FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«12329»
DelPiero1018.08.2008 18:53

Cum sa nu existe un asemenea topic?Pe principiul 'tutunul dauneaza grav sanatatii,alcoolul asa si asa',as vrea sa destainuim aici ce bem,cat bem si experiente cu acest dulce pacat numit bautura... :punk:

P.S.Am gresit,al beutorilor,nu al beuterilor...insa totul e de nuanta cand vb de bautura! :drunk: :laugh:

adidwu18.08.2008 18:57

Gata Pinturicchio ,te-ai trezit?

MoWeed18.08.2008 19:01

Alcoolul este viata si viata e alcool :naughty:

DelPiero1018.08.2008 19:30
Gata Pinturicchio ,te-ai trezit?

Da frate,si acu' o iau de la capat...

ADDA PRINTZESA18.08.2008 19:56

Alcoolul e super!!!De multe ori am spus ca nu mai beau (la mahmureala spune omul multe)dar nu stiu cum de fiecare data am luat-o de la capat ,acum sunt profesionista,de cate ori beau ,o fac cu cap ca sa nu mai am a doua zi de suferit.Daca s-ar intampla ca alcoolul sa fie interzis as fi foarte trista!!!

Motto-ul meu este:Mancarea e fudulie,bautura temelie!

Topicul asta chiar e facut cu cap,ma bucur enorm ca sa gandit cineva si la noi,astia beutori.

Bafta!!! :drunk:

STARforce18.08.2008 19:58

Am incurcat J&B cu Gosser asta seara!Oricum maine fac negocierea.

c.ronaldo1718.08.2008 20:02

Alcoolul dauneaza grav doar sanatatii voastre! :beer2:

Stanici18.08.2008 20:04

BAaaaaaaaaaaaaaaaa.. trist, daca un semibautor a deschis un topic precum asta... suntem de ras, in plm. Oricum fazele de-aici ar fi mai bune pe "la misto" pentru ca putem sa ii angrenam si pe ailaltii in discutiile astea. Stati ca , beat fiind, mi-a venit o idee despre topicul ala. O postez acusica:D.

ADDA PRINTZESA18.08.2008 20:08

100B0988.JPG

Vacanta la romanii din BT.Super tare!

 

100B0967.JPG

Ce nu face omul la bautura?

DelPiero1018.08.2008 20:10
BAaaaaaaaaaaaaaaaa.. trist, daca un semibautor a deschis un topic precum asta... suntem de ras, in plm. Oricum fazele de-aici ar fi mai bune pe "la misto" pentru ca putem sa ii angrenam si pe ailaltii in discutiile astea. Stati ca , beat fiind, mi-a venit o idee despre topicul ala. O postez acusica:D.

De ce un semi bautor mah? :thumbdown:

ADDA PRINTZESA18.08.2008 20:13

Picture_019.jpg

.....Si ce e bun se bea fara diluanti...

STARforce18.08.2008 20:26

Tru tru...nu e bine sa strici aroma!!!!

AdrianUltras2518.08.2008 21:06

Felicitari lui Del Piero pt deschiderea acestui superb topic.

 

Doar o intrebare:

 

De la cine stii tu asta:

 

tutunul dauneaza grav sanatatii,alcoolul asa si asa

 

?

 

 

DelPiero1018.08.2008 21:26

O stiam de mult mah!Nu te da tu mare,stiu ca ai zis-o tu cu ceva timp in urma pe forum,insa o stiam dinainte... :biggrin:

AdrianUltras2518.08.2008 21:27

Da da da da!

 

Taci si fa cinste :))

ADDA PRINTZESA18.08.2008 21:30

Cine da de baut?

AdrianUltras2518.08.2008 21:32

io nu

 

ca nu am bani :((

 

ADDA PRINTZESA18.08.2008 21:35
io nu

 

ca nu am bani :((

 

 

 

 

EEeeee nu ai,ba ai da'esti zgarcit.Las ca eu am fabrica lu'Becks dupe colt si daca ma supar bat in poarta ,sa-mi vanda aia niste bere.

AdrianUltras2518.08.2008 21:36

da si mie :D

korynna18.08.2008 21:46

Am auzit ca a aparut pastila impotriva mahmurelii! :laugh:

Ce bine ca nu am nevoie. :drunk:

Stanici18.08.2008 21:56

Plm, o sa ma imbat si o sa inchid topicul asta.:D

korynna18.08.2008 22:13

Asta daca nu adormi inainte...si maine sigur nu mai tii minte ce vroiai sa faci :P

axl19.08.2008 02:30

Nu v-ar fi rusine, magarilor! Nu v-a invatat mamiticile voastre ca bautura e pentru oameni mari?

Dragoshel19.08.2008 06:24
Plm, o sa ma imbat si o sa inchid topicul asta.:D

 

Si ma imbat io seara urmatoare, si te sun sa il deschizi. :steag_sah_mic:

axl19.08.2008 09:07

Eu m-am imbatat aseara si-o sa ma imbat si-n seara asta.

«12329»