Cum sa nu existe un asemenea topic?Pe principiul 'tutunul dauneaza grav sanatatii,alcoolul asa si asa',as vrea sa destainuim aici ce bem,cat bem si experiente cu acest dulce pacat numit bautura... ![]()
P.S.Am gresit,al beutorilor,nu al beuterilor...insa totul e de nuanta cand vb de bautura!
:laugh:
