09.2008 20:29

FAN FC Steaua mai nou e comentator.

Bravo Steaua!

Darcko13.09.2008 20:31
Cred ca i-a prins pe aia pe situ unde ma uitam eu , ca s-a intrerupt :cursing:

 

 

:)) si eu am patit acelasi lucru,nici la mn nu mai merge

AmuntBoy13.09.2008 20:32

vrem ban pt spurky ala de fan Steaua ;)

 

pana un meci bun, dar cu gauri in aparare si asta nu e bine

vlad7513.09.2008 20:33

Mare pacat pentru remarcile foarte rautacioase la adresa jucatorilor nostri. Ce fel de suporteri suntem? Mare pacat!

Fan FC Steaua13.09.2008 20:34

Final de meci!

 

Concluzie:

Steaua a facut un meci bun, poate cel mai bun din acest tur, si un scor pe merit!

Semedo e clar un castig foarte mare pentru Steaua, si sper in evolutii si mai bune, cat si mai multe goluri! Al nostru George s-a descurcat exemplar, si pot spune ca sunt foarte fericit ca a revenit la Steaua! Sekely, a revenit dupa o accidentare, si totusi s-a descurcat binisor, va face mai multe in viitoarele meciuri! Apararea a fost cam ametita, iar degajarile lui Cernea cam aeriene.

 

In seara asta merita laudata Steaua, si pe merit! Astept cu nerabdare sa vad evolutiile lui Pedriel...sper ca in locul lui arthuro..

Dragoshel13.09.2008 20:34

fan FC Steaua, daca nici acum nu esti multumit de scor si de jocul echipei, nu esti stelist.

da tu ai vazut meciul?? ai vazut cum era mingea luata de vant?

steaua_gloria13.09.2008 20:35

Va garantez eu ca Bayern nu se joaca cu ocaziile precum Farul. Nu mai sunt asa optimist.

Kellerman13.09.2008 20:36

FC Steaua Fan, you failed...ok ?

 

4-1, na ca m-a uimit si Kapetanos astazi. :steag_sah_mic:

 

Per total un joc bun, astept meciul cu Bayern.

«145678»