Fi-v-ar topicu a dreq.....mi-ati facut pofta.....as bea o tequila si cu ochii
)))
Fi-v-ar topicu a dreq.....mi-ati facut pofta.....as bea o tequila si cu ochii
)))
Fi-v-ar topicu a dreq.....mi-ati facut pofta.....as bea o tequila si cu ochii)))
nici in "barul" asta nu scapam de tine? :laugh: )))) nu trebuia sa fii in coltul fetelor la o barfa? i love this game ![]()
Adica ce femeile n-au voie in bar?
))Poate punem stapanire pe el si va dam afara.
Mie imi plac femeile care beau ceva serios nu lidicurile alea de bacardi brezzer!Respect imens celor care se simt!
Io am o problema cu Cuba libre (scuzati cacofonia)...eu atat beau...si Ursus sau tequila ![]()
Bautura mea preferata este apa plata! ![]()
p.s urasc femeile care beau bere...mi se par dizgratioase. ![]()
Si mie barbatii care beau ca porcii si se imbata si garaie sau se iau la bataie
))))))
Si mie barbatii care beau ca porcii si se imbata si garaie sau se iau la bataie))))))
Ce bine ne-am impaca noi doi. Asta daca nu te-as lua la bataie cand m-as imbata.
eu nu mai beau niciodata , niciodata , niciodata , niciodata , niciodata!!!
Iar mi-am incalcat promisiunea...bagami-as!
Io am o problema cu Cuba libre
cuba libreee
pacat totusi ca s-a scumpit romul
N-are importanta,dar sa fie white ![]()
decat cocosat de munca,mai bine burtos de la bere,noo ![]()
?
Ba, pulam-am facut azi-noapte, sa-mi bagpula!
:A galati e teribil de cald,se simt vreo 40 de grade,e crunt,eu ma relaxez cu un Ursus
)
eu nu mai beau niciodata , niciodata , niciodata , niciodata , niciodata!!!
doamne de cate ori nu am zis asta .. defapt cu totii o zicem .. si niciodata nu ne tinem de cuvant
))
Ce de rahat e reds sun aia,n-am baut in viata mea asa posirca ![]()
Ce de rahat e reds sun aia,n-am baut in viata mea asa posirca![]()
de obicei bauturile destinate sexului slab sunt astfel...pana si alcoolul este de partea barbatilor ![]()
hmmm....am o sticla de cola pe birou...se combina cineva sa aduca romul?
))))
cel mai tare demidulce rosu: Crama veche :X
Jidvei alb,demisec...eticheta cu 4 banutzi - bun rau
bei a prost si nu te saturi.
Doar alb demi-dulce....eventual Grasa de Cotnari...
Astea dulci sunt vinuri pour femmes. Nu pot sa le beau. Dar pe femei pot sa le... iubesc. Dulcetzica mon amour. ![]()
Mo chou =))))))
Moldoveanco nu mai ai niciun haz de cand cooperezi cu dee pe teme feminine. Lasa-ne.