FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«15678929»
DelPiero1011.09.2008 14:44
Nu mai beau niciodata!

'Niciodata' insemnand o perioada nedeterminata de timp!Mai exact,cateva zile,maxim o saptamana...cand vine vorba de beutura,toate cuvintele isi schimba sensul! :biggrin:

MoWeed11.09.2008 15:08
Nu mai beau niciodata!

Pana data viitoare, desigur!

Dragoshel11.09.2008 15:38

da lasati baiatu, ma sunteti culmea, numai la prostii ne invatati....

 

 

:boxing:

c.ronaldo1717.09.2008 05:22

Mai beau in seara-asta. Dar chiar e ultima oara!

CatalinBerceni18.09.2008 15:22
Mai beau in seara-asta. Dar chiar e ultima oara!

 

La ce mutari a facut Lacatus la meciul cu Bayern o sa beau week-ul asta de ma stric!!!!!!!

dani p18.09.2008 15:26
Mai beau in seara-asta. Dar chiar e ultima oara!

ultima oara pe ziua de azi? :smile:

STARforce18.09.2008 16:12

Eu fac pauza azi...ieri coniac,vodka apoi bere....

stelistul stelist18.09.2008 17:47

gata frate cu bautura , aseara am baut iar vin si bere si nici nu am zis ca nu ma i'a durerea de cap dimineata , dar a m'a tinut bine si am fost ca nou dimineata...pana mi'am adus aminte de meci :(

c.ronaldo1719.09.2008 17:49

Betivanilor!

Si mai vreti fraze de agatat..

CatalinBerceni24.09.2008 08:59
Betivanilor!

Si mai vreti fraze de agatat..

 

Am avut si eu doua zile libere dupa ce am muncit sambata si duminica, si ghiciti ce? normal, am baut ....luni o bere si o sticla de gin in doua persoane si aseara, vreo 6 beri ale mele, iar astazi cica sunt apt de dormit pe tastatura la munca :steag_sah_mic:

Iar dupa ce batem vineri CFR-ul o sa ma pun in cap urat de tot :steag_cruce_invers: mai ales ca iau salariul in seara aia

Man i love this life

zzr12.11.2008 22:04

meniu zilnic : dimineatza --> bere

 

: pranz --> bere

 

: gustare --> bere

 

: cina --> bere

 

iar toata noapte party cu bere

korynna13.11.2008 18:59

Alcool dublu rafinat de 85 de grade :bananadance:

MoWeed13.11.2008 19:00

Spirt tras prin paine :naughty:

bodanelu13.11.2008 20:08

spirt cu suc dala instant la pliculete. Am vazut cum lua un boschetar de la magazin... si de atunci nu l-am mai vazut :D

steaua_gloria13.11.2008 20:28

Saniuta - 5litri la 3 lei =>>>> moarte sigura

Dragoshel13.11.2008 21:43

tuica de casa 10 kile de boasca = cam 6-7 kile de tiuca MORTALAA

RaMs3s14.11.2008 19:25

Tanita :wub:

Fane14.11.2008 19:42

Spuma de drojdie :thumbsup:

bugaboo19.11.2008 17:00

tequila si combinatiile cu vodka :yes:

MoWeed23.11.2008 11:00

@puimic

 

Nu prea e bine. Daca iti cere toata clasa vine putin de om

puimic23.11.2008 11:16

pai da dar /.... dupa ce vede ce e defapt ...=)))nu mai vrea prea multa lume ...=))):x

patko25.11.2008 13:24

Sa traiasca berea!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lari30.12.2008 23:14

Dragi betivi ordinari, ia uitati acilea ce prietenar ati putea avea, mai ales de sarbatori.

 

Kerry King, chitaristul formatiei Slayer, a declarat pentru revista Kerrang ca isi va petrece sarbatorile de iarna uitandu-se la fotbal american si band multa tequila.

 

"Eu si sotia mea nu credem absolut deloc in Iisus, asa ca nu vom sarbatori nasterea cuiva care din punctul nostru de vedere nu exista. Vom face cadouri celor apropiati. Activitatea de baza va fi insa consumul de tequila, multa tequila. Cred ca Revelionul il voi petrece acasa. Cel putin, asa nu intru in niciun bucluc. Asta pana dimineata cand se trezeste sotia si vede urmarile petrecerii"

 

 

 

redondo30.12.2008 23:41

Maine de revelion voi bea doar vin rosu...Beciu Domnesc - Feteasca Neagra....nimic altceva.

steaua_gloria31.12.2008 00:03

Sa curga bereaaaa si vinuuul !!! :innocent:

«15678929»