FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1234529»
john_8621.08.2008 10:14

Nu mai beau niciodata!!! :mellow: Asa zic de fiecare data cand sunt mahmur. Iar am baut pana dimineata si acum ma doare capul, ficatul, gatul, spatele etc.

andyro21.08.2008 10:33

Jack. Si Jack. Si iar Jack. Pana se termina rezerva clubului/barului.

Fane_casieru'21.08.2008 11:32

Reporterul: Este adevarat ca se bea mult in Romania ?

Unul : Dom`le este adevarat,s-ar bea si mai mult dar nu sunt bani suficienti !

OctavianS21.08.2008 12:14
Ce sa facem si noi tatii, sticlism si halbere......

:hai_steaua:

Moshulane, mai practicam si Coniac-Canoe, 100 ml (a se citi "metri liniari") votca etc.

Ca doar e olimpiada, nu?

HPIM1871.JPG

STARforce21.08.2008 12:21

Da dar proba asta se inscrie la categoria semi-grea.....

Dragoshel21.08.2008 14:16

ma ma ma particip si io...

 

cautati-mi unu la categoria PANA , sau daca vrea cineva...

adidwu21.08.2008 18:13
@adidwu

 

Ca in reclama aia la bere: romanu' face sarbatoare din orice :yeahh:

 

 

Si cand ma gandesc ca sunt obligat sa ma duc duminik la o nunta unde se vor asculta probabil 80% manele......MOAma ce o sa beau ca sa nu mai simt muzica :D

Vezi sa nu ajungi pe masa de la atata bautura.

axl22.08.2008 04:53

Am baut noaptea trecuta. Cu adevarat am baut.

STARforce22.08.2008 06:04

Si eu am baut aseara.Doza normala:3 Fuborg si o guritza 2 de J&B...hehehe Mai simt ok mai ales ca tre sa fug la revizie sa ma jupoaie manelarii de mekanici.

Dragoshel22.08.2008 21:18

ieste ma, asunt beat

MoWeed22.08.2008 22:54

Se vede....

DelPiero1022.08.2008 23:05

Bag ****,nici chef de bautura n-am...

STARforce23.08.2008 05:30

Iar am baut ieri beri vreo 5 si cea mai ramas din J&B...acum parca juma de cap trage pe dreapta.Cred ca stiu solutia....heheheh

Dragoshel23.08.2008 05:52

gata ma, stiu cum sa nu mai imi fie cald noaptea, ma imbat seara si dorm TZEAVA

CatalinBerceni23.08.2008 08:36

Tocmai am baut aseara "Absint" de 85* , si parerea mea ca ar trebui sa-l combinati cu bere, cand am luat prima gura ziceam ca o sa dau ortul popii, apoi am turnat in bere si era acceptabil, un lucru imbucurator nu te ia greata, durereade cap , doar transpiri si nu mai vorbesti perfect gramatical :D

DelPiero1023.08.2008 11:17

Eu as vrea sa ma las de beutura...dar zic asta de vreo 6 ani,de cand m-am apucat serios...

ADDA PRINTZESA23.08.2008 11:35

Maaamä ce beau in seara asta!!!!

Asa am un chef sa ma matolesc,ca nici nu mai am rabdare sa astept.Cred ca o sa incep sa fac incalzirea cu o bere rece.Vai, de viata mea!!

:beer2:

CatalinBerceni23.08.2008 11:39
Maaamä ce beau in seara asta!!!!

Asa am un chef sa ma matolesc,ca nici nu mai am rabdare sa astept.Cred ca o sa incep sa fac incalzirea cu o bere rece.Vai, de viata mea!!

:beer2:

si din a doua te imbeti nu? =)) , nici n-ai idee cat ma bucur eu cand aud o femeie ca bea.....in afara de doua rusoaice pe care le-am cunoscut la mare si m-au bagat sub masa.....n-am mai vazut alte femei care sa "bea" in adevaratul sens al cuvantului

ADDA PRINTZESA23.08.2008 11:45
Maaamä ce beau in seara asta!!!!

Asa am un chef sa ma matolesc,ca nici nu mai am rabdare sa astept.Cred ca o sa incep sa fac incalzirea cu o bere rece.Vai, de viata mea!!

:beer2:

si din a doua te imbeti nu? =)) , nici n-ai idee cat ma bucur eu cand aud o femeie ca bea.....in afara de doua rusoaice pe care le-am cunoscut la mare si m-au bagat sub masa.....n-am mai vazut alte femei care sa "bea" in adevaratul sens al cuvantului

 

 

Acum ma cunosti pe mine,daca te-ai pune cu mine am putea bea pana intram in coma.Ma pricep!! :thumbsup:

CatalinBerceni23.08.2008 11:53
Maaamä ce beau in seara asta!!!!

Asa am un chef sa ma matolesc,ca nici nu mai am rabdare sa astept.Cred ca o sa incep sa fac incalzirea cu o bere rece.Vai, de viata mea!!

:beer2:

si din a doua te imbeti nu? =)) , nici n-ai idee cat ma bucur eu cand aud o femeie ca bea.....in afara de doua rusoaice pe care le-am cunoscut la mare si m-au bagat sub masa.....n-am mai vazut alte femei care sa "bea" in adevaratul sens al cuvantului

 

 

Acum ma cunosti pe mine,daca te-ai pune cu mine am putea bea pana intram in coma.Ma pricep!! :thumbsup:

 

Dap sa speram ca da cu toate ca nu prea cred asta.....poate o sa-mi demonstrezi ca merita si femeia un loc la masa de alcoolisti :D

ADDA PRINTZESA23.08.2008 12:04

 

 

Dap sa speram ca da cu toate ca nu prea cred asta.....poate o sa-mi demonstrezi ca merita si femeia un loc la masa de alcoolisti :D

 

 

 

Merita,merita!100B1065.JPG

 

 

100B0817.JPG

 

 

 

CatalinBerceni23.08.2008 12:15

Hey pey crezi ca ma seduci cu 2 beri? credeam ca o sa-mi aratzi un morman de sticle sau ceva de genul, ar trebui sa te mai straduiesti....cel putin in poze, cine stie cum in realitate oi fi vreo "fiara" a consumului de bere :D

ADDA PRINTZESA23.08.2008 12:35
Hey pey crezi ca ma seduci cu 2 beri? credeam ca o sa-mi aratzi un morman de sticle sau ceva de genul, ar trebui sa te mai straduiesti....cel putin in poze, cine stie cum in realitate oi fi vreo "fiara" a consumului de bere :D

 

 

100B0988.JPG

CatalinBerceni23.08.2008 12:44
Hey pey crezi ca ma seduci cu 2 beri? credeam ca o sa-mi aratzi un morman de sticle sau ceva de genul, ar trebui sa te mai straduiesti....cel putin in poze, cine stie cum in realitate oi fi vreo "fiara" a consumului de bere :D

 

 

100B0988.JPG

 

Ok...m-ai convins, consumi alcool destul de des.

Din cate beri te imbeti?

Cat de des bey?

De la ce varsta bey?

Care-i cel mai nebunesc lucru care l-ai facut la bautura?

Thor_Helmet_Costume.jpg

DelPiero1023.08.2008 12:46

Lasa mah fata in pace!Betivule!Intreaba un veteran...

«1234529»