FRATILOR!!! E belea! Sper sa ma insel dar de obicei se intampla. Eu sunt student la Teologie si fan Steaua si am visat rau. Radoi se va rupe in meciul cu Farul, se va lovi si la picioare si la cap. De obicei ce visez se intampla, ca sunt om cu frica de Dumnezeu. Stiu ca poate veti rade si veti face mistouri pe tema asta, dar aduceti-va aminte de ghinionul lui Mirel in ultimele editii de L.C. Daca acest mesaj poate ajunge la cineva din conducerea Stelei, bine ar fi. MENAJATI L PE Radoi IN MECIUL CU Farul, CA SA POATA SA JOACE IN Liga. Am visat accidentarea sa, lumea de la stadion, salvarea, interventia medicilor, eram practic pe stadion la Constanta. Cand m-am trezit am luat repede un program al Ligii I si m/am uitat pe el si am inmarmurit. In etapa a 7, Steaua chiar intalneste Farul, lucru de care eu habar nu aveam inainte de vis. Doamne ajuta, sa nu se intample asa!
ba coabe visezi tu repede k se accidenteaza Radoi... si uite ca sa accidentat cu feroe 


Ia ceva pentru cosmaruri :biggrin: