FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Farul Constanța - Fc Steaua București 1 - 4

«15678»
il_scorpio13.09.2008 20:36
Mare pacat pentru remarcile foarte rautacioase la adresa jucatorilor nostri. Ce fel de suporteri suntem? Mare pacat!

Remarci rautacioase...fii serios!! Arturo si Kapetanos sunt nulitati! N-au ce cauta nici la Gloria Buzau! Nici la Avantu Prabusirea!! Nicaieri !! Astia nu sunt fotbalisti! Sunt niste nesimtiti! Si mai nesimtiti sunt cei din conducere care ni-i baga pe gat pentru ca vin gratis sau pe mai nimic.

Fear13.09.2008 20:36

Steaua a avut cel mai bun joc in ultimii 2 ani in campionat

steaua_gloria13.09.2008 20:37
fan FC Steaua, daca nici acum nu esti multumit de scor si de jocul echipei, nu esti stelist.

da tu ai vazut meciul?? ai vazut cum era mingea luata de vant?

Jocul nu a fost prea bun tinand cont ca am jucat cu Farul si Farul a jucat in 10 jucatori atata timp, apoi la cate ocazii am avut trebuia sa dam mai multe goluri. Golurile de e final sunt o intamplare

ultrash13.09.2008 20:38

si ce ne facem ca au lipsit Radoi zapata Dayro....:-"

arthuro? no thanks :( i just agree pantelis kapetanos (loool)

Dragoshel13.09.2008 20:38

asta cu ocaziile este o problema veche :D

Fear13.09.2008 20:39

frate macar sa joace asa cum au jucat in seara asta si sa bata pe toti cu 4-1 3-0 decat un chinuit 1-0 :|

vlad7513.09.2008 20:39
Mare pacat pentru remarcile foarte rautacioase la adresa jucatorilor nostri. Ce fel de suporteri suntem? Mare pacat!

Remarci rautacioase...fii serios!! Arturo si Kapetanos sunt nulitati! N-au ce cauta nici la Gloria Buzau! Nici la Avantu Prabusirea!! Nicaieri !! Astia nu sunt fotbalisti! Sunt niste nesimtiti! Si mai nesimtiti sunt cei din conducere care ni-i baga pe gat pentru ca vin gratis sau pe mai nimic.

Imi pare rau ca-ti spun,dar cu Steaua trebuie sa tii in orice conditiii. Si cu bune si cu rele.

xDaJACKALx13.09.2008 20:40

Acu 3 ani am batut 4-1 la Farul dupa care am facut 4-0 in Ghencea cu Lens...Istoria o sa se repete:D

MoWeed13.09.2008 20:40

Puteam sa ii batem la un scor mai mare lejer

mNiosu13.09.2008 20:41

Destul de frumos meciul! O victorie pe deplin meritata!

Concluzii:

1)Semedo un jucator foarte bun, o investitie buna;

2)Ogararau a ramas acelasi jucator pe care il stiam,desi meciul asta nu prea s-a remarcat;

3)Sekely a revenit bine, e in forma buna ,dar a vrut sa arate prea mult la revenire si nu a facut-o neaparat in favoarea echipei;

4)Bogdan Stancu este un jucator foarte bun,si consider ca e mare pacat ca nu i se acorda mai mult timp sa joace;

5)Nu stiu ce se intampla cu Goian.Ori are o scadere de concentrare involuntara,ori a ramas cu gandu la plecare iar sufletul sau nu mai este la echipa :| ;

6)Ma pregateam sa spun ca Kapetanos e de Steaua 2, dar e salvat temporar de golul marcat. Sa-i acordam mai mult timp totusi...

 

Per total un joc bun! Bafta maxima baietilor in startul de CL cu BAYER!!

FORZA Steaua!!!!

:steagcruce:

acadea13.09.2008 20:42
:bananadance: bravo baietii!!!!! urmeaza meciu cu bayern :x va tin pumnii !! Forza Steaua!
il_scorpio13.09.2008 20:42
Mare pacat pentru remarcile foarte rautacioase la adresa jucatorilor nostri. Ce fel de suporteri suntem? Mare pacat!

Remarci rautacioase...fii serios!! Arturo si Kapetanos sunt nulitati! N-au ce cauta nici la Gloria Buzau! Nici la Avantu Prabusirea!! Nicaieri !! Astia nu sunt fotbalisti! Sunt niste nesimtiti! Si mai nesimtiti sunt cei din conducere care ni-i baga pe gat pentru ca vin gratis sau pe mai nimic.

Imi pare rau ca-ti spun,dar cu Steaua trebuie sa tii in orice conditiii. Si cu bune si cu rele.

