Mare pacat pentru remarcile foarte rautacioase la adresa jucatorilor nostri. Ce fel de suporteri suntem? Mare pacat!
Remarci rautacioase...fii serios!! Arturo si Kapetanos sunt nulitati! N-au ce cauta nici la Gloria Buzau! Nici la Avantu Prabusirea!! Nicaieri !! Astia nu sunt fotbalisti! Sunt niste nesimtiti! Si mai nesimtiti sunt cei din conducere care ni-i baga pe gat pentru ca vin gratis sau pe mai nimic.
