FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«14567829»
STARforce29.08.2008 11:10

Si eu am baut peste 10 beri in total.....ieri am continuat cu vin si acum ma refac bag ceai cu miere pt gatlej

DelPiero1005.09.2008 21:09

Deci iar sunt beat!Si fata mea e langa mine...ah,nebunilor,ardeti-va voi intre voi,ca eu ma ard cum trebuie... :naughty:

MoWeed05.09.2008 21:10

Deci tu esti ala activ sa inteleg?

Adrian05.09.2008 21:15
Deci iar sunt beat!Si fata mea e langa mine...ah,nebunilor,ardeti-va voi intre voi,ca eu ma ard cum trebuie... :naughty:

 

Iar te joci cu chibrite? Sau ai dat-o pe brichete acum?

DelPiero1005.09.2008 21:26

Eu am aruncat bricheta in Ghiulesti! :punk: Sa nu spuneti! :kisstogether:

razvan_stelist200706.09.2008 11:04

redds's rullz :yeahh: da mrg si niste angeli(vermut) sau garrone

korynna06.09.2008 14:26

Ce barbati sunteti voi cu redd's-ul vostru??

Aia nu e bere,nici noile prostii aparute:carlsberg parca de lamaie sau tuborg... :wall:

bodanelu06.09.2008 14:52

@Corina, becks te rog frumos...

STARforce06.09.2008 14:57

Ba berea adevarata are de la 5% alkol in sus nu amagiri din alea dulci....

korynna06.09.2008 15:03
@Corina, becks te rog frumos...

 

Becks,carlsberg,tuborg(strong :biggrin: ) numai sa nu aiba lamaie sau mai stiu eu ce tampenii.Old style! :thumbup:

adidwu06.09.2008 15:27

Si eu care credeam ca redd's consuma doar gagicile.

STARforce07.09.2008 09:20

Aseara am facut un fel de mixologie care s-a soldat cu o durere de cap vrajmasha>>Coniac,whiskey,Silva si din nou coniac.Promit ca nu mai beau.....asta pana data viitoare.

CatalinBerceni07.09.2008 19:19

Yo mort de beat.....din wisky, bere si vin de tara, ascult Tudor Gheorghe si ma gandesc k Romania a luat aseara bataie, Hai norok si sa ne fie de bine :D

Adrian07.09.2008 19:20

Alcoolistu' dreq...

CatalinBerceni08.09.2008 05:54
Alcoolistu' dreq...

 

Ce vrei frate? ma mentin, doar nu vrei sa ma ramolesc, oricum la cu a jucat Radoi si Goian cu lituania nu merita nici criticati vorba lui Lacatus, bine usnt sigur k nu este vina lor ci a nationalei intregi...

razvan_stelist200710.09.2008 20:40
Si eu care credeam ca redd's consuma doar gagicile.

asa credeam si eu da imi place redd's si beau:P

DelPiero1011.09.2008 09:00

Deci esti o 'gagica'? :unsure:

stelistul stelist11.09.2008 10:17

fara redd's frate , bere si vin si sa vezi ce bine te simti , am incercat asta duminica

STARforce11.09.2008 10:24

Tocmai am observat ca mai aveam niste bani si mi-am luat 3 Bavaria...bun bun

bodanelu11.09.2008 10:35

tu bei in timpul serviciului?

STARforce11.09.2008 10:53
tu bei in timpul serviciului?

Daca mai tii minte tentativa aia de terasa de langa metrou unde acum e HELPNETU ala.Acolo imi petreceam orele dupa masa....Ce vremuri.Drinking in timpul serviciului>>>>ain't nothing wrong with that!!!hehehe

 

c.ronaldo1711.09.2008 14:10

Nu mai beau niciodata!

Dragoshel11.09.2008 14:20

mai bine..

korynna11.09.2008 14:23

Eu incep maine si cred ca termin duminica :drunk:

axl11.09.2008 14:41

Nu stiu daca-mi veti aprecia sinceritatea da' n-am mai baut alcool serios de vreo luna si ceva.

«14567829»