Si eu am baut peste 10 beri in total.....ieri am continuat cu vin si acum ma refac bag ceai cu miere pt gatlej
Si eu am baut peste 10 beri in total.....ieri am continuat cu vin si acum ma refac bag ceai cu miere pt gatlej
Deci iar sunt beat!Si fata mea e langa mine...ah,nebunilor,ardeti-va voi intre voi,ca eu ma ard cum trebuie... ![]()
Deci tu esti ala activ sa inteleg?
Deci iar sunt beat!Si fata mea e langa mine...ah,nebunilor,ardeti-va voi intre voi,ca eu ma ard cum trebuie...![]()
Iar te joci cu chibrite? Sau ai dat-o pe brichete acum?
Eu am aruncat bricheta in Ghiulesti!
Sa nu spuneti! ![]()
redds's rullz
da mrg si niste angeli(vermut) sau garrone
Ce barbati sunteti voi cu redd's-ul vostru??
Aia nu e bere,nici noile prostii aparute:carlsberg parca de lamaie sau tuborg... ![]()
@Corina, becks te rog frumos...
Ba berea adevarata are de la 5% alkol in sus nu amagiri din alea dulci....
@Corina, becks te rog frumos...
Becks,carlsberg,tuborg(strong :biggrin: ) numai sa nu aiba lamaie sau mai stiu eu ce tampenii.Old style! ![]()
Si eu care credeam ca redd's consuma doar gagicile.
Aseara am facut un fel de mixologie care s-a soldat cu o durere de cap vrajmasha>>Coniac,whiskey,Silva si din nou coniac.Promit ca nu mai beau.....asta pana data viitoare.
Yo mort de beat.....din wisky, bere si vin de tara, ascult Tudor Gheorghe si ma gandesc k Romania a luat aseara bataie, Hai norok si sa ne fie de bine ![]()
Alcoolistu' dreq...
Alcoolistu' dreq...
Ce vrei frate? ma mentin, doar nu vrei sa ma ramolesc, oricum la cu a jucat Radoi si Goian cu lituania nu merita nici criticati vorba lui Lacatus, bine usnt sigur k nu este vina lor ci a nationalei intregi...
Si eu care credeam ca redd's consuma doar gagicile.
asa credeam si eu da imi place redd's si beau:P
Deci esti o 'gagica'? ![]()
fara redd's frate , bere si vin si sa vezi ce bine te simti , am incercat asta duminica
Tocmai am observat ca mai aveam niste bani si mi-am luat 3 Bavaria...bun bun
tu bei in timpul serviciului?
tu bei in timpul serviciului?
Daca mai tii minte tentativa aia de terasa de langa metrou unde acum e HELPNETU ala.Acolo imi petreceam orele dupa masa....Ce vremuri.Drinking in timpul serviciului>>>>ain't nothing wrong with that!!!hehehe
Nu mai beau niciodata!
mai bine..
Eu incep maine si cred ca termin duminica ![]()
Nu stiu daca-mi veti aprecia sinceritatea da' n-am mai baut alcool serios de vreo luna si ceva.