FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Farul Constanta - Steaua Bucuresti 1 - 4 (0 - 2)

«1567»
TheSithLord14.09.2008 06:46

Semedo e un jucator bun,ravagii a facut !!!Prostie mare a facut CFR ca l-a dat,bravo noua ca l-am luat,Paszkany zicea de el ca nu era asa bun - vrajeala.

 

Asa cum zicea si Gica Popescu,vom trece de grupe,Steaua are lot valoros!!!

djvio14.09.2008 13:47

sal fratilor !!!!!pe cind meciul cu faru la down?ca vreau sa il vad si eu ca nu l-am vazut am fost plecat la tara.plssssssssssssssssssssssssssss

& thxxxxxxxxxxxxxxxxxx

cristy.steaua2115.09.2008 06:31

s-a repetat istoria din 13 septembrie 2006....de la victoria cu Dinamo Kiev...!!!

FORZA Steaua!!1 :steag_sah_mic:

choli15.09.2008 07:01

@oftopic

 

http://www.gs.ro/stire/jucati-si-pentru-Majearu-97876.html

 

credeti ca prin AISS il putem ajuta din putinul pe care il avem??

 

ar fi tare frumos....

scorpyfcs15.09.2008 11:09

a fost un meci super...cel mai mult mi-au placut golul lui Bogdan Stancu EURO GOL! si a lui Kapetanos un SUPER GOL care m-a uimit!!!si golul lui Semedo din corner a fost frumos...chiar si penalty-ul lui Szekely!!!..un meci foarte frumos...BV Cernea!!!BV Steaua!!! :steag_cruce_invers:

RBK15.09.2008 14:20

Am cantat in repetate Randuri dar a fost SuperMistho Iubim Steaua ,Ale Ale Steaua Ale,Ce Drog Ciudat.....bine ca ne au lasat sa int pe baza de bilet(10ron)!!!

Ionutjoss15.09.2008 16:29

Un meci de enuitat

 

Forza Steaua

«1567»