Acum e momentul cand adun cutiile goale de bere si le numar.
S-au cam adunat.
Acum e momentul cand adun cutiile goale de bere si le numar.
S-au cam adunat.
Da corect!Si eu subscriu la alcool!
Arunca-le-n Dunare.
Eu m-am imbatat aseara si-o sa ma imbat si-n seara asta.
Bautura ar fi trebuit sa fie gratis...pai ea este indispensabila omului(mai ales barbatului).la fel cum este aerul,apa,cel putin la fel... ![]()
Bautura ar fi trebuit sa fie gratis...
Asta in Paradis...
Trebuie facuta o petitie ceva...
:laugh:
Numa`alcoolisti p`aici. ![]()
Ce sa facem si noi tatii, sticlism si halbere......
Ce sa facem si noi tatii, sticlism si halbere......
Va sustin, cum ma inscriu la voi in probe? ![]()
Ba, ati inebunit cu topicele/urile astea?
P.S. Azi-noapte am fost prastie... rege in stuf vama veche cu 3 emo-kide... viata! ![]()
Ba, ati inebunit cu topicele/urile astea?
P.S. Azi-noapte am fost prastie... rege in stuf vama veche cu 3 emo-kide... viata!
Sa-ti fie rusine!(La noi nu te-ai gandit?)
intrebarea e de fapt....
esti sigur ca cele 3 emo erau fete?
de doua sunt foarte sigur... cu una n-am avut treaba.
Pai ce-ati facut,v-ati tras de par?
plm....nu cred ca mai imi raman bani de beut in deplasarea de la Bistrita...
o sa fie foarte uscata vremea...
sa deschidem un cont la banca??? ![]()
o cauza NOBILA
Decat sa-i depun in contu' lu' Borcea ti-i dau tie mai bine:))
3 Utilizator(i) vizualizeaza acest topic (0 Vizitatori si 0 Utilizatori ascunsi)
3 Membrii: Fane_casieru', Floryy, c.ronaldo17
??? esti betiva ?
3 Utilizator(i) vizualizeaza acest topic (0 Vizitatori si 0 Utilizatori ascunsi)3 Membrii: Fane_casieru', Floryy, c.ronaldo17
??? esti betiva ?
Eu cred ca este adepta "alcoolicilor anonimi" si era aici ca sa protesteze in stil "green pace" adik dezbracata in timp ce noi beam pe aici
.
in cazul in care ma insel...scuze dar asta am crezut eu ca face pe aici ![]()
Ce-mi place mie la poporul roman ca nu pierde nici o sarbatoare religioasa mort de sete.
Sau meci al echipei nationale.
@adidwu
Ca in reclama aia la bere: romanu' face sarbatoare din orice ![]()
Betivilor,ce mai ziceti mah?E curios,ma simt bine,si nici nu am baut...am baut ieri si m-am imbatat azi,ce naiba? :laugh:
N-am baut nimic azi. Cred ca-s bolnavior.
@adidwu
Ca in reclama aia la bere: romanu' face sarbatoare din orice
Si cand ma gandesc ca sunt obligat sa ma duc duminik la o nunta unde se vor asculta probabil 80% manele......MOAma ce o sa beau ca sa nu mai simt muzica ![]()
Eu am baut ieri cu Stanici si AdiM...heheh Azi cred ca ma alcolizez iar.Caldura e de vina si berea e prea ispititoare