Nu mai beau niciodata!!!
Asa zic de fiecare data cand sunt mahmur. Iar am baut pana dimineata si acum ma doare capul, ficatul, gatul, spatele etc.
Nu mai beau niciodata!!!
Asa zic de fiecare data cand sunt mahmur. Iar am baut pana dimineata si acum ma doare capul, ficatul, gatul, spatele etc.
Jack. Si Jack. Si iar Jack. Pana se termina rezerva clubului/barului.
Reporterul: Este adevarat ca se bea mult in Romania ?
Unul : Dom`le este adevarat,s-ar bea si mai mult dar nu sunt bani suficienti !
Da dar proba asta se inscrie la categoria semi-grea.....
ma ma ma particip si io...
cautati-mi unu la categoria PANA , sau daca vrea cineva...
@adidwu
Ca in reclama aia la bere: romanu' face sarbatoare din orice
Si cand ma gandesc ca sunt obligat sa ma duc duminik la o nunta unde se vor asculta probabil 80% manele......MOAma ce o sa beau ca sa nu mai simt muzica
Vezi sa nu ajungi pe masa de la atata bautura.
Am baut noaptea trecuta. Cu adevarat am baut.
Si eu am baut aseara.Doza normala:3 Fuborg si o guritza 2 de J&B...hehehe Mai simt ok mai ales ca tre sa fug la revizie sa ma jupoaie manelarii de mekanici.
ieste ma, asunt beat
Se vede....
Bag ****,nici chef de bautura n-am...
Iar am baut ieri beri vreo 5 si cea mai ramas din J&B...acum parca juma de cap trage pe dreapta.Cred ca stiu solutia....heheheh
gata ma, stiu cum sa nu mai imi fie cald noaptea, ma imbat seara si dorm TZEAVA
Tocmai am baut aseara "Absint" de 85* , si parerea mea ca ar trebui sa-l combinati cu bere, cand am luat prima gura ziceam ca o sa dau ortul popii, apoi am turnat in bere si era acceptabil, un lucru imbucurator nu te ia greata, durereade cap , doar transpiri si nu mai vorbesti perfect gramatical ![]()
Eu as vrea sa ma las de beutura...dar zic asta de vreo 6 ani,de cand m-am apucat serios...
Maaamä ce beau in seara asta!!!!
Asa am un chef sa ma matolesc,ca nici nu mai am rabdare sa astept.Cred ca o sa incep sa fac incalzirea cu o bere rece.Vai, de viata mea!!
![]()
Maaamä ce beau in seara asta!!!!Asa am un chef sa ma matolesc,ca nici nu mai am rabdare sa astept.Cred ca o sa incep sa fac incalzirea cu o bere rece.Vai, de viata mea!!
si din a doua te imbeti nu? =)) , nici n-ai idee cat ma bucur eu cand aud o femeie ca bea.....in afara de doua rusoaice pe care le-am cunoscut la mare si m-au bagat sub masa.....n-am mai vazut alte femei care sa "bea" in adevaratul sens al cuvantului
Maaamä ce beau in seara asta!!!!Asa am un chef sa ma matolesc,ca nici nu mai am rabdare sa astept.Cred ca o sa incep sa fac incalzirea cu o bere rece.Vai, de viata mea!!
si din a doua te imbeti nu? =)) , nici n-ai idee cat ma bucur eu cand aud o femeie ca bea.....in afara de doua rusoaice pe care le-am cunoscut la mare si m-au bagat sub masa.....n-am mai vazut alte femei care sa "bea" in adevaratul sens al cuvantului
Acum ma cunosti pe mine,daca te-ai pune cu mine am putea bea pana intram in coma.Ma pricep!! ![]()
Maaamä ce beau in seara asta!!!!Asa am un chef sa ma matolesc,ca nici nu mai am rabdare sa astept.Cred ca o sa incep sa fac incalzirea cu o bere rece.Vai, de viata mea!!
si din a doua te imbeti nu? =)) , nici n-ai idee cat ma bucur eu cand aud o femeie ca bea.....in afara de doua rusoaice pe care le-am cunoscut la mare si m-au bagat sub masa.....n-am mai vazut alte femei care sa "bea" in adevaratul sens al cuvantului
Acum ma cunosti pe mine,daca te-ai pune cu mine am putea bea pana intram in coma.Ma pricep!!
Dap sa speram ca da cu toate ca nu prea cred asta.....poate o sa-mi demonstrezi ca merita si femeia un loc la masa de alcoolisti ![]()
Hey pey crezi ca ma seduci cu 2 beri? credeam ca o sa-mi aratzi un morman de sticle sau ceva de genul, ar trebui sa te mai straduiesti....cel putin in poze, cine stie cum in realitate oi fi vreo "fiara" a consumului de bere ![]()
Ok...m-ai convins, consumi alcool destul de des.
Din cate beri te imbeti?
Cat de des bey?
De la ce varsta bey?
Care-i cel mai nebunesc lucru care l-ai facut la bautura?
Lasa mah fata in pace!Betivule!Intreaba un veteran...