FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Topicul Beuturii(si Al Beuterilor)

«1101112131429»
MoWeed28.12.2009 14:11
atat d grav incat nu mi s-a sculat s-o tuf pe una :|

Acu iti cauti scuze impotentule? :D

 

Free_Steaua28.12.2009 15:03
Cu ce ocazie?

 

Pai am gasit o scuza buna in sarbatoarea Craciunului ...stai linistit nu sunt castigatorul de la loto de saptamana trecuta :whistle:

 

Gresit! Ficatul nu doare! Doare doar locul unde a fost ficatul! Adica nu ai mai baut pentru ca te-a durut locul unde a fost candva ficatul! Asa era corect sa spui. ;)

 

Mah cu toate ca drojdesc de la 14 ani si fumez, in aprilie 2009 mi-am facut medicina muncii si n-am avut probleme medicale, cat de rau poate evolua cancerul la ficat in nici un an? :thumbup:

Maye28.12.2009 15:07

consumati bai alcool

Free_Steaua28.12.2009 19:04
consumati bai alcool

 

Eu incep de miercuri steagro :steagcruce::thumbup::hooray::alcoholic:

ssilviu_1929.12.2009 22:33
Nu mai beau niciodata!!! :mellow: Asa zic de fiecare data cand sunt mahmur. Iar am baut pana dimineata si acum ma doare capul, ficatul, gatul, spatele etc.

 

Credeam ca sunt singurul care zice asta dupa o noapte de betie :))

AG30.12.2009 22:29
Acu iti cauti scuze impotentule? :D

noo

Ronnie01.01.2010 17:06

Cum se simte baietii? :D

gio_stgloria01.01.2010 17:08

bine , plec acu sa mai bag o runda :alcoholic:

DelPiero1001.01.2010 17:35
Cum se simte baietii? :D

Am fost pulbere,si am mai fost si cu gagicamea...daca eram fara ea,eram grenada si explodam de atata bautura.Hai sanatate in 2010 copii. ;)

Maye01.01.2010 17:50

Eu nu am gustat nici un pic de alcool.

AG01.01.2010 22:09

ce ordinar e asta :))) e fost bine ma.. petrecere alea alea , apoi pe rand, suburbia, revenge, A , Fire :))

gio_stgloria01.01.2010 23:05

MUCI

David01.01.2010 23:21

De trei zile stau si beau,lumeeee! De trei zile stau si beau,lumeeee!Nu ma las pan' nu ma imbat,nu ma las pan' nu beau tot lumeee! :drunk:

Free_Steaua02.01.2010 07:05

Eu Abia acum mi-am revenit din betia de revelion, ieri am zacut toata ziua ,iar cand auzeam cuvantul "alcool" imi tremura ceafa.

Ce am baut: -4-5 beri

-0.5l pahare de wisky

-0.5l Gin

-0.5l Sampanie

Iar ultima bautura care mi-a dat capac a fost 0.5 l de Votka :punk:

Scz de intarziere insa ieri daca scriam postul asta tremuram tot :yes:

Dragoshel02.01.2010 10:45

si ca un moderator MODEL ce sunt... si acuma Beau

Maye02.01.2010 12:45

mortii lui de rachiu..

MoWeed02.01.2010 13:31
si ca un moderator MODEL ce sunt... si acuma Beau

Pai si eu sunt un moderator model doar ca acum iau o pauza pana diseara

Maye02.01.2010 13:43

eu sunt un user demn si nu consum deloc.

Dragoshel02.01.2010 22:56

nu mai beti maaaaaaaaaa

 

 

mo desfa sticla de vin ca nu mai potc

gio_stgloria03.01.2010 09:25

da hopa ba ca intrati in coma :thumbdown:

Dragoshel03.01.2010 09:43

pai gata ma

Maye03.01.2010 09:46

Am mai imprumutat 6 butelii :D

 

Coma love .

dayra03.01.2010 13:19

ce miroase aici a alcool... :naughty:

S.S.Lazio03.01.2010 13:33

drojdierilor ! opriti-va !

Fane03.01.2010 13:37

Cred ca aveti ficatu` in voi mare si frumos :yes:

«1101112131429»