FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1789101129»
MoWeed01.01.2009 16:27

Tot un Jack e mai bun....

Dragoshel01.01.2009 16:31

Lari, vorba lu Eminescu..: stanga loveste mortal, drwapta de doua ori mai rau ce alegi??

 

pai s azica userii daca sunt nemultumiti de "prestatia" mea de pana acum.

 

 

 

MOWEED: da-mi un buz pe mes sa-ti trimit un mail cu niste vin de buturuga

Lari01.01.2009 16:34
pai sa zica userii daca sunt nemultumiti de "prestatia" mea de pana acum.

 

Glumeam, man! Sorry daca a fost deplasata remarca! :look:

 

MoWeed01.01.2009 16:35

Face urat la bautura Dragos

Dragoshel01.01.2009 16:39

si io glumeam, ca majoritatea sunt nemultumiti :chair:

Lari01.01.2009 16:48

Pai daca userii au un topic in care-si spun nemultumirile referitoare la activitatea moderatorilor, de ce nu deschideti si voi un topic referitoare la nemultumirile voastre in legatura cu userii? :boxing:

Joga Bonito01.01.2009 17:00

forumistilor...

 

tot ce lipsea din meniul de aseara, de altfel complet , era o partida de sex...

 

mda ce sa zic, nu le poti avea pe toate. :greedy:

Guardian01.01.2009 18:38

nu mai beau câte zile oi avea !

c.ronaldo1701.01.2009 19:11

Eu ma simt chiar bine. Nu ma doare capul, doar sunt putin obosit, da' am chef de un fotbal. Asta inseamna ca cineva acolo sus ma iubeste! :kisstogether:

MoWeed01.01.2009 23:59
nu mai beau câte zile oi avea !

Nici nu stii de cate ori am zis asta :)

Dragoshel02.01.2009 03:19

stai sa vezi de cate ori mai zici...

olfgob03.01.2009 08:31

Mai onorabililor...astia care ziceti ca nu mai beti...adica au fost facute atitea eforturi sa ajungeti la stadiul asta de alcoolizare ca sa va lasati?????asta nu e atitudine constructiva.ia ginditi ca cu cit bem mai mult sprijinim tara,dam de lucru la popor(muncitorii din fabrici,barmani,vinzatori).asa ca va rog sa va revizuiti comportamentul.si daca tot isi exprima lumea preferintele,eu cred cu tarie in Cuvioasa Stalynskaya si uneori in Sfintul Alexandrion.si mai e o combinatie pe care eu o numesc Trotil(bautura de sezon)-se toarna intr-o cana 50-100 ml de Rameros si se completeaza cu vin fiert.efect garantat

Ionutz8604.03.2009 15:49

Mda....nu mai beau nimic inafara de vodca...si bere rar...doar la ocazii speciale :)))..

 

Am avut niste betii cu coniac si rom...si acum cand simt doar mirosul mi se face rau...

Dragoshel04.03.2009 17:35

deci nu mai beau bere timisoreana la sticla si o lada. niciodatam.

micutZu' Deni10.04.2009 10:49
Tot un Jack e mai bun....

 

 

Cum a inceput povestea de dragoste dintre mine si bengerbier cel nou ..... cand aparuse prima oara bengerbier ala nou ... m-am dus cu niste amici la o terasa , am but prima oara toti cate o bere germana .... si apoi am zarit-o se uita la minestrident , apoi imediat am dat becksu pe gat si am fugit sa iau un rabd de bengerbier del nou :D ... era atat de bun incat l-am infulecat imediat ... apoi unu cu cei mai multi bani de la masa ne-a mai luat 3 randuri de bengerbier nou .... beam noi in fericirea noastra , si deoadata vine unu cu 3 bengerbiruri si ni le desface , ne zice ca am castigat inca un rand de bengerbir ca aveam numai bengerbiruri pe masa (pacat ca ne luase chelnerita bengerbirurile dinainte ) .... si de atunci am ramas la bengerbir .... chiar e cu mult peste cel vechi , imi place mult :D ....

Dragoshel13.04.2009 16:08

ma ce-ati baut de florii?? si cat de mult?

korynna13.04.2009 16:19
deci nu mai beau bere timisoreana la sticla si o lada. niciodatam.

 

 

 

De ce, vere? E buna Timisoreana si in cantitati mai mari :P

Dragoshel13.04.2009 16:21

nu zisei io asta....

 

Adrine, inca o greseala dasta si s-au dus bonurile de masa.

Adrian13.04.2009 16:26

Lasa ma...ca merg io si donez sange...si tot primesc bonuri de masa....muahahahahhahahahah :D

STARforce13.04.2009 16:38

O sa incerc si eu berghenbir din ala...mai ales ca au renuntat la sponsorizarea nationalei!

maye04.06.2009 00:52

eu nu mai beau niciodata , niciodata , niciodata , niciodata , niciodata!!!

Ronnie04.06.2009 06:20
O sa incerc si eu berghenbir din ala...mai ales ca au renuntat la sponsorizarea nationalei!

 

Berganbiru' asta rosu merge mai bine. E chiar bun.

DelPiero1004.06.2009 07:37
eu nu mai beau niciodata , niciodata , niciodata , niciodata , niciodata!!!

Adica pana azi,nu?Hai maine,ca azi trebuie sa dregi mahmureala. :D

JDERUL04.06.2009 07:48

Si nu-i pacat dupa atata antrenament?

godsaveultras04.06.2009 07:51

niciodata nu spune niciodata :laugh:

«1789101129»