FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«18910111229»
dulcicutza04.06.2009 11:21

Fi-v-ar topicu a dreq.....mi-ati facut pofta.....as bea o tequila si cu ochii :)))))

godsaveultras05.06.2009 13:45
Fi-v-ar topicu a dreq.....mi-ati facut pofta.....as bea o tequila si cu ochii :)))))

 

nici in "barul" asta nu scapam de tine? :laugh: )))) nu trebuia sa fii in coltul fetelor la o barfa? i love this game :yeahh:

dulcicutza05.06.2009 19:10

Adica ce femeile n-au voie in bar?:))))Poate punem stapanire pe el si va dam afara.

STARforce05.06.2009 19:12

Mie imi plac femeile care beau ceva serios nu lidicurile alea de bacardi brezzer!Respect imens celor care se simt!

dulcicutza05.06.2009 19:25

Io am o problema cu Cuba libre (scuzati cacofonia)...eu atat beau...si Ursus sau tequila :)

KERATOCONUS05.06.2009 20:26

Bautura mea preferata este apa plata! :D

 

p.s urasc femeile care beau bere...mi se par dizgratioase. :sick:

dulcicutza05.06.2009 21:51

Si mie barbatii care beau ca porcii si se imbata si garaie sau se iau la bataie :))))))))

axl05.06.2009 21:55
Si mie barbatii care beau ca porcii si se imbata si garaie sau se iau la bataie :))))))))

Ce bine ne-am impaca noi doi. Asta daca nu te-as lua la bataie cand m-as imbata.

dulcicutza05.06.2009 22:06
:))) Zici tu?
maye06.06.2009 01:40
eu nu mai beau niciodata , niciodata , niciodata , niciodata , niciodata!!!

Iar mi-am incalcat promisiunea...bagami-as!

grizzly06.06.2009 07:48
Io am o problema cu Cuba libre

cuba libreee :alcoholic: pacat totusi ca s-a scumpit romul

 

dulcicutza06.06.2009 08:25

N-are importanta,dar sa fie white :)

!dan07.06.2009 10:50

decat cocosat de munca,mai bine burtos de la bere,noo :yes::hmmm: ?

Ronnie07.06.2009 17:04

Ba, pulam-am facut azi-noapte, sa-mi bagpula!

dulcicutza11.06.2009 13:24

:A galati e teribil de cald,se simt vreo 40 de grade,e crunt,eu ma relaxez cu un Ursus :)))

ady_ultras18.06.2009 19:31
eu nu mai beau niciodata , niciodata , niciodata , niciodata , niciodata!!!

doamne de cate ori nu am zis asta .. defapt cu totii o zicem .. si niciodata nu ne tinem de cuvant :))))

dulcicutza19.06.2009 10:51

Ce de rahat e reds sun aia,n-am baut in viata mea asa posirca :chair:

godsaveultras19.06.2009 11:42
Ce de rahat e reds sun aia,n-am baut in viata mea asa posirca :chair:

 

de obicei bauturile destinate sexului slab sunt astfel...pana si alcoolul este de partea barbatilor :yeahh:

dulcicutza01.07.2009 12:18

hmmm....am o sticla de cola pe birou...se combina cineva sa aduca romul?:))))))

fredysteaua01.07.2009 12:34

cel mai tare demidulce rosu: Crama veche :X

Fane01.07.2009 12:36

Jidvei alb,demisec...eticheta cu 4 banutzi - bun rau :alcoholic: bei a prost si nu te saturi.

dulcicutza01.07.2009 21:27

Doar alb demi-dulce....eventual Grasa de Cotnari...

Virgil02.07.2009 05:19

Astea dulci sunt vinuri pour femmes. Nu pot sa le beau. Dar pe femei pot sa le... iubesc. Dulcetzica mon amour. :)

dulcicutza02.07.2009 16:41

Mo chou =))))))

Virgil02.07.2009 19:50

Moldoveanco nu mai ai niciun haz de cand cooperezi cu dee pe teme feminine. Lasa-ne.

«18910111229»