Semedo e un jucator bun,ravagii a facut !!!Prostie mare a facut CFR ca l-a dat,bravo noua ca l-am luat,Paszkany zicea de el ca nu era asa bun - vrajeala.
Asa cum zicea si Gica Popescu,vom trece de grupe,Steaua are lot valoros!!!
Semedo e un jucator bun,ravagii a facut !!!Prostie mare a facut CFR ca l-a dat,bravo noua ca l-am luat,Paszkany zicea de el ca nu era asa bun - vrajeala.
Asa cum zicea si Gica Popescu,vom trece de grupe,Steaua are lot valoros!!!
sal fratilor !!!!!pe cind meciul cu faru la down?ca vreau sa il vad si eu ca nu l-am vazut am fost plecat la tara.plssssssssssssssssssssssssssss
& thxxxxxxxxxxxxxxxxxx
s-a repetat istoria din 13 septembrie 2006....de la victoria cu Dinamo Kiev...!!!
FORZA Steaua!!1 ![]()
@oftopic
http://www.gs.ro/stire/jucati-si-pentru-Majearu-97876.html
credeti ca prin AISS il putem ajuta din putinul pe care il avem??
ar fi tare frumos....
a fost un meci super...cel mai mult mi-au placut golul lui Bogdan Stancu EURO GOL! si a lui Kapetanos un SUPER GOL care m-a uimit!!!si golul lui Semedo din corner a fost frumos...chiar si penalty-ul lui Szekely!!!..un meci foarte frumos...BV Cernea!!!BV Steaua!!! ![]()
Am cantat in repetate Randuri dar a fost SuperMistho Iubim Steaua ,Ale Ale Steaua Ale,Ce Drog Ciudat.....bine ca ne au lasat sa int pe baza de bilet(10ron)!!!
Un meci de enuitat
Forza Steaua