FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«13456729»
DelPiero1024.08.2008 11:51
Lasa DelPiero ca miercuri ne imbatam cu toti de bucurie.

Sampania e deja la frigider.

Eu am pregatita sampania pentru victorie si ginul pentru(Doamne fereste!) infrangere!Deci,tot mort voi fi miercuri seara!

axl24.08.2008 11:58

Urata treaba, de cateva zile tot beau. Si nu mi-e rau, pentru ca beau cu cap.

danimarcu24.08.2008 14:30
S-a spart norocul in capul meu.

Am gasit 50 de lei pe jos in Bistrita

:))

Acu' ar fi culmea sa apara altu' care sa spuna ca el a pierdut banii aia..))

 

adidwu24.08.2008 21:18
S-a spart norocul in capul meu.

Am gasit 50 de lei pe jos in Bistrita

:))

Acu' ar fi culmea sa apara altu' care sa spuna ca el a pierdut banii aia..))

Tata Jean ,de exemplu.

MALDINI24.08.2008 21:21

Defapt el a gasit un bilet rupt , si a citit pe el 50 RON :biggrin:

AdrianUltras2524.08.2008 21:30
Defapt el a gasit un bilet rupt , si a citit pe el 50 RON :biggrin:

 

 

Ma...berea care am luat-o de banii aia nu era deloc apa pe care sa scrie bere:P

MALDINI24.08.2008 21:32

A dracu bere , 50 RON , ce ai baut tata , Carlsberg imperial ?:)))

AdrianUltras2524.08.2008 21:46

ehehe...

 

:drunk:

 

din mom ce am avut tren la 4 dimineata...

DelPiero1024.08.2008 21:47

A baut Noroc...:))

AdrianUltras2524.08.2008 21:49

plm

 

oare sa merg si la meciu cu galata?

DelPiero1024.08.2008 21:55

Nu mah!Eu nu-ti fac cinste,pe cuvant... :drunk:

MoWeed24.08.2008 22:09

Pai alta data ii ziceai ca ii faci:))

Vezi cum te bantuie lucrurile spuse la betie?

DelPiero1024.08.2008 22:18

Stiu,i-am promis,si incerc sa acum sa NU ma tin de cuvant... :blush:

AdrianUltras2524.08.2008 22:18

:sad2:

MALDINI24.08.2008 22:19

Daca vii la meciu cu Galata te imbogatesti , ca pe bilet nu mai scrie 50 RON , poate prinzi bilet dala de 500 RON :))))))

MoWeed25.08.2008 05:26
Stiu,i-am promis,si incerc sa acum sa NU ma tin de cuvant... :blush:

Pai asa om de incredere esti tu? :noexpression:

Marius25.08.2008 05:34

Na mah, de acum sa-l mai credeti pe pinturichio...

MoWeed25.08.2008 05:41

Pai e chitros:))

Si cand imi amintesc ca am vrut sa fac revolutie pentru el.....

Marius25.08.2008 06:08

Asa sunt emo astia... cu doua fete... sau multilateral dezvoltati :D

MALDINI25.08.2008 06:16

Nu-l mai suparati ma ca poate se taie :))

Marius25.08.2008 06:40

daca nu se arunca are sanse sa scape

CatalinBerceni25.08.2008 06:41
Nu-l mai suparati ma ca poate se taie :))

 

Din cate stiu eu nu este emo dar poate devine , cine stie =))

john_8628.08.2008 11:47

Dupa meciul de aseara ma asteptam ca topicul asta sa fie cel mai plin. Baieti, nimic?

:naughty:

Dragoshel28.08.2008 16:45

cred ca isi revine lumea...

DelPiero1029.08.2008 11:03

Ieri a fost o zi ingrozitoare!M-au durut toate,dar mai ales capul...insa noaptea de miercuri spre joi ramane de poveste!Am beut in total cam 3 l de Peroni,1 litru de Grasa,vreo 4 pahare de wiskean,simplu...plus 3 tigari de mari...

«13456729»