FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«123429»
adidwu19.08.2008 09:34

Acum e momentul cand adun cutiile goale de bere si le numar.

S-au cam adunat.

STARforce19.08.2008 09:35

Da corect!Si eu subscriu la alcool!

axl19.08.2008 09:35

Arunca-le-n Dunare.

DelPiero1019.08.2008 11:39
Eu m-am imbatat aseara si-o sa ma imbat si-n seara asta.

Bautura ar fi trebuit sa fie gratis...pai ea este indispensabila omului(mai ales barbatului).la fel cum este aerul,apa,cel putin la fel... :)

MoWeed19.08.2008 11:46
Bautura ar fi trebuit sa fie gratis...

Asta in Paradis...

DelPiero1019.08.2008 12:36

Trebuie facuta o petitie ceva... :drunk: :laugh:

Fane_casieru'19.08.2008 12:44

Numa`alcoolisti p`aici. :drunk:

 

STARforce19.08.2008 13:07

Ce sa facem si noi tatii, sticlism si halbere......

CatalinBerceni19.08.2008 13:50
Ce sa facem si noi tatii, sticlism si halbere......

 

 

Va sustin, cum ma inscriu la voi in probe? :D

Marius19.08.2008 19:37

Ba, ati inebunit cu topicele/urile astea?

 

P.S. Azi-noapte am fost prastie... rege in stuf vama veche cu 3 emo-kide... viata! :inlove:

ADDA PRINTZESA19.08.2008 19:50
Ba, ati inebunit cu topicele/urile astea?

 

P.S. Azi-noapte am fost prastie... rege in stuf vama veche cu 3 emo-kide... viata! :inlove:

 

 

 

Sa-ti fie rusine!(La noi nu te-ai gandit?)

AdrianUltras2519.08.2008 19:53

intrebarea e de fapt....

 

esti sigur ca cele 3 emo erau fete?

Marius19.08.2008 20:02

de doua sunt foarte sigur... cu una n-am avut treaba.

DelPiero1020.08.2008 10:25

Pai ce-ati facut,v-ati tras de par?

AdrianUltras2520.08.2008 11:43

plm....nu cred ca mai imi raman bani de beut in deplasarea de la Bistrita...

 

o sa fie foarte uscata vremea...

Dragoshel20.08.2008 12:14

sa deschidem un cont la banca??? :|

 

o cauza NOBILA

MoWeed20.08.2008 13:02

Decat sa-i depun in contu' lu' Borcea ti-i dau tie mai bine:))

Fane_casieru'20.08.2008 13:04

 

3 Utilizator(i) vizualizeaza acest topic (0 Vizitatori si 0 Utilizatori ascunsi)

3 Membrii: Fane_casieru', Floryy, c.ronaldo17

 

 

??? esti betiva ?

 

CatalinBerceni20.08.2008 14:06
3 Utilizator(i) vizualizeaza acest topic (0 Vizitatori si 0 Utilizatori ascunsi)

3 Membrii: Fane_casieru', Floryy, c.ronaldo17

 

 

??? esti betiva ?

 

Eu cred ca este adepta "alcoolicilor anonimi" si era aici ca sa protesteze in stil "green pace" adik dezbracata in timp ce noi beam pe aici :D.

in cazul in care ma insel...scuze dar asta am crezut eu ca face pe aici :D

let__s_rock.jpg

adidwu20.08.2008 19:30

Ce-mi place mie la poporul roman ca nu pierde nici o sarbatoare religioasa mort de sete.

Sau meci al echipei nationale.

 

MoWeed20.08.2008 19:50

@adidwu

 

Ca in reclama aia la bere: romanu' face sarbatoare din orice :yeahh:

DelPiero1020.08.2008 20:28

Betivilor,ce mai ziceti mah?E curios,ma simt bine,si nici nu am baut...am baut ieri si m-am imbatat azi,ce naiba? :laugh:

axl20.08.2008 20:39

N-am baut nimic azi. Cred ca-s bolnavior.

CatalinBerceni20.08.2008 20:53
@adidwu

 

Ca in reclama aia la bere: romanu' face sarbatoare din orice :yeahh:

 

 

Si cand ma gandesc ca sunt obligat sa ma duc duminik la o nunta unde se vor asculta probabil 80% manele......MOAma ce o sa beau ca sa nu mai simt muzica :D

STARforce21.08.2008 06:36

Eu am baut ieri cu Stanici si AdiM...heheh Azi cred ca ma alcolizez iar.Caldura e de vina si berea e prea ispititoare

«123429»