Tin in orice conditii! Dar nu inseamna ca trebuie sa admir niste catastrofe cum sunt astia 2! Si mai sunt si nesimtiti ! De exemplu nici Banel nu este mare talent dar mananca terenul . Te asigur ca daca ar alerga asa si astia 2 nu i-as mai critica atat de mult.

ANTIgigi13.09.2008 20:42

Da dovada macar ca esti stelist.....ca in privinta bunului simt stai rau de tot.

blood_2_hot13.09.2008 20:42

cel mai SLAB meci pentru Steaua din acest sezon.

 

in 10 oameni, Farul a avut ocazii mai multe si mai clare decat noi.

apararea varza; mijloc inexistent ... atac penibil

 

Semedo, Ogararu,Toja, B. Stancu si Cernea de laudat

Restul jucatorilor si-au cam batut joc de meciul asta.

 

Goian, Ghoinea l-au tratat lejer

Iar Tiago, Lovin - Nu au ce cauta la Steaua; catastrofe.

ARTURO = DEFINITIA PENIBILULUI...............................................

 

Daca are Bayern macar jumate din ocaziile lui Farul, ne da 3 goluri.

mNiosu13.09.2008 20:43
Acu 3 ani am batut 4-1 la Farul dupa care am facut 4-0 in Ghencea cu Lens...Istoria o sa se repete:D

 

O ar fi chiar de vis. Ma multumesc personal si cu un 1-0! :steag_sah_mic:

MALDINI13.09.2008 20:44

Ba voua nici 4-1 nu va comvine????blood_2_hot ce vroiai sa batem cu 10-1 ?

Virgil13.09.2008 20:45

Un rezultat excelent si un moral bun pentru meciul de miercuri cu Bayern. Sunt placut surprins de scor si de faptul ca au marcat 4 jucatori.

 

Fane_casieru'13.09.2008 20:46

De remarcat si Maxim de la Faru` :thumbup:

MoWeed13.09.2008 20:46

Ce ma amuza ca unii sunt nemultumiti ca am batut cu 4-1 in deplasare cu o echipa din care lipseau multi titulari...

Voi ce vreti sa batem 7-0 meci de meci?

blood_2_hot13.09.2008 20:47
Ba voua nici 4-1 nu va comvine????blood_2_hot ce vroiai sa batem cu 10-1 ?

 

daca te-ai fi uitat la meci, ti-ai fi dat seama ce nu-mi convine.

 

-gol marcat din corner cu vantul

-gol marcat din autogol

-puzderie de contraatacuri ratate

-jucatorii penibili cu executii penibile

-Farul are 5-6 ocazii uriase in 10 oameni contra lui Steaua; INCREDIBIL

-Arturo si Lovin - la fiecare faza iti vine sa spargi televizorul

 

 

 

c.ronaldo1713.09.2008 20:47

Nu e bun 4-1. Daca eram echipa mare trebuia sa fie 10-1.

steaua_gloria13.09.2008 20:48

@mowed

 

Repriza a 2-a am vazut-o toata. Jocul m-a plictisit.N-am reusit sa dam nici un gol pe nenumaratele contraatacuri.

maye13.09.2008 20:49
Steaua a avut cel mai bun joc in ultimii 2 ani in campionat

daca excluzi meciul cu chefere din returul trecut...

il_scorpio13.09.2008 20:49
Ba voua nici 4-1 nu va comvine????blood_2_hot ce vroiai sa batem cu 10-1 ?

 

daca te-ai fi uitat la meci, ti-ai fi dat seama ce nu-mi convine.

 

-gol marcat din corner cu vantul

-gol marcat din autogol

-puzderie de contraatacuri ratate

-jucatorii penibili cu executii penibile

-Farul are 5-6 ocazii uriase in 10 oameni contra lui Steaua; INCREDIBIL

-Arturo si Lovin - la fiecare faza iti vine sa spargi televizorul

Lovin e un jucator de vis in comparatie cu Arturo ! Fara gluma! :yeahh:

xray_rom13.09.2008 20:50
cel mai SLAB meci pentru Steaua din acest sezon.

 

in 10 oameni, Farul a avut ocazii mai multe si mai clare decat noi.

apararea varza; mijloc inexistent ... atac penibil

 

Semedo, Ogararu,Toja, B. Stancu si Cernea de laudat

Restul jucatorilor si-au cam batut joc de meciul asta.

 

Goian, Ghoinea l-au tratat lejer

Iar Tiago, Lovin - Nu au ce cauta la Steaua; catastrofe.

ARTURO = DEFINITIA PENIBILULUI...............................................

 

Daca are Bayern macar jumate din ocaziile lui Farul, ne da 3 goluri.

Du-te si bea apa!Poate iti revii:)))

«15678»