FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«167891029»
MoWeed31.12.2008 00:23

Eu beau ce se gaseste maine :)

bodanelu31.12.2008 07:21

absolut...

c.ronaldo1731.12.2008 11:09

Eu beau vinu' cu borcanu'.

steaua_gloria31.12.2008 12:15

Ia mai toarn-un paharel, sa ne-nveselim nitel ! :bananadance:

Dragoshel31.12.2008 12:18

vin alb de buturuga, tras de mine

 

PS: rupe tot :X

korynna31.12.2008 14:52

Si toata vodka si tot whiskey-ul mi le lasati mie? :D

MoWeed31.12.2008 14:53

Ai grija Corina, golanii astia vor sa te imbete :gathering:

korynna31.12.2008 14:57

Sa vedem care pe care! :alcoholic::hypocrite:

Dragoshel31.12.2008 15:04

pot sa tin si io un spici?

korynna31.12.2008 15:05

spici!spici!spici! :clap:

MoWeed31.12.2008 15:08

tu sau alcoolul din tine?

 

 

Dragoshel31.12.2008 15:54

io scriu, alcolu imi zice ce sa scriu..

 

 

deci fie ca aceasta seara(ca deja e seara) frumoasa de primavara-toamna, sa fie una frumoasa si de neuitat, iar la anul sa ve vedem/auzim cu bine si sa avem SUCCESURI :*

 

 

last edit mancavas: asta a fost un spici adevarat

axl31.12.2008 16:00

Techila, Martini si bere. Sampania e pentru pussies.

korynna31.12.2008 16:10

@ axl

 

Iar tequila? :P

bodanelu31.12.2008 16:19
Si toata vodka si tot whiskey-ul mi le lasati mie? :D

nu nu, o sticla juma de absolut e rezevata mie. Restul... nu ma intereseaza! :D

axl31.12.2008 17:29
@ axl

 

Iar tequila? :P

Iar techila. Nu se poate fara. Zilele astea sa ne dam pe webcam, sa-ti arat niste smecherii.

korynna31.12.2008 17:34

Dap :)

 

La multa bautura tuturor! :D

Lari31.12.2008 20:37

dreaq betiviloooooor faceti maaaah ce?

 

saaaaa net tristii ca bem pe stati nu haaaaai mai!

 

MULTI LA ANI!!!!

Fane31.12.2008 21:19
dreaq betiviloooooor faceti maaaah ce?

 

saaaaa net tristii ca bem pe stati nu haaaaai mai!

 

MULTI LA ANI!!!!

 

 

Lari...deja esti gata ? :drunk:

Lari31.12.2008 21:28

asta treaz fi halu' de poti cum in, baaaaa???

 

prostiile dreaq lasa!

 

MULTI Hai ANI LA!

Joga Bonito31.12.2008 22:42

Shalalala .... e acra sampania... bagami-as ***** tralalala////

MoWeed01.01.2009 16:01

Lari a inceput strong revelionul, bravo lui

Lari01.01.2009 16:03

Sa moara tequila, ca mai mult de-o sticla de ma-sa n-am gatlejuit! :hooray:

Dragoshel01.01.2009 16:21

vezi ca e a dracu rau techila, m-am batut si io odata cu ia si m-a facut...

 

 

acuam ma bat cu niste vin

Lari01.01.2009 16:24

Acu' vorbind serios, n-am baut decat de vreo 2 ori tekeela si nu mi s-a parut cine stie ce. Prefer oricand un cognac sau o palinca de la mama ei unui gat de tekyla. Cine stie... oi fi baut-o eu fara chef.

 

Gat alunecos iti doresc! ;)

 

LE: Dragoshele, te dau in gat la sefi ca vii pe site sub influenta bauturilor alcoolice. De-aia-s userii nemultumiti, nenorocitule :tomato:

«167891029»