atat d grav incat nu mi s-a sculat s-o tuf pe una![]()
Acu iti cauti scuze impotentule? ![]()
atat d grav incat nu mi s-a sculat s-o tuf pe una![]()
Acu iti cauti scuze impotentule? ![]()
Cu ce ocazie?
Pai am gasit o scuza buna in sarbatoarea Craciunului ...stai linistit nu sunt castigatorul de la loto de saptamana trecuta ![]()
Gresit! Ficatul nu doare! Doare doar locul unde a fost ficatul! Adica nu ai mai baut pentru ca te-a durut locul unde a fost candva ficatul! Asa era corect sa spui.![]()
Mah cu toate ca drojdesc de la 14 ani si fumez, in aprilie 2009 mi-am facut medicina muncii si n-am avut probleme medicale, cat de rau poate evolua cancerul la ficat in nici un an? ![]()
consumati bai alcool
consumati bai alcool
Eu incep de miercuri steagro ![]()
![]()
![]()
![]()
Nu mai beau niciodata!!!Asa zic de fiecare data cand sunt mahmur. Iar am baut pana dimineata si acum ma doare capul, ficatul, gatul, spatele etc.
Credeam ca sunt singurul care zice asta dupa o noapte de betie ![]()
Acu iti cauti scuze impotentule?![]()
noo
Cum se simte baietii? ![]()
bine , plec acu sa mai bag o runda ![]()
Cum se simte baietii?![]()
Am fost pulbere,si am mai fost si cu gagicamea...daca eram fara ea,eram grenada si explodam de atata bautura.Hai sanatate in 2010 copii. ![]()
Eu nu am gustat nici un pic de alcool.
ce ordinar e asta
) e fost bine ma.. petrecere alea alea , apoi pe rand, suburbia, revenge, A , Fire ![]()
MUCI
De trei zile stau si beau,lumeeee! De trei zile stau si beau,lumeeee!Nu ma las pan' nu ma imbat,nu ma las pan' nu beau tot lumeee! ![]()
Eu Abia acum mi-am revenit din betia de revelion, ieri am zacut toata ziua ,iar cand auzeam cuvantul "alcool" imi tremura ceafa.
Ce am baut: -4-5 beri
-0.5l pahare de wisky
-0.5l Gin
-0.5l Sampanie
Iar ultima bautura care mi-a dat capac a fost 0.5 l de Votka ![]()
Scz de intarziere insa ieri daca scriam postul asta tremuram tot ![]()
si ca un moderator MODEL ce sunt... si acuma Beau
mortii lui de rachiu..
si ca un moderator MODEL ce sunt... si acuma Beau
Pai si eu sunt un moderator model doar ca acum iau o pauza pana diseara
eu sunt un user demn si nu consum deloc.
nu mai beti maaaaaaaaaa
mo desfa sticla de vin ca nu mai potc
da hopa ba ca intrati in coma ![]()
pai gata ma
Am mai imprumutat 6 butelii ![]()
Coma love .
ce miroase aici a alcool... ![]()
drojdierilor ! opriti-va !
Cred ca aveti ficatu` in voi mare si frumos ![]()