Lasa DelPiero ca miercuri ne imbatam cu toti de bucurie.Sampania e deja la frigider.
Eu am pregatita sampania pentru victorie si ginul pentru(Doamne fereste!) infrangere!Deci,tot mort voi fi miercuri seara!
Lasa DelPiero ca miercuri ne imbatam cu toti de bucurie.Sampania e deja la frigider.
Eu am pregatita sampania pentru victorie si ginul pentru(Doamne fereste!) infrangere!Deci,tot mort voi fi miercuri seara!
Urata treaba, de cateva zile tot beau. Si nu mi-e rau, pentru ca beau cu cap.
S-a spart norocul in capul meu.Am gasit 50 de lei pe jos in Bistrita
Acu' ar fi culmea sa apara altu' care sa spuna ca el a pierdut banii aia..))
S-a spart norocul in capul meu.Am gasit 50 de lei pe jos in Bistrita
Acu' ar fi culmea sa apara altu' care sa spuna ca el a pierdut banii aia..))
Tata Jean ,de exemplu.
Defapt el a gasit un bilet rupt , si a citit pe el 50 RON :biggrin:
Defapt el a gasit un bilet rupt , si a citit pe el 50 RON :biggrin:
Ma...berea care am luat-o de banii aia nu era deloc apa pe care sa scrie bere:P
A dracu bere , 50 RON , ce ai baut tata , Carlsberg imperial ?
)
ehehe...
![]()
din mom ce am avut tren la 4 dimineata...
A baut Noroc...![]()
plm
oare sa merg si la meciu cu galata?
Nu mah!Eu nu-ti fac cinste,pe cuvant... ![]()
Pai alta data ii ziceai ca ii faci:))
Vezi cum te bantuie lucrurile spuse la betie?
Stiu,i-am promis,si incerc sa acum sa NU ma tin de cuvant... ![]()
:sad2:
Daca vii la meciu cu Galata te imbogatesti , ca pe bilet nu mai scrie 50 RON , poate prinzi bilet dala de 500 RON
))))
Stiu,i-am promis,si incerc sa acum sa NU ma tin de cuvant...![]()
Pai asa om de incredere esti tu? :noexpression:
Na mah, de acum sa-l mai credeti pe pinturichio...
Pai e chitros:))
Si cand imi amintesc ca am vrut sa fac revolutie pentru el.....
Asa sunt emo astia... cu doua fete... sau multilateral dezvoltati ![]()
Nu-l mai suparati ma ca poate se taie ![]()
daca nu se arunca are sanse sa scape
Nu-l mai suparati ma ca poate se taie![]()
Din cate stiu eu nu este emo dar poate devine , cine stie =))
Dupa meciul de aseara ma asteptam ca topicul asta sa fie cel mai plin. Baieti, nimic?
![]()
cred ca isi revine lumea...
Ieri a fost o zi ingrozitoare!M-au durut toate,dar mai ales capul...insa noaptea de miercuri spre joi ramane de poveste!Am beut in total cam 3 l de Peroni,1 litru de Grasa,vreo 4 pahare de wiskean,simplu...plus 3 tigari de mari...