FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Farul Constanta - Steaua Bucuresti 1 - 4 (0 - 2)

«14567»
AalexandraA13.09.2008 15:25

Nu am citit tot ce ati scris in aceste 7 pagini, dar voiam sa stiu la ce ora incepe meciul (care banuiesc ca e azi). Am unde sa-l vad (pe net), dar nu stiu ora. Imi poate spune cineva?

c.ronaldo1713.09.2008 17:30

@Aalexa... ma rog.

 

21:30.

Dragoshel13.09.2008 17:40

si presupun ca il vei vedea pe fcsteaua.ro LIVE TEXT , NUUU?? :))

AalexandraA13.09.2008 17:50

Multumesc pt raspuns :P daca nu reusesc sa-l vad pe net, ma duc la cineva, in special pentru ca am promis mai multor persoane ca o sa vad meciul si pt ei. Aveam de gand sa-l vad pe cool-TV si daca merge, va fi ok.

Virgil13.09.2008 19:08

Semedo gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool! Farul-Steaua 0-1!

AalexandraA13.09.2008 19:25

2-0 pt Steaua :X:X fularsteaua2:steagcruce::steag_cruce_invers:

Min. 29 - Antonio Semedo (cred ca asa se scrie)

Min. 31 - :-?? (nu cunosc:)))

Annie13.09.2008 19:30

deci Semedo a dat un gol si o pasa de gol pentru Stancu!!!!!2-0!!!!! :steag_cruce_invers:

oanna_r3d_and_blu3_4ever13.09.2008 19:34

huh......fara cuvinte :x :steag_sah_mic:

Annie13.09.2008 19:34

care va uitati la meci cum joaca Ogararu??? fular-campionii

oanna_r3d_and_blu3_4ever13.09.2008 19:36
care va uitati la meci cum joaca Ogararu??? fular-campionii

 

 

mdea....toata lomea de pe aici se uita la meci..n`ar fi logic? :-j :stupid:

Annie13.09.2008 19:38

ar fi bn sa se termine 5-0!!!yo nu pot vedea meciu ma uit p net.. :steag_cruce_invers:

 

nu prind gsp la TV!

oanna_r3d_and_blu3_4ever13.09.2008 19:39
ar fi bn sa se termine 5-0!!!yo nu pot vedea meciu ma uit p net.. :steag_cruce_invers:

 

eh..io il vad la TV :naughty:

dar mai frumos era dak il vedeam direct de pe stadion :sad2:

AalexandraA13.09.2008 19:40

Cel care comenteaza a spus ca Maxim a dat autogol, dar nimic de Stancu. Ce paralela sunt cu meciul :)) desi ma uit.

Pana la urma... a dat Semedo gol in min 29, dar apoi? Stancu sau Maxim?

Annie13.09.2008 19:48
ar fi bn sa se termine 5-0!!!yo nu pot vedea meciu ma uit p net.. :steag_cruce_invers:

 

nu prind gsp la TV!

a doua repriza :steag_cruce_invers:

 

Semedo centreaza de pe partea stinga, Stancu reia superb cu capul din 11 metri, balonul este deviat de Maxim si este 2-0. asa a fost :steag_cruce_invers:

Annie13.09.2008 20:22

Kapetanos este avertizat cu galben in min 79

Annie13.09.2008 20:31

3-0

 

3-0

1-3

 

3-0

 

3-0

1-3

1-4

 

mircea_zion13.09.2008 20:36

Ce meci :steag_cruce_invers: Piesa :beer2:

dax4713.09.2008 21:32

Frumos meci ! Mai ales dintr-o peluza magica. S-a strigat si cantat tot timpul, desi s-a cam exagerat cu anumite scandari care dura vreo 5-10 minute incontinuu. Toate ca toate, a iesit destul de bine. S-a repetat scorul de acum 3 ani Faru 1 - 4 Steaua Bucuresti. me happy ! Si crapid o luat bataie.. O seara aproape perfecta :D

john_8613.09.2008 21:35

Bravo, Steaua! Chiar mi-a placut meciul. Semedo e fotbalist. In sfarsit, a reusit si Kapetanos sa marcheze :). Mi-as fi dorit ca Ogararu sa execute penaltiul din ultimul minut, sa revina la Steaua cu un gol.

Annie13.09.2008 21:48
Bravo, Steaua! Chiar mi-a placut meciul. Semedo e fotbalist. In sfarsit, a reusit si Kapetanos sa marcheze :). Mi-as fi dorit ca Ogararu sa execute penaltiul din ultimul minut, sa revina la Steaua cu un gol.

da Semedo chiar e bun! :steag_cruce_invers:

dax4713.09.2008 22:34
Mi-as fi dorit ca Ogararu sa execute penaltiul din ultimul minut, sa revina la Steaua cu un gol.

 

Pai noi de ce crezi ca ii strigam numele cand s-a acordat penalty ul ?

bodanelu13.09.2008 22:47

@dax47 o galerie frumoasa canta acelasi cantec si o repriza intreaga.

RaMs3s13.09.2008 23:02

sa fie fericiti ca au scapat cu 4....puteam sa le mai dam vro 2-3 :thumbsup:

fansteaua4614.09.2008 00:50
batem fara probleme , va fi o diferenta de cel putin 2-3 goluri

 

corect fular-campionii

Allyylla14.09.2008 03:47

oo dah:x

 

sooper meci:x

 

din cate am auzit:)

pentru ca meciul nu l-am putut vedea:(( pen ca dobitocii de la rds tocm ai in aceea seara au luat cablulX(

norok ca am avut net:x

 

hai Steaua:x

am auzit ca si Cernea a fost de stul de bun;;)

ca sa nu ii l-au si eu pe cei care deja au fost laudati;)) :steag_cruce_invers:

 

«14567»