Tot un Jack e mai bun....
Tot un Jack e mai bun....
Lari, vorba lu Eminescu..: stanga loveste mortal, drwapta de doua ori mai rau ce alegi??
pai s azica userii daca sunt nemultumiti de "prestatia" mea de pana acum.
MOWEED: da-mi un buz pe mes sa-ti trimit un mail cu niste vin de buturuga
pai sa zica userii daca sunt nemultumiti de "prestatia" mea de pana acum.
Glumeam, man! Sorry daca a fost deplasata remarca! ![]()
Face urat la bautura Dragos
si io glumeam, ca majoritatea sunt nemultumiti ![]()
Pai daca userii au un topic in care-si spun nemultumirile referitoare la activitatea moderatorilor, de ce nu deschideti si voi un topic referitoare la nemultumirile voastre in legatura cu userii? ![]()
forumistilor...
tot ce lipsea din meniul de aseara, de altfel complet , era o partida de sex...
mda ce sa zic, nu le poti avea pe toate. ![]()
nu mai beau câte zile oi avea !
Eu ma simt chiar bine. Nu ma doare capul, doar sunt putin obosit, da' am chef de un fotbal. Asta inseamna ca cineva acolo sus ma iubeste! ![]()
nu mai beau câte zile oi avea !
Nici nu stii de cate ori am zis asta ![]()
stai sa vezi de cate ori mai zici...
Mai onorabililor...astia care ziceti ca nu mai beti...adica au fost facute atitea eforturi sa ajungeti la stadiul asta de alcoolizare ca sa va lasati?????asta nu e atitudine constructiva.ia ginditi ca cu cit bem mai mult sprijinim tara,dam de lucru la popor(muncitorii din fabrici,barmani,vinzatori).asa ca va rog sa va revizuiti comportamentul.si daca tot isi exprima lumea preferintele,eu cred cu tarie in Cuvioasa Stalynskaya si uneori in Sfintul Alexandrion.si mai e o combinatie pe care eu o numesc Trotil(bautura de sezon)-se toarna intr-o cana 50-100 ml de Rameros si se completeaza cu vin fiert.efect garantat
Mda....nu mai beau nimic inafara de vodca...si bere rar...doar la ocazii speciale
)..
Am avut niste betii cu coniac si rom...si acum cand simt doar mirosul mi se face rau...
deci nu mai beau bere timisoreana la sticla si o lada. niciodatam.
Tot un Jack e mai bun....
Cum a inceput povestea de dragoste dintre mine si bengerbier cel nou ..... cand aparuse prima oara bengerbier ala nou ... m-am dus cu niste amici la o terasa , am but prima oara toti cate o bere germana .... si apoi am zarit-o se uita la minestrident , apoi imediat am dat becksu pe gat si am fugit sa iau un rabd de bengerbier del nou
... era atat de bun incat l-am infulecat imediat ... apoi unu cu cei mai multi bani de la masa ne-a mai luat 3 randuri de bengerbier nou .... beam noi in fericirea noastra , si deoadata vine unu cu 3 bengerbiruri si ni le desface , ne zice ca am castigat inca un rand de bengerbir ca aveam numai bengerbiruri pe masa (pacat ca ne luase chelnerita bengerbirurile dinainte ) .... si de atunci am ramas la bengerbir .... chiar e cu mult peste cel vechi , imi place mult
....
ma ce-ati baut de florii?? si cat de mult?
deci nu mai beau bere timisoreana la sticla si o lada. niciodatam.
De ce, vere? E buna Timisoreana si in cantitati mai mari ![]()
nu zisei io asta....
Adrine, inca o greseala dasta si s-au dus bonurile de masa.
Lasa ma...ca merg io si donez sange...si tot primesc bonuri de masa....muahahahahhahahahah ![]()
O sa incerc si eu berghenbir din ala...mai ales ca au renuntat la sponsorizarea nationalei!
eu nu mai beau niciodata , niciodata , niciodata , niciodata , niciodata!!!
O sa incerc si eu berghenbir din ala...mai ales ca au renuntat la sponsorizarea nationalei!
Berganbiru' asta rosu merge mai bine. E chiar bun.
eu nu mai beau niciodata , niciodata , niciodata , niciodata , niciodata!!!
Adica pana azi,nu?Hai maine,ca azi trebuie sa dregi mahmureala. ![]()
Si nu-i pacat dupa atata antrenament?
niciodata nu spune niciodata :laugh: