FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«12345629»
CatalinBerceni23.08.2008 12:49
Lasa mah fata in pace!Betivule!Intreaba un veteran...

 

 

Ok....cate beri intra?

Ai cazut vreodata?

Ti-ai pierdut cunostinta?

100 de litrii garduri?

Ai fost beat langa femeie?

 

ADDA PRINTZESA23.08.2008 12:54

 

 

Ok...m-ai convins, consumi alcool destul de des.

Din cate beri te imbeti?

Cat de des bey?

De la ce varsta bey?

Care-i cel mai nebunesc lucru care l-ai facut la bautura?

 

 

Eu beau de cand eram la gradinita,nu am reusit inca sa numar berile de la care m-am imbatat,beau de cate ori am ocazia,fara motiv,;sincer nu ai vrea sa stii ce lucruri traznite am facut eu la bautura!

bautura mea preferata e VRB dar din pacate pana acum am fost prinsa de blitz doar cu berea-n mana.Ce sa fac,asta-i viata!! :drunk:

CatalinBerceni23.08.2008 13:01

Eu beau de cand eram la gradinita,nu am reusit inca sa numar berile de la care m-am imbatat,beau de cate ori am ocazia,fara motiv,;sincer nu ai vrea sa stii ce lucruri traznite am facut eu la bautura!

bautura mea preferata e VRB dar din pacate pana acum am fost prinsa de blitz doar cu berea-n mana.Ce sa fac,asta-i viata!! :drunk:

 

Nu cred ca ai asasinat vreo 30 de oameni cand ai baut sau mai rau sa arunci berea.....cred ca sunt "drinking stuff" si daca nu mere sa scrii aici poti mereu sa dai un PM sa aflu ce faci u cand bey....pt ca nu prea mai gasesti femei care sa bea :)) si sa nu cada din 2 beri :D.

 

ADDA PRINTZESA23.08.2008 13:08

 

Nu cred ca ai asasinat vreo 30 de oameni cand ai baut sau mai rau sa arunci berea.....cred ca sunt "drinking stuff" si daca nu mere sa scrii aici poti mereu sa dai un PM sa aflu ce faci u cand bey....pt ca nu prea mai gasesti femei care sa bea :)) si sa nu cada din 2 beri :D.

 

 

Lasa ca o sa-ti spun altadata cand voi fi mai treaza....

john_8623.08.2008 13:12

ratzi ai dreacu de betivi...

CatalinBerceni23.08.2008 13:20
ratzi ai dreacu de betivi...

 

pey adevarul ca suntem ai dracu.....iti antrenezi echilibrul, si-ti fortezi ficatul pana la limite :D

195_10_alcohol_guatemala.jpg

409825018_d6ee6ad869.jpg

800px_Alcohol_fuel_pump_in_Brazil.jpg

alcohol11.jpg

AlcoholSeizure.jpg

alcohol_pringles.jpg

cheers_blood_alcohol_calculator_350.jpg

john_8623.08.2008 13:32

asta e de la ziua barbatului ... :))

A5ix17133363_02.jpg

STARforce23.08.2008 13:34
asta e de la ziua barbatului ... :))

 

Imi place ca ultima sau prima cutie de sus e una fara alcool...hehheheNICE TOUCH

 

DelPiero1023.08.2008 13:36
Lasa mah fata in pace!Betivule!Intreaba un veteran...

 

Ok....cate beri intra?

Ai cazut vreodata?

Ti-ai pierdut cunostinta?

100 de litrii garduri?

Ai fost beat langa femeie?

1.Berile intra usor,insa nu prea imi plac mie(in afara de Redd's si Nostro Azzuro).

2.Haha,cred ca asta-i gluma!Odata,m-am trezit dimineata cu vanatai pe aproape tot corpul,de parca ma batusem cu ursii...

3. :)) asta-i pt berari...

4.Mai mereu...si-mi zic sa ma abtin,ca nu-i bine,iti vine sa spui lucruri ce apoi le regreti!Dar daca te pilesti(nu sa te imebti),sexul devine mirific...si-ti vine sa faci incontinuu! :notangel:

In fine,eu iubesc whisky-ul cu Red Bull,sampania in general,vinurile rosii,insa pana la urma,la o petrecere,merge orice...

ADDA PRINTZESA23.08.2008 13:47

 

1.Berile intra usor,insa nu prea imi plac mie(in afara de Redd's si Nostro Azzuro).

2.Haha,cred ca asta-i gluma!Odata,m-am trezit dimineata cu vanatai pe aproape tot corpul,de parca ma batusem cu ursii...

3. :)) asta-i pt berari...

4.Mai mereu...si-mi zic sa ma abtin,ca nu-i bine,iti vine sa spui lucruri ce apoi le regreti!Dar daca te pilesti(nu sa te imebti),sexul devine mirific...si-ti vine sa faci incontinuu! :notangel:

In fine,eu iubesc whisky-ul cu Red Bull,sampania in general,vinurile rosii,insa pana la urma,la o petrecere,merge orice...

 

 

Daca inlocuiesc whisky cu vodca ,pot spune ca avem aceleasi gusturi.Ce ti s-a intamplat tie mi s-a intamplat si mie(copie)! :hmmm:

john_8623.08.2008 13:50

De ce am zis ca nu mai pun gura pe alcool : m-am combinat saptamana trecuta cu o fetita dulcica, dupa 2 zile m-am imbatat prima data de cand eram cu ea, am albit-o incontinuu si ne-am despartit :shutup2::spank:

DelPiero1023.08.2008 18:51

De suparare pentru egalul Stelei,am refuzat sa ies cu gagicamea si m-am decis sa beau!La naiba!

MoWeed23.08.2008 19:09

Pai ce, nu puteai sa le faci pe amandoua?

DelPiero1023.08.2008 19:14

N-aveam chef sa ma vad cu ea...vroiam sa fiu doar eu si cu paharul,sa ne spunem amaraciunea... :unsure:

MoWeed23.08.2008 19:33

Pai te consola ea mah

DelPiero1023.08.2008 19:35

Lasa,ca ma consoleaza paharul!A naibii viata!

danimarcu23.08.2008 22:51
De suparare pentru egalul Stelei,am refuzat sa ies cu gagicamea si m-am decis sa beau!La naiba!

Cred ca anul trecut pe vremea asta era vai si amar de ficatul tau(stii tu,turul ala cu multe egaluri si infrangeri)...))

Ma rog,eu cred ca egalul asta e doar un motiv pt a mai bea ceva...

La o adica,nici o victorie nu era tocmai nepotrivita pt asa ceva. :drunk:

DelPiero1023.08.2008 23:04

Anul trecut eram beat zi de zi,si n-aveam nici gagica... :yeahh:

CatalinBerceni24.08.2008 03:00

Din punctul meu de vedere F.u.c.ca woman's and drink beer at the same time....:D

this is the answer....

adidwu24.08.2008 07:29

Lasa DelPiero ca miercuri ne imbatam cu toti de bucurie.

Sampania e deja la frigider.

Dragoshel24.08.2008 10:41

2 nopti la rand...

Marius24.08.2008 10:45

Esti un adevarat! :D

AdrianUltras2524.08.2008 11:02

Na ma ca am fost in Bistrita, m-am imbatat si m-am pisat pe orasul lor, exact asa cum am zis ca o sa o fac!PLM!

MoWeed24.08.2008 11:15

Deci pana la urma ai facut rost de bani pentru betie! Bravo mah bravo....

AdrianUltras2524.08.2008 11:29

S-a spart norocul in capul meu.

Am gasit 50 de lei pe jos in Bistrita

:))

«12345629